Jump to content
Dogomania

Mała, przerażona sunia. Hotelik czy schron? Wróciła do właścicielki!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cud!! Kochani, najprawdopodobniej jutro Heksia trafi do DS :) :) :) Poszłam do Teatru Śląskiego, (tam m.in. pracuję) bo miałam zakusy na portiera, któremu pies odszedł, on bardzo chciałby psa, ale się żona nie zgadza. Zostawiłam psa na portierni, że niby mam ciężko, poszłam do siebie, posiedziałam 15 minut i wracam. Pan Bernard niewzruszony, ale koło Hesi klęczy przesympatyczna studentka i ją mizia i mówi, że tak bardzo by chciała psa, ale nie może, bo jej długo nie ma itd. No to mówię, że i tak będzie miała więcej kontaktu z człowiekiem niż w schronisku, czy hoteliku. No ale wyszłam. Za jakiś czas telefon - biorą! Mama ma dom z ogrodem i psem, więc w razie czego Hesia będzie tam. :) Jutro ją wezmą (bo razem z facetem tam była). Nie odwołuję alarmu tak jeszcze totalnie, bo ciągle nie mogę uwierzyć w ten cud, ale ... :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

To tak jak ja! :) Może Pan Edward, na którego pogrzebie dzisiaj byłam, to jakoś tam u góry zorganizował, bo to aż niemożliwe!! A to taki dobry człowiek był...
Mała nie ma chipu, waży 11 kg z małym hakiem, zaszczepiłam ją na wszystko, raczej nie jest szczenna, chyba, że we wczesnym stadium.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam teraz arcy miły telefon od jakiejś pani z ul. Stawowej, z propozycją pomocy w szukaniu domu dla Hesi! :) Bardzo się ucieszyłam, że ktoś tak zareagował. Ta Pani mi powiedziała, że próbowała ją już kilka dni łapać. Mnie się pewnie udało dlatego, że była już bardzo zmęczona. Maciaszku, myślę, że można ją zdjąć ze strony schroniska, bo nawet jeśli się znajdą właściciele, to wolałabym, żeby mała do nich nie wróciła...

Link to comment
Share on other sites

Już ją zdejmuję :).
Cudne wieści :multi:!

Przy okazji, mam prośbę-zaproszenie: jeśli deklaracje nie będą Hesi potrzebne to proszę o wsparcie Sonika z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243484-Przerażony-Tajson-potrzebuje-wsparcia-inaczej-nie-doczeka-kolejnej-wiosny-Pomóżci[/URL] Kochana Bounty nie dała go uśpić w schronie, dostał szansę, jest w dt, ale brakuje deklaracji :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Dam natychmiast znać!! Dziękuję!!!



Boję się że 5, 6 może mieć, bo pychol jednak siwy. Ale nigdy nie potrafiłam ocenić wieku psa. Może jutro uda mi się ją zabrać do weta. Musiałabym ją zaszczepić przed wyjazdem. Mam tylko wielką nadzieję, że nie jest w ciąży.[/QUOTE]

zaglądam do suni, biedulka... teraz już będzie tylko lepiej

Link to comment
Share on other sites

Passa trwa. Znalazłam młodziutkiego czarnego jamniczka, ale tym razem wezwałam schronisko. Myślę, że tam ma największe szanse, że go właściciel odszuka, a jeśli nawet nie, to błyskawicznie znajdzie dom. Nie chcę już wychodzić z domu. Mam tego dość...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...