Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='andzia69']możesz wirtualnie to zrobić :)

chyba nikt się tego nie spodziewał...a już najmniej ja, ze się uda :)

[B]teraz jeszcze muszę znaleźć dom Bulionowi :( i biednej niufce :( i pozostałym czterdziestu kilku psom[/B] :P[/QUOTE]

znajdą się skoro Karo się udało to i innym się uda:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner']:multi::multi::multi::multi::multi::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::Cool!::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool::BIG::BIG::BIG::BIG::drinka::drinka::drinka::knajpa::knajpa::cunao::cunao:ikonki mi się skończyły[/QUOTE]


devoner pohasamy razem, bo ja tez sie bardzo coiesze ze wszystko idzie ku dobremu..i oby tak zostało...!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']tak szybko się wszystko zadziało ,że jeszcze do mnie nie dociera ,że Karo w swoim domu .Bardziej pewna będę z tydzień, dwa po info z domku ze zdjęciami .Będą prawda ? :cool3: jestem ciekawa też jak sobie radzi na swoich łapkach .[/QUOTE]

ze zdjęciami pewnie nie będzie latwo, bo pani techniczna nie bardzo jest :( ale ma poprosić koleżankę, bo powiedziałam jej, ze połowa internetu czeka na jego zdjecia ;)

Ostatnio slyszałam sie z nią w czwartek - wszystko było ok. Zadzwonię do niej jutro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ze zdjęciami pewnie nie będzie latwo, bo pani techniczna nie bardzo jest :( ale ma poprosić koleżankę, bo powiedziałam jej, ze połowa internetu czeka na jego zdjecia ;)

Ostatnio slyszałam sie z nią w czwartek - wszystko było ok. Zadzwonię do niej jutro :)[/QUOTE]

Uffffffff. Ufffffff. Ufffffff.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Czy oficjalnie już można stwierdzić, że Karo ma dom?[/QUOTE]

chiba tak...............................................................aczkolwiek Karo ma nową fobię :roll: dla odmiany są to panele :diabloti: dzisiaj pani miała niezły ubaw z niego, bo leżał na dywanie a miskę miał na panelach - piszczal, wstawal, kombinowal, ale z dywanika zejść nie chciał ;) pewnie jak zgłodniał to raczyl się przejsć po panelach :evil_lol: wygląda to tak mniej więcej jak wizyty u wetów i jego chodzenie na palcach jak na szczudłach po terakocie :razz:

no po prostu świr - ciekawe, co będzie następne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę z domku dla Karo:multi:- poczekam jeszcze tydzień i zacznę usuwać jego ogłoszenia ;)
moje burki nie zjedzą żadnych gryzaków na płytkach, panelach czy posłaniach- tylko dywan:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Bardzo się cieszę z domku dla Karo:multi:- poczekam jeszcze tydzień i zacznę usuwać jego ogłoszenia ;)
moje burki nie zjedzą żadnych gryzaków na płytkach, panelach czy posłaniach- tylko dywan:evil_lol:[/QUOTE]

oj tak - poczekajmy jeszcze, aczkolwiek jestem dobrej myśli :) jakby pani nie byla zdeterminowana na osiołka histeryka, to pewnie by go kazała w ten feralny poniedzialek zabierać ;) dzisiaj powiedziała, że w Rybniku jest szpital psychiatryczny i najwyżej oboje skorzystają z usług :) :)

Link to comment
Share on other sites

Karo mnie chyba prześladuje...znalazłam na FB karopodobnego psiaka potrzebującego :( znaleziony po wypadku w rowie, ma do resekcji głowkę kości udowej:

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10487400_691793824235934_428779730927014722_n.jpg?oh=c481d029cafa7ec2f32384bc5fd00dc2&oe=54563ED3[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Karo ma dom i chyba pomału trzeba zmienić tytuł wątku.
A teraz finanse: na koncie Karo jest 351 zł.
Ale Beataczi oraz Ick wpłaciły swoje deklaracje za cały rok z góry. Beataczi zostaje 50 zł a Ick po wszystkich odliczeniach 317 zł. Razem 367 zł. Niestety tyle nie ma. Brakuje 16 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Karo ma dom i chyba pomału trzeba zmienić tytuł wątku.
A teraz finanse: na koncie Karo jest 351 zł.
Ale Beataczi oraz Ick wpłaciły swoje deklaracje za cały rok z góry. Beataczi zostaje 50 zł a Ick po wszystkich odliczeniach 317 zł. Razem 367 zł. Niestety tyle nie ma. Brakuje 16 zł.[/QUOTE]

Poziomka nie martw się jak będzie potrzeba to je spłacę nawet jak to będzie 160 zł,byle ick trzymała się z daleka jak do tej pory:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Brakuje tylko 16 zł aby oddać kasę Beataczi i Ick. Wydaje mi się, że obydwie jednak powinny się wypowiedzieć co do tych pieniędzy. Jak myślicie?[/QUOTE]

ja bym dała na ŚTOZ pomogły dziewczyny jak nie było widać znikąd pomocy,ale to nie moja kasa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']No właśnie. Moja także nie.
To co? Piszemy pw prawda?[/QUOTE]

pewnie pisz,jeśli mają sumienie to przekażą kasę na Zwierzaka,jeśli się okażą,a raczej okaże świnią:crazyeye: to przeleję Ci brakującą kasę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...