Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

Mam nadzieję, ze Karo się nie obrazi.

zapraszam na wątek Miki, którą chcemy wyciągnąć z przytuliska do DT/hoteliku. Prosimy o najmniejsze deklaracje, rady, podrzucanie, obecność na wątku.
Tu jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253800-MIKA-w-potwornym-przytulisku-szukamy-deklaracji[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

dodzwoniłam wczoraj wieczorem, bo wcześniej doktor cały czas miał pacjentow, ale tak mnie głowa bolała, ze mnie się juz nic nie chcialo.

Karuś dzielnie zniosl kolejną operację i na razie wszystko jest dobrze i mam nadzieję, ze tak juz zostanie, ze nie wywinie jakiegos numeru - on to pewnie robi z braku normalnego ruchu i jak mu coś do głowy strzeli to myśli, ze już mu wszystko wolno :(

W przyszłym tyg. czekać mam na telefon i chyba jak sie nic dziać nie będzie to będziemy go zabierać :)

Z ogłoszeń cisza - nie liczę jednego sms: czy Karo jest aktualny? i tyle :(

Wpłaty są uzupełniane na FB w rozliczeniu w treści wydarzenia.
Na konto STOZ łącznie na operację wplynalo 1020 zł a na dogomanii uzbierano 1493 zł. Mam nadzieję, że z bazarku na FB trochę dozbieramy, bo zaczynam się bać, że nam braknie z racji kolejnej operacji :( :(

[url]https://www.facebook.com/events/338776776253128/?fref=ts[/url]

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

Karo to bardzo dzielny psiak :) tyle zniósł to i my damy radę dozbierać finanse .
Jak wyglądała operacja ?czy Karo ma gips ?ile się to zrasta? .Myślałam ,że dochodzenie do zdrowia i postawienie go na nogi potrwa dłużej niż do przyszłego tygodniu ,ale pewnie ta ostatnia operacja niebyła taka poważna jak myślałam . Czy wiemy jak ma wyglądać rehabilitacja ? i ile czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']Karo to bardzo dzielny psiak :) tyle zniósł to i my damy radę dozbierać finanse .
Jak wyglądała operacja ?czy Karo ma gips ?ile się to zrasta? .Myślałam ,że dochodzenie do zdrowia i postawienie go na nogi potrwa dłużej niż do przyszłego tygodniu ,ale pewnie ta ostatnia operacja niebyła taka poważna jak myślałam . Czy wiemy jak ma wyglądać rehabilitacja ? i ile czasu[/QUOTE]

Gipsu nie ma, piszczel z tego co zrozumialam jest poskładana na jakieś cosiki metalowe - dlatego była we środę, bo doktor czekał na to coś. Nie wiem, czy wyjdzie w przyszłym tyg. - pewnie sie okaże po zrobieniu rtg jak tam sie to "zalewa". Kolana są cacy - i to jest super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Gipsu nie ma, piszczel z tego co zrozumialam jest poskładana na jakieś cosiki metalowe - dlatego była we środę, bo doktor czekał na to coś. Nie wiem, czy wyjdzie w przyszłym tyg. - pewnie sie okaże po zrobieniu rtg jak tam sie to "zalewa". Kolana są cacy - i to jest super :)[/QUOTE]

Przydałby się chłopu magnetronik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Zbliża się czas płacenia za tymczas - pytam raz jeszcze ile mam wpłacić pieniędzy? Stara stawka 300 zł.?[/QUOTE]

na to pytanie to tylko Miron może odpowiedzieć - ja moge o wyskokach Karo pogadać i o sympatycznym panu doktorze ;) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']na to pytanie to tylko Miron może odpowiedzieć - ja moge o wyskokach Karo pogadać i o sympatycznym panu doktorze ;) :)[/QUOTE]

Pewnie, pewnie. O doktorze ... sympatycznym. To Andzia godzinami :p
A Miron będzie gentelmen i miłośnik zwierząt za brak Karo na tymczasie przecie brał nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...