Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

Poziomka, nie wiem czy zgodziłaś się być osobą prowadzącą rozliczenia, bo jesli tak to trzeba poprosić moda o udostępnienie pierwszego lub drugiego posta do rozliczeń. Wtedy czarno na białym bedzie widoczne ile mamy deklaracji i nie trzeba będzie biegać po wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A inny tanszy hotel nie wchodzi w grę?[/QUOTE]

tańszy? jak najbardziej - a który? czy nie będzie się bal, ze pies może kłapać zębami? jesli macie inne opcje - piszcie, bo jak na razie to mało kto ma konkretne propozycje...

Rozmawiałam z Mironem, czeka na decyzje i decyzyjną osobę, z którą będzie uzgadnial co i jak jesli chodzi o karmę i kasę.

Ktoś pytał, ktory to Rahim - to starszy owczarek ok. 10 letni z zespołem konskiego ogona.

Link to comment
Share on other sites

Andzia69 :) Miron dla Karego to jak gwiazdka z nieba. Tylko, że ja mogę poprowadzić wątek i zbierać kasę ale nie mogę decydować o psiaku. To byłoby nie w porządku ponieważ nie mieszkam w PL. Mam kilka kosmetyków Diora mogę w lutym wysłać na bazarek, mogę wysyłać zaproszenia, wykupić Karemu ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Miał kiedyś robione ale nie wiem jak to wygląda teraz. Na pewno jest na profilu Bestia666.[/QUOTE]

ja nie wiem jakzrobić wydarzenie,ale sprawdź jeśli możesz jak to wygląda FB ma naprawdę wielką moc,jakkolwiek dziwnie to brzmi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Andzia69 :) Miron dla Karego to jak gwiazdka z nieba. Tylko, że ja mogę poprowadzić wątek i zbierać kasę ale nie mogę decydować o psiaku. To byłoby nie w porządku ponieważ nie mieszkam w PL. Mam kilka kosmetyków Diora mogę w lutym wysłać na bazarek, mogę wysyłać zaproszenia, wykupić Karemu ogłoszenia.[/QUOTE]
Poziomka to prowadz Karo watke z Happy Ende zbieraj i zapisuj nam kaskę dla Karo...
Miron to nasza gwiazdka z nieba taka sama jak ewab..
Andzia 69 też nam pomaga i Sara2011 i inne dogociotki z duzym doswiadczeniem.
Decydowac bedziemy razem..Mrozy juz nadchodzą....Karo nadal czeka ...
Będzie razem decydować,bo i pare osób bedzie go finansowac.
Jeżeli większa częsc kaski ma decydowac o nim..To moge w tym przypadku
tez jako większa częśc udziałowca w jego finansach decydować o nim
mimo,że nie będe na miejscu w kielcach tylko
ale z Wami i z Karo na jego watku , telefonicznie i internetowo..
Wybierzemy zapewne najlepszy domek dla naszego Karusia..
A więc kaska będzie z dogo...a karme miala bestia dostarczyc...lub sie o nia postaramy..
No to co dalej robimy?
Czy to juz jest wystarczajace aby go zabrać ?

Link to comment
Share on other sites

Poziomka tu nie chodzi o fizyczny nadzór nad psiakiem, bo Miron się tym zajmie, a jak będzie potrzebny transport do weta, to mam nadzieję, że kieleckie ciotki pomogą. Problem jest w ogarnięciu całości. Andzia69 i ja w sumie musimy myśleć o zabezpieczeniu blisko 50 zwierzów, Mortes pilotuje ok. 10-ciu psów. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie brać odpowiedzialności za kolejnego.
Każda z nas doraźnie pomoże Karo, ale potrzebna jest osoba, która będzie pilnowała finansów, poszukiwała sponsorów, samodzielnie lub z pomocą innych organizowała bazarki itp. Miron biorąc psa musi wiedzieć, kto trzyma kasę i kto się będzie z nim rozliczał. Pamiętajcie też, że Karo będzie wymagał diagnostyki. Żeby wziąć psa do hotelu trzeba mieć zabezpieczone deklaracje stałe. Bazarki można rozbić na leczenie, ale nie pokryje się z nich wszystkich stałych kosztów hotelikowania i wyżywienia.
Na początek proponuję:
1. poprosić moda o zmianę prowadzącego wątek
2. zmienić tytuł, że potrzebne są deklaracje stałe
3. zareklamować wątek i zebrać deklaracje stałe
4. można wesprzeć się wydarzeniem na fb
Bez zabezpieczenia finansowego nie ma co wyciągać psa. Zabierzemy go ze schroniska, niech nawet pieniędzy wystarczy na pierwszy miesiąc. A z czego sfinansować weta. Kto zapłaci za następne miesiące w hotelu?

Link to comment
Share on other sites

Poziomko kochana, trzeba poprosić moda o pierwszy lub drugi post do rozliczeń i tam wpisywać wszystkie stałe i jednorazowe. Dobrze juz mieć konto i udostępniać cioteczkom które chcą wpłacać pieniążki. Damy radę. Musimy zacząć działać bo jak teraz nie wystartujemy to juz nikt tu nie wróci z powrotem. Zróbmy to dla Karo, proszę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...