Jump to content
Dogomania

Negra vel Kekła


qmu

Recommended Posts

[attachment=8344:P1010584.JPG][attachment=8345:P1010564.JPG][attachment=8346:P1010526.JPG][attachment=8347:P1010527.JPG][attachment=8348:P1010491.JPG][attachment=8349:P1010525.JPG][attachment=8350:P1010451.JPG]
 

Link to comment
Share on other sites

[attachment=8351:P1010289.JPG][attachment=8352:P1010306.JPG][attachment=8353:P1010342.JPG][attachment=8354:P1010366.JPG][attachment=8355:P1010379.JPG][attachment=8357:P1010467.JPG][attachment=8358:P1010474.JPG][attachment=8359:P1010492.JPG][attachment=8360:P1010493.JPG]

Link to comment
Share on other sites

No już oczka dizelkowe zupełnie inne :) A te czerwone opadające powieki tak zostaną? Chodzi o to czy mu tam nie będzie wpadał kurz i brud, żeby nie było potem zapaleń. I generalnie co wet mówił o ciągnięciu opon po operacji, nic mu się tam nie rozejdzie?

Choć domyslam się że na tych cieniutkich szeleczkach nie ciągacie raczej opon,zresztą widać po psie co on o tym mysli :D

 

A Negra bezdyskusyjnie piękna!

Uwielbiam ją.

Link to comment
Share on other sites

szczerze mówiąc teraz te oczy też trochę inaczej wyglądają. trochę mu tam odstaje może, ale i tak jest o niebo lepiej niż było. tymbardzoej ze początkowo wet nie chciał się tego podjąć bo tak miał spier...

a co do Negry, to już taka ladniutka nie jest bo powyzerla sobie kretynka sierść na bokach i dupie. byłam z tym u weta ale wszystko niby ok. reakcja na stres czy co bo nie wiem jak mam to tłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

ja bym zrobiła zeskrobiny bo to się długo ciągnie i chyba bez rezultatów. Na tle nerwowym Sagat wylizuje sobie przednią łapę (potrafi do mięsa lizać) robine badania były pod kątem chorób skórnych ale nic nie wykazało więc wet postawił taką tezę;) Jet to sprawdzona teza gdyż po przybyciu Ledy placek był zwiększony a wilk non toper to lizał... uszyłam mu skarpetkę w celu odcięcia możliwości lizania ;)

Link to comment
Share on other sites

zeskrobin nie robiliśmy tylko sprawdzane było czy grzybicy jakiejś nie ma wetka stwierdzila ze skora jest zdrowa bo zadnych zmian nie ma wiec tak sobie tlumacze bo lyse placki sa tylko gdy zostaje sama na prawie caly dzień wiec mysle ze to reakcja stresowa jest po prostu

Link to comment
Share on other sites

sama już nie wiem, dziś wyczytałam, że to może karma ma za dużo zbóż i też od tego bo Maciej stwierdził że jak jesteśmy w domu to też się wygryza...
otrzymam ją jakiś czas na mięsie i warzywach zobaczymy czy będzie poprawa no i muszę wynaleźć nową karmę :( przerabialiśmy już brita, purine, rogala i chyba był najlepszy, ariona i jeszcze jakieś canisy, masakra nie wiem już co tej małpie dawać, na typowym barfie sra dalej niż widzi.
i co uzyskałam sobie na sterylke i przyjdzie mi to wydać na testy alergiczne coś czuje :/

a tak z innej beczki sucz ostatnio znów rozwaliła łapę, żeby było weselej ta samą, ale w innym miejscu i tym razem nie groźnie, a dwa dni później nie wiem jak to zrobiła miała zakrwarione tylne łapy na pazurach po bieganiu po lesie, jeszcze trochę i buty jej kupię :)

Link to comment
Share on other sites

Polecam Ci taką karmę:

 

GF-Cases-RNW-Titelbild-480x480px.png

70% mięsa, 30% warzyw/owoców :)

Kupiłam worek dla Tory, żeby coś mieć jak jechaliśmy na święta do domu:)

Tora, która zawsze suchą karmę musiała mieć dosmaczaną, jak jeszcze była na suchym, tę zjada ze smakiem i bez proszenia.

Jak skończy mi się Josera dla kota, to chyba też go przerzucę na Real Nature.

Karma nie jest tania, ale coś za coś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...