Jump to content
Dogomania

Clayton - biały prosiak


gops

Recommended Posts

Dzięki i również życzę powodzenia :)

Rozumiem dlatego ja się nie pcham do nikogo nawet jak mówią "mojemu nic nie zrobi bo mój nie zacznie " po co mam komuś psuć psa , Clayek czasami akceptuje i oleje ale czasami coś mu się ubzdurzy i zaatakuje i nigdy nie wiadomo co będzie .

Wczoraj suka sąsiadka pudlica (bardzo zaniedbana, sam dredy ehh zastanawiam się czy tego nie zgłosić gdzieś) chyba z końcówką cieczki biegała sobie po osiedlu , Clayton amant tak mnie ciągnął tak ją podrywał , tak skakał w koło , cieszył się do niej, ona to samo .. że stałam z 5 min bo rzadko tak fajnie się z kimś bawi .
Tylko nie wiem czy mogę zgłosić zaniedbanie bo pies nie jest obcinany ? karmiona jest na pewno .

Link to comment
Share on other sites

Arnik nie atakuje, on ucieka ;)
Freda (BC) też się boi, niby się bawią, ale jak biegną po zabawkę, to Arnik odpuszcza, ma problem z siedzeniem koło niego. Jetsana też się trochę boi. Oberwał pare razy, to czuje respekt :lol:

Nieobcinanie możesz zgłosić, pies wygląda źle, ma dredy, to sygnał, że jest coś nie tak. Tylko zależy jaki macie TOZ i czy zareaguje.

Link to comment
Share on other sites

29 kwietnia Misia skończyłaby 6 lat , a niedługo (1,5 miesiąca) minie rok od kiedy jej nie ma .
Czas leci szybko , ja nadal potrafie płakać bo coś mi się przypomni , czasami nie mam nawet ochoty na spacer z Claytonem , na szczęście takich dni jest coraz mniej .
I bardzo dziękuje za o że mogę przebywać z Shagym który tak bardzo ją przypomina , zachowaniami a nawet minami .
Mimo że już jej nie ma ja wiem że to zawsze będzie ten najważniejszy pies i żaden kolejny tego nie zmieni , jej nie da się zastąpić nikim bo każdy będzie dla mnie gorszy .
Nigdy nie poznałam drugiego tak mądrego psa .

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/397502_558765264153365_1204864148_n.jpg[/IMG]

Clayton jest totalnie inny , choćbym chciała jakiekolwiek zachowanie Misi przypisać jemu to nie znajde ani jednego podobieństwa .

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/t1.0-9/154174_558766397486585_1905415424_n.jpg[/IMG]

Białas pewnie teraz opala się na działce , wraca jutro późnym wieczorem .
A ja idę z dziewczynami do lasu na spacer .

Link to comment
Share on other sites

jak ja sobie porównuje Sagata do Ledy to biała pomimo mojej przebijającej miłości do bulków jest tępizną ...

nie wyobrażam sobie odejścia mojego wilka tak więc mogę sobie tylko wyobrazić jakie to cierpienie przechodzisz:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ano cicho ..
Zwiększyłam rowerowanie białemu , dużo aportował , sporo wisiał i niestety 3 dni temu przy wiszeniu uderzył się mocno w lewą łape (to ta z która miał problemy długo) uderzył sie jak wierzgał wisząc .
Kuleć zaczął , ja już czarne wizje do zawodów został miesiąc nie cały , jeszcze mi teraz kontuzja jakaś wyskakuje u psa ..
Łape trochę oszczędzałam , dostał dużo mocniejsze tabsy na stany zapalne stawów , odbudowe chrząstki .
Drugiego dnia nie kulał już tylko dziwnie stawiał łape jakby delikatniej .
Dzisiaj jest ok , jakby nic mu nie było .
Jednak dam mu spokój z ciężarkiem jeszcze kilka dni , może jutro go wezme na rower na troche .
We wtorek jade na działke z nim na conajmniej tydzień , mam zamiar z nim więcej potrenować , jednak będę obserwować łape ciągle .
Miałam go zapisać jednak na to całe wp główne a teraz znowu nie wiem , chciałam żeby miał ten pierwszy raz, zobaczyć czy się nie wystraszy wózka czy w ogóle będzie chciał pracować z takim ciężarem i za rok go pod to przygotowywać bardziej jeśli wykaże jakiekolwiek chęci w tym roku . Najwyżej jak coś się będzie działo nie dam go na tor .

Foto mam tylko jedno , jak ktoś nie ma mojego fejsa to jest do tyłu :evil_lol:

[IMG]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/133/290281_DSC03060.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Bestia w kantarku :D[/QUOTE]
Tak , zrobiliśmy podejście drugie do kantarka , tym razem poszło lepiej .
Tylko kantarek mam po Misi i na Claya jest na styk, tak że nie może dyszeć w nim paktycznie wcale więc do biegania miał luzem a tylko na dojście miał na ryju .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Z łapą bym uważała, bo psy pobudliwe pokazują tylko ten silniejszy ból, a jesli jest jedynie dokuczliwy, to go najczęściej ignorują.
Niestety wiem z doświadczenia :shake:[/QUOTE]
Zdaje sobie sprawe z tego , tym bardziej wystraszyłam się bo to ta sama łapa na którą mi kulał za szczyla .
Będzie teraz dostawał mocniejsze tabletki na wszelki wypadek (dzisiaj już niby nic mu nie było) .
To chyba było zwyczajnie obicie łapy , no ale musze mieć to na uwadze .
Wiadomo nie widzi mi się rezygnowanie z zawodów do których się jednak trochę przygotowywaliśmy , ale jak tylko to kulenie się powtórzy w ciągu tego miesiąca to nie ma bata , nie wypuszcze go do ciężarków .
Tfu tfu dziś było dobrze i mam nadzieje że była to tylko chwilowa niedyspozycja .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vailet']Super jest :D[/QUOTE]
Mi też się podoba :P

[quote name='ewaal1982']O ja chce fejsa, tam też molestuje psem :D i molestuje innych psiarzy:D A tutaj wystarczy, że nie przychodzą powiadomienia na mejla i zapominam :oops:[/QUOTE]
[URL]https://www.facebook.com/profile.php?id=100000596891385[/URL]
Ja ciągle spamuje psem :lol:
[quote name='agutka']kurcze nieciekawie masz z tą łapą ...:shake:

powiedz mi ile w przybliżeniu czasowym biega twój pies przy rowerze?[/QUOTE]
Z łapą to był spokój już jakiś rok :/
Czasowo to nie wiem bo my na prawde jedziemy maxymalnie szybko praktycznie cały czas, ale robie z nim 5 do 7 km max bo biegnie po betonie , niestety nie mam innej trasy .

Link to comment
Share on other sites

no ja też jadę a właściwie mój pies mnie ciągnie czyli pełnym biegiem, zastanawiam się ile to czasu mniej więcej może pies lecieć w takim trybie ponieważ nie chciałabym obciążyć organizmu ;) Led wlecze łapy chwila odpoczynku i dalej gotowa do biegu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']co powiesz na takiego staffka? Claytkowi wiele nie brakuje ;) [URL]https://www.facebook.com/meynier.kevin/photos[/URL][/QUOTE]
Bardzo fajny ale od razu widać że inna budowa , ten pies jest dużo drobniejszy niż Clayek i pewnie waży max 16 kg .
Clayek jest bardziej buldoży . A mięśnie pewnie , kwestia czasu :lol:
Jak mu zrobie fote jak jest spięty to wtedy będzie dopiero widać fajne mięśnie bo na takich luźnych wiadomo efekt mniejszy aczkolwiek zadowalający już :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja dąże bardziej do takiego czegoś , bo wysatjący kręgosłup i żebra mnie nie kręcą :lol:
[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10170706_10202590607821233_1351736507374649364_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no ja chcciałam +/- takiej budowy Ledę ;) wiadomo suczka jest delikatniejsza w mięśniach no ale wraz z ćwiczeniami spadała masa i robiła się na pita :p teraz dałam sobie spokój z treningami jedynie rowerem śmigamy ... co będzie to będzie ;)

zrób mu fotkę świeżo po wysiłku albo jak ciągnie coś??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']no ja chcciałam +/- takiej budowy Ledę ;) wiadomo suczka jest delikatniejsza w mięśniach no ale wraz z ćwiczeniami spadała masa i robiła się na pita :p teraz dałam sobie spokój z treningami jedynie rowerem śmigamy ... co będzie to będzie ;)

zrób mu fotkę świeżo po wysiłku albo jak ciągnie coś??[/QUOTE]
Zrobie na działce , będę miała pomoc przy zdjęciach więc wezme go na smycz i zrobimy na spince foto .
Może i na treningu mi Asia zrobi , bo jedzie z nami Asia z Kleo tak na 90% .
Samej zwyczajnie ciężko mi zrobić dobre zdjęcie , a zrobić zdjęcie bokiem to dopiero wyzwanie bo on ciągle się ustawia do mnie przodem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...