Jump to content
Dogomania

Clayton - biały prosiak


gops

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Clayetan dziś kończy 2 lata :)
Mam wielką nadzieje że kolejne 10 przed nim .
[h=1][/h][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/706/78xo.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.com/a/img577/1031/p8y9.jpg[/IMG]

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/11/utbc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ano sanki podstawa :p co roku jak mamy śnieg łazimy z psami na sanki , tylko rok temu Clayetan był za młody .
Dawno nie ciagał nakładaków i miałam obawy czy da rade ale jak widać bez problemu biegał z Kinga k.60kg .
Shaggy jako nieodrodny brat mojej Misi też dał rade pociagać trochę Kinge bez żadnego wcześniejszego treningu w tym kierunku .


Zapisałam się wstępnie na 2dniowy trening IPO , mamy w końcu w miare blisko .
(Są jeszcze miejsca , okolice trójmiasta jakby ktoś reflektował )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Znowu robisz z niego mordercę? :shake:[/QUOTE]
Staffik jest bardzo wszechstronny, myślę że oboje będziemy się świetnie bawić :diabloti:
Nawet na tą okazje kupiłam mu poważne czarne juliuski :p żeby wyglądał jak na poważnego psa przystało :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Staffik jest bardzo wszechstronny, myślę że oboje będziemy się świetnie bawić :diabloti:
Nawet na tą okazje kupiłam mu poważne czarne juliuski :p żeby wyglądał jak na poważnego psa przystało :lol:[/QUOTE]

Patola jakaś :shake:

Ja też z dc idę na obronę pewnie, a przy okazji Kurka spróbuje swoich sił :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ten pies ma juz dwa lata. jest dorosly i nic mu sie nie stalo, jesli kilka metrow pociagnal kogos na sankach dla draki.[/QUOTE]

Jak widać wiedza Twa rozkwita. Tyle że ten pies nie jest jeszcze dorosły (czyt. nie jest dojrzały w pełni fizycznie) a wbrew pozorom nawet kilka metrów może mieć swoje konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Jak widać wiedza Twa rozkwita. Tyle że ten pies nie jest jeszcze dorosły (czyt. nie jest dojrzały w pełni fizycznie) a wbrew pozorom nawet kilka metrów może mieć swoje konsekwencje.[/QUOTE]

gops na pewno wezmie sobie twoje poradki do serca i nastepnym razem pozwoli mu pociagnac sanki, jak osiagnie wiek weterana:))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Juliusy się akurat średnio nadają na IPO, najlepsze są guardy, bo nie uciskają tchawicy.[/QUOTE]
Długo myślałam nad szelkami ale u nas to trochę inaczej bo mój jest bardzo krótki i guardy kończa mu się daleko przez co na spacerach w nich nie ciągnie nawet bo go blokują , julki/norwegi wyreguluje tak by miał zraz z pachami .
Zobaczymy jak to będzie w praniu , w razie wu mam guardy z hurtty .


Co do kilometrów nie było okazji bo mało śniegu nam zostało :lol: i zrobiły po kilka kursów max 80m (tyle ma parking mniej więcej ten :p).
Kilometry to on robi z nakładakiem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...