Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

Ooo, Dioranne, nowe fotki! Młody super wygląda w tych szelkach (kusisz.. ! :P), i wydają się dosyć wygodne :)

Widać, że piękną macie wiosnę tej zimy :)

U nas prawie to samo, bo śnieg gdzie nie gdzie leży :P

W ferie miałyśmy przez tydzień śnieg, teraz już niestety szkoła, ale cóż :P :(

 

Więcej zdjęć Dioranne! :P

Link to comment
Share on other sites

Ja protestuję! Narzekasz, że za mało się odzywamy, więc rozkręcamy wątek,a  Ty co - cisza :p Ja się tak nie bawię :D
To pocieszające, że nie tylko u nas zawitała wiosna.
I brawa dla młodego :)

Link to comment
Share on other sites

Ooo, Dioranne, nowe fotki! Młody super wygląda w tych szelkach (kusisz.. ! ), i wydają się dosyć wygodne 

Wiać, że piękną macie wiosnę tej zimy 

U nas prawie to samo, bo śnieg gdzie nie gdzie leży 

W ferie miałyśmy przez tydzień śnieg, teraz już niestety szkoła, ale cóż 

 

Więcej zdjęć Dioranne! 

Co do samych szelek - rozmiar Mini, który mamy jest z dość sztywnej taśmy, ale Młodemu to nie przeszkadza. Szaleje tak samo jak w obroży. Akurat małe rozmiary są według mnie warte swojej ceny, 36zł z groszami za samą jakość Juliusów... To nie jest fortuna, a przynajmniej ja tak uważam (w porównaniu z siodełkowymi, które na Młodego kosztują 107zł - tyle ile przecenione Hurtty). Na ten moment nasze są tylko nieco usyfione, ale jeszcze ich nie czyściłam, ale wyglądają na takie, które wystarczy przetrzeć i będą czyste. Takie są moje domysły, w praktyce sprawdzimy niedługo.  ;)

 

U nas śnieg raz jest, raz go nie ma. Dzisiaj znowu go trochę napadało, ale podejrzewam, że do jutra stopnieje... My jeszcze przed feriami, ostatnie poprawki, sprawdziany, kartkówki. Jest co robić, nie powiem, przez co ferii nie mogę się doczekać jeszcze bardziej.

http://i58.tinypic.com/sl2p9e.jpg

Imponująca klata  :wub:

Z taką klatą... Wszystkie laski jego, haha.  :P Akurat jego największym atutem jeśli chodzi o eksterier, jest według mnie właśnie klata. I mocny kościec. Czasami sobie myślę jakie piękne szczeniaczki, by po nim były, ale jeśli miałyby być takimi terrorystami jak tatuś to lepiej nie.

 

Ja protestuję! Narzekasz, że za mało się odzywamy, więc rozkręcamy wątek,a  Ty co - cisza :P Ja się tak nie bawię :D
To pocieszające, że nie tylko u nas zawitała wiosna.
I brawa dla młodego :)

Nie przyjmuję protestu. Dużo pisać ostatnio muszę w szkole, to mi wystarczy. Ale wszystko ładnie podsumowałam w poście zdjęciowym, więc coś tam napisałam. 

Jak oglądam zdjęcia z ogromnymi, śnieżnymi zaspami to mi, za przeproszeniem, żal d*pę ściska. Młody jeszcze nigdy nie miał okazji poszaleć w większym śniegu i chyba w tym roku też nie będzie miał.

Za brawa nie-dziękujemy, coby nie zapeszyć.

 

2n6u8ft.jpg

35lztif.jpg

2q0ly81.jpg

2hecwma.jpg

ofd3s4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ale macie wiosnę !Śnieg jest fajny ale śliskie chodniki są a jak chciała bym iść na dłużej w pola to zaraz się w jakąś zaspę pakuję ;) także jak widzę Wasze zdjęcia to za wiosną tęsknię już

Fantastycznie wygląda w tych szelkach i sama nie wiem czy bardziej podoba mi się w nich czy w tej pomarańczowej bluzie -bo do tej pory uważałam,ze jest najlepsza na świecie dla niego :)

Link to comment
Share on other sites

 

33p91e0.jpg

This is the end.  :P

 

Czemu on musi być tak piękny ?

 

Co do samych szelek - rozmiar Mini, który mamy jest z dość sztywnej taśmy, ale Młodemu to nie przeszkadza. Szaleje tak samo jak w obroży. Akurat małe rozmiary są według mnie warte swojej ceny, 36zł z groszami za samą jakość Juliusów... To nie jest fortuna, a przynajmniej ja tak uważam (w porównaniu z siodełkowymi, które na Młodego kosztują 107zł - tyle ile przecenione Hurtty). Na ten moment nasze są tylko nieco usyfione, ale jeszcze ich nie czyściłam, ale wyglądają na takie, które wystarczy przetrzeć i będą czyste. Takie są moje domysły, w praktyce sprawdzimy niedługo.  ;)

To ile on ma w klacie, że ma Mini? Xena ma +/- 40 cm i nie wiem, czy Mini Mini nie będą na niej zwisać..

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko cb  :( u mnie nawet porządnie tej zimy nie napadało wsio od razu topniało  :unsure:

U nas dzisiaj napadało dość dużo (dowody na zdjęciach poniżej). Ale i tak już wszystko topnieje...

 

Ale macie wiosnę !Śnieg jest fajny ale śliskie chodniki są a jak chciała bym iść na dłużej w pola to zaraz się w jakąś zaspę pakuję ;) także jak widzę Wasze zdjęcia to za wiosną tęsknię już

Fantastycznie wygląda w tych szelkach i sama nie wiem czy bardziej podoba mi się w nich czy w tej pomarańczowej bluzie -bo do tej pory uważałam,ze jest najlepsza na świecie dla niego :)

Śliskie chodniki to zgroza! Ale ja mam takie szczęście, że zawsze się poślizgnę i jakimś cudem nie upadnę.

Za komplementy Pan Pinczer bardzo dziękuje.

 

Czemu on musi być tak piękny ?

 

To ile on ma w klacie, że ma Mini? Xena ma +/- 40 cm i nie wiem, czy Mini Mini nie będą na niej zwisać..

Jakoś tak wyszło, że nie wygląda najgorzej.  :P Młody w klacie ma 52cm, więc nieco więcej niż Xena.

 

*Stwierdziłam, że moje fotałki godne są już jako takiego podpisu*

2i0euc9.jpg

mrz7fk.jpg

347ee4i.jpg

2h2l1de.jpg

2mo9lll.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Muszę przyznać, że widać coraz większe postępy w robieniu zdjęć nowym sprzętem :) Oby tak dalej :D

Bardzo dziękuję!  :)

 

Powtórzę się, ale fajny z niego chłopak :) A fotki też faktycznie coraz lepsze, niedługo dojdziesz do perfekcji ;p

Fajny to on jest, ale tylko na zdjęciach, haha. A do perfekcji to mi jeszcze bardzo daleko, ale bardzo dziękuję. Na ten rok zaplanowałam sobie zakup nowego szkiełka, jestem ciekawa co z tego wyjdzie przy ilości pięknych obroży, szelek itp...  :P

 

Ostatni tydzień spędziliśmy w Poznaniu. Wprawdzie psie spotkanie nie wyszło, ale może innym razem, bo w 'wielkim mieście' pewnie będziemy jeszcze nie raz. Pan Pinczer się spisał, zachowywał się całkiem ok. Czasami coś mu tam odwaliło, ale to były sporadyczne wypadki, więc wybaczam. Jako tako potrafił się skupić i coś zrobić, albo się poszarpać, mimo tego że kawałek dalej jeździły auta, chodzili ludzie itp. I udało się minąć jadaczącego pseudo-pina, gdy Młody był bez kagańca - szedł przy nodze, na jadaczącego malucha spojrzał tylko i dalej gapił się w smaczka, którego miałam w ręce.  :wub: Zdjęcia są, nawet całkiem sporo, ale wszystkie z mieszkania, bo na jakichś wielkich spacerach nie byliśmy i nie brałam 'osprzętowania'. Zacznę je wrzucać jakoś jutro, bo dzisiaj mam lenia.

Link to comment
Share on other sites

Jedno na razie dam, a co... Nie będę Was rozpieszczać!  :D

flde1s.jpg

Do tej pory się nie chwaliłam, ale się pochwalę... Młody już od jakiegoś czasu ma swój własny fan page, a co - lans musi być.

 

Plus byliśmy dzisiaj na spacerku z Agatą i Perłą oraz Weroniką i Luckym. Młody dość dawno się z Luckym nie widział (ostatni raz we wrześniu, o ile mnie pamięć nie myli) i miałam trochę obaw. Lucky ma teraz trochę ponad rok, więc hormonki czasami przysłaniają myślenie, a Pan Pinczer do mega cierpliwych psów nie należy. Ale było OK. Jak coś mu się nie podobało to pogonił z delikatnym warkotem, zębami na wierzchu i na tym się kończyło. Poza tym chłopaki szaleli, że aż miło.  :) Mam trochę mało zdjęć, ale możliwe, że Agata ma jeszcze jakieś zdjęcia Młodego, więc ze wstawianiem jeszcze trochę poczekam.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nas nie kocha. No trudno.  :P Nie wiem co mojemu pieskowi dzisiaj odwaliło, ale jak go zamknęłam w klatce to nie 'śpiewał' na cały dom, tylko sobie grzecznie spał. Gdzie klatka ostatnio lubiana nie była. A teraz bez żadnej komendy sobie do klatki poszedł i śpi. Sam z siebie. Kolejna oznaka, że jego mózg z dalekiej podróży wrócił na właściwe miejsce.

 

Na 90% w niedzielę Młody pozna Melissę. I albo w niedzielę, albo w sobotę pozna Abi (w typie yorka) i Tosię (kundelka), ale wszystko zależy od moich możliwości dojazdowych. Przynajmniej zapowiada się ciekawie.  ;)

 

5voy2u.jpg

29zotjr.jpg

Nie patrz misiaczku!

b5qzd2.jpg

xmlo4i.jpg

Link to comment
Share on other sites

evel jak rozmawiałam z Gezową to jej Aedan też ma 60cm, więc się nieco zdziwiłam i jeszcze raz zmierzyłam Młodego. No zawsze wychodzi w granicach tych 50-52cm.  :D W 'talii' go jeszcze nigdy nie mierzyłam, bo jakoś nie było takiej potrzeby.

 

Nie wiem jak one to robią, nadal próbuję to rozgryźć. Ale pinczery to są takie mendy, łobuzy, inaczej ich się nie da za bardzo opisać. Sprytne mendy w dodatku. Charakterek to one mają, no i przykro mi, nie nadają się dla każdego, choćby nie wiem jak dziwnie to zabrzmiało.  ;) To evel, życzę żeby kiedyś do Ciebie taka menda zawitała! Generalnie ja już wiem, że u mnie (jak tylko będzie taka możliwość) to pin będzie zawsze. A dla równowagi wszechświata do pary jakiś pastuch.  :P

 

2z3q715.jpg

5koeja.jpg

2qk3xc2.jpg

 

Dzisiaj na ogrodzie psisko nawet potrafiło się skupić, coś tam zrobić, kilka razy udało mi się go odwołać od darcia japy przy płocie. Szału jeszcze nie ma, ale jest nieco lepiej, bo bywało tak, że na ogrodzie nie szło z nim zrobić nic. 

 

359xrg7.jpg

2z74f9d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...