Jump to content
Dogomania

BlackDream

Members
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About BlackDream

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/07/1988

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A, teraz rozumiem i mogę się z tym zdecydowanie zgodzić :) Poczułam się do wyskrobania powyższego posta, ponieważ wiele osób żyje w przekonaniu, że każdy pies małych gabarytów (niezależnie od rasy i cech konkretnego osobnika) to tylko słodka, niewymagająca przytulanka na kolana. Bałam się, że Twoja wypowiedź może ich utwierdzić w tym przekonaniu a dodatkowo jakby dać "przyzwolenie" na ignorowanie potrzeb i problemów maluchów. Chciałam podkreślić, że decydując się na małego psa trzeba zdobyć informacje na temat tej konkretnej rasy a nie tylko kierować się rozmiarem :)
 2. Krzyczeć nie będę, ale się wypowiem ;) Głownie tylko czytam to forum, ale jako miłośniczka jednej z miniaturowych ras nie mogę przejść obok tego posta obojętnie. Myślę, że pisząc w ten sposób możesz narazić jakiegoś małego psiaka na nieszczęśliwe życie po prostu. Owszem jest wiele małych ras, które są spokojne, milusie, nie wymagają dużo ruchu, zajęcia i w ogóle... ale część taka nie jest :P Duży pozostawiony sam sobie pies to kłopoty, ok, ale czy mały, niewybiegany, nie szkolony, dajmy na to, jack russell będzie niekłopotliwy? Czy on sam będzie w takich warunkach szczęśliwy? Tak, małeg
 3. A czego się dowiedziałaś? Przykre rzeczy tu czytam :( Przesyłam duże ilości pozytywnej energii. Trzymajcie się. Piszesz, że od akcji z czasów szczylostwa nie miałaś z hodowczynią zbytnio kontaktu, a pisałaś jej w ogóle jak wygląda sytuacja obecnie? Pytam, bo kiedy ja miałam problem z Cleo (vet idiota stwierdził u niej niewydolność nerek! A okazało się, że ma zwykłe zapalenie pęcherza), to była pomocna i zaangażowana.
 4. Piękny! Napisz coś o nim :)
 5. A on atakuje tak po prostu czy w konkretnych sytuacjach? I jak to wygląda, gryzie mocno czy tylko straszy? Sorry jeśli już kiedyś dokładnie to opisywałaś, ale nie pamiętam. Pamiętam tylko wzmiankę o takim problemie jak jeszcze był szczeniakiem, ale nie wiem czy było więcej szczegółów. I co on ma z rzepkami???
 6. Viki też przeważnie się boi innych psów (większych, ale nie zawsze) i ostatnio zauważyłam, że jej nerwowość zaczyna udzielać się Cleo :( Żeby z niej tez nie zrobił mi się drugi dzikus zaczęłam po prostu brać Viki na ręce jak widzę, że mam zamiar wpaść w histerię. Muszę jakoś uratować Cleonkową psychikę :P Dioranne szkoda, że bez PP. Ja będę na "Latających" jutro.
 7. No imponujący osobnik :) Jak się pozbędzie fałdek tu i ówdzie to już w ogóle cud, miód i orzeszki :D
 8. Dlaczego? Ja swoje czeszę czymś podobnym i żadna się nie boi
 9. Też myślę, że wersja z biwakiem jest prawdopodobna. Dobrze, że już lepiej :)
 10. Ja podobnie i siebie samą też tak traktuję ;P
 11. Tez ładne :) Jeszcze jakiś czas temu pewnie wzięłabym dla jednej czerwone, a dla drugiej czarne. Ale teraz stwierdziłam, że za dużo już mają obroży w takich kolorach.
 12. Atos piękny :) Fajną ma kufę :) Maja słodziutka, ale na tym pierwszym zdjęciu wygląda jakby za tym słodkim obliczem krył się diabeł :P
×
×
 • Create New...