Jump to content
Dogomania

BURBON- kolejna ofiara wyciągnięta z mordowni...ale bez pomocy może do niej wrócić.


missiaa

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='salma']Matko !!!
Czy nie da się gdzieś zgłosić tego schronikska w O..? ,
żeby jakas organizacja ( no nie wiem , opieki nad zwierzetami , coś w tym stylu ) wzieła nadzór nad nim ???

Bo taka pomoc to jest jednak tylko dorażne działanie , ledwo jednemu sie pomoże , to już pojawia się druga bida :(,
płakać się chce.[/QUOTE]

od lat to jest zgłaszane, toczy się sprawa w sądzie, ale jak się duuużo zarabia to się ma na duuuże łapówki. Żyjemy w Polsce to przecież normalka,pazernych ludzi nie brakuje no i sobie taki zbok morduje zwierząta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salma']Matko !!!
Czy nie da się gdzieś zgłosić tego schronikska w O..? ,
żeby jakas organizacja ( no nie wiem , opieki nad zwierzetami , coś w tym stylu ) wzieła nadzór nad nim ???

Bo taka pomoc to jest jednak tylko dorażne działanie , ledwo jednemu sie pomoże , to już pojawia się druga bida :(,
płakać się chce.[/QUOTE]

Niestety, poszukaj sobie na necie o tym miejscu, mnóstwo spraw wytaczanych już było, większość przegrana, pomimo miliona apelacji, zażaleń itp. Ale co się dziwić, skoro ten d*pek ma wsparcie władz miasta, a nawet tamtejszego powiatowego lekarza weterynarii ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']"Obskoczyłam" bazarki cegiełkowe i popłaciłam deklaracje więc jestem "spłukana", ale przynajmniej 10 zł wpłacę. Może znajdzie się więcej osób... Poproszę dane do przelewu[/QUOTE]

[quote name='ida47']ciotki zalozcie mu wydarzenie .,i prosze dane do przelewu[/QUOTE]

[quote name='Ikusia']Wygląda to koszmarnie!!!
W piątek w gabinecie wet widziałam jednego psiurka w podobnym stanie - bernardyna. Na całym zadzie, miednicy i ogonie rany, ropa i WYLĘGARNIA much. Potworny smród!!! Nie da sie tego opisać. Został wygolony i cały przemywany gencjaną, lub czymś w tym stylu (fioletowe - nie pytałam bo nie było czasu - mogę zadzwonić, jeśli chcesz wiedzieć na już). Pewnie jeszcze o nim usłyszymy. Może warto to zrobić, puki nie trafi do wet? Ale ja nie będę Was uczyć bo wiem, że robicie wszystko co trzeba. Z Waszym doświadczeniem?!!!
Niewiele pomogę, bo sama mam pusto w kieszeni, ale jakąś pomoc dam na pewno. Mogą to być fanty na bazar (niewiele) - pomogę przy rozsyłaniu zaproszeń jeśli to ustalimy, żeby się nie powtarzały, ale wysyłki już się nie podejmę, więc trzeba będzie to ode mnie odebrać w KRK. Wczoraj miałam więcej czasu, mogłam podrzucić do Ciebie. W tygodniu raczej nie dam rady, w weekend jestem uwiązana w domu, bo Kejsi w Wawie a do Megi/Ajry nikt poza nami do pokoju nie wejdzie, moje chłopy się niestety nie odważą, chyba, że zabiorę ją ze sobą i podjadę. Mogę też zrobić drobny przelew, ale to będzie kropla w morzu potrzeb:-(. Masz do mnie telefon, możesz dzwonić (lub któraś z Was miśków ma - sory ale ja was nie rozróżniam).[/QUOTE]

[quote name='mdk8']nie oddawajcie go tam... to będzie dla niego wyrok!!!!!!!! Poproszę nr konta i błagam ratujcie go.[/QUOTE]

[quote name='MALWA']Przyszłam z wątku Messiego>..........

BIdus straszny, taki umęczony, wycieńczony............

Gdzie on teraz ? Czy u Angeliki? KOnto do wpłaty do niej?

Można zrobić rozliczenie w poście 6.[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']za kilka dni byłoby z nim tak.
[URL]http://www.maxior.pl/film/174312/larwy-w-szczeniaku[/URL]
Poproszę o nr konta przeleję grosik.[/QUOTE]

[quote name='teresaa118']Cos sie wyskrobie ze starej skarpety. Prosze o konto. Jak sie ma chlopczyk?U kogo przebywa i co sie dla niego do tej pory zrobilo?[/QUOTE]

[quote name='magenka1']ja też poproszę nr konta na pv[/QUOTE]


Skopiowałam do jednego postu osoby, które tu deklarują wpłaty, i kótre prosiły o dane do wpłaty na pw.

Jesli pies miałby sporo deklaracji, stałych cyz jednorazowych, to czy jest szansa, ze mógłby zostać u Angeliki?

Pytam, bo jesli wróci tam skąd go wyrwałaś, to to będzie ciag dalszy historii z pogryzieniem..........niestety
[quote name='Kama202']Misiaa, czy przyjmiesz ode mnie fanty na bazarek dla psiaków z Olkusza? (trochę nowych szaliczków, nowa torba). Jeśli tak- wyślij mi na pw adres do wysyłki. edit. 2 nowe torebki.[/QUOTE]

Jesli znajdę na bazarku dużą skórzaną torbę w kolorze brązowym/czekoladowym, to chętnie skorzystam z oferty.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']od lat to jest zgłaszane, toczy się sprawa w sądzie, ale jak się duuużo zarabia to się ma na duuuże łapówki. Żyjemy w Polsce to przecież normalka,pazernych ludzi nie brakuje no i sobie taki zbok morduje zwierząta[/QUOTE]

A jakby temat zgłosic do UWAGA Tvn ?
Były juz jakies próby ?

Bo z tego wynika ze jest to lokalne wsparcie ( burmistrz Ol... , lekarz z Ol...) ,
czasem jak coś idzie "na cała Polskę " to pewnych rzeczy już sie nie da zamieść pod dywan.

Zresztą moze sami coś odpuscili jakby za dużo osób zaczeło się tym interesować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Misiaa, czy przyjmiesz ode mnie fanty na bazarek dla psiaków z Olkusza? (trochę nowych szaliczków, nowa torba). Jeśli tak- wyślij mi na pw adres do wysyłki. edit. 2 nowe torebki.[/QUOTE]


Prosze, czy ktoś jest w stanie zrobić bazarek z fantów Kama202 bazarek? Ostatnio jest taki chaos, że ja nie dam rady. Jeszcze nwet nie miałam kiedy zapakować fantów z mojego bazarku który skończył się 9 dni temu. Chyba klientki mnie zlinczują.
Z moim TZ nie gadam od tygodnia, bo nawet na to nie mam czasu.

A jeszcze za 3 dni mam dosyć ostry egzamin na uczelni, a nawet nie wiem kiedy znajdę czas żeby się uczyć :(

Proszę pomoże ktoś?

PW z numerkem konta wysłałam. Tylko do Ikusi mi się nie udało, bo zapchana skrzynka.

Aha. Z psiakiem nie najlepiej :(
Dzwoniłam do Angeli. Podobno o 2 w nocy musiała podać mu kroplówkę. Rano zjadł kilka chrupek i napił się troszkę wody. Dalej jest osowiały i wycieńczony. Mam nadzieję, że jutro uda jej sie zabrać go do weta.

Nadałam mu imię Burbon.

Przepraszam, że tak krótko, chaotycznie, ale lecę dokończyć mu wydarzenie, a później ogarnąć nasze psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Myślę, że należy cieszyć się, że jeszcze ktoś może stamtąd wyciągać zwierzaki:-(. Kropla drąży skałę (tak jak w Wojtyszkach). Nie szukajmy w Tvn panaceum na to zło.[/QUOTE]
A właściwie dlaczego nie? Może salma ma rację i trzeba by to spróbować nagłośnić w mediach? W końcu już nie raz się okazało, że wszystko się da załatwić jak się w akcję włączy telewizja. Albo przynajmniej zrobi się czarny pr.
Sama nie wiem...ale ostatnio liczba wszystkich bid wyciąganych z O. mnie przeraża,a mam świadomość, że to jedynie jakaś niewielka kropelka w morzu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...