Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Norkowa']Jestem u Maksia z zaproszenia, niestety bardzo mi przykro bo finansowo nie mam jak pomóc nawet deklaracją maluśką;( Jak tylko u mnie się polepszy coś finansowo to będę pamietała o dzikusku!:)
Co do porad to nie wiele pomogę, bo sami właśnie u Hałabajówki mamy 4 dzikusy i dziś 3 zawożę dzikusy do hotelu i zostaje nam 7 dzikusów z którymi też nie bardzo wiemy co robić;(
Będę rozglądała się za jakimś odpowiedzialnym dt!
Życzę Maksiowi szczęścia :loveu:[/QUOTE]Dziękuję za odwiedziny i cieszę sie, że i na tym wątku będziemy mogły się spotkać.

Link to comment
Share on other sites

Zawitałam do maluszka z bazarku dla niego i dostałam zaproszenie na jego wątek-dziękuję:lol:
deklaracji niestety nie mogę dać bo mam już 4 stałe,a i dwie inne bidulki czekają aż moi deklarowicze znajdą chałupki i stałe przeniosę na nie, do tego dochodzi całe mnóstwo bazarków fantowych i cegiełkowych -worek potrzeb bez dna:-( , nie mogę też zapomnieć o moim prywatnym "inwentarzu" i w ten sposób połowa mojej pensji idzie na futrzaczki, dobrze , że częścią zakupionych fantów można zaspokoić bieżące potrzeby:evil_lol:

Problem z jakim boryka się Maksiu jest mi bliski , w zeszłym roku odszedł za TM mój dobermanik, psiak odłowiony z lasu skrzywdzony, wycofany na maxa, na początku sikał ze strach gdy ktoś odezwał się zbyt głośno lub wykonał zbyt gwałtowny ruch, trzeba było wiele cierpliwości i miłości aby go naprostwać chociaż w części , w pracy nad nim dużą rolę odegrały moje dwa psy, które miałam gdy pojawił się Borys, nauczył się od nich ,że człowiek może zaoferować bezgraniczną miłość i ciepło . Do obcych jednak zawsze pozostał nieufny.:shake:

Będą starała się wspierać Maksinka na bazarkach:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Bazarek? jaki bazarek? czemu mnie tam nikt nie zaprosił?:p

A na serio -witam Maksia i Was wszystkich.Dziękuję Olenko za zaproszenie :)[/QUOTE]

bazarek to w mojej sygnaturze jest...a nie zaprosił bo cioteczki..hmm nie spotkał jeszcze na swojej drodze.. :) przy nastepnym sie to zmieni ;)

witamy u Maksia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ivette3 wczoraj mi sie skojarzyło, że Cie nie zdazylam zaprosic:(, ale bylo pare godzin do konca, to już Cie nie meczylam;).
witamy! i Czekam na fotki :mad:[/QUOTE]
dobra,dobra...teraz się tłumacz :-( , jak mi życie tym zrujnowałaś ;)

Odwiedzam Maksia niedzielnie i nadrabiam czytanie :) żeby słodziaka poznać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']ja sie pół dnia mećzyłąm z rozliczeniem , przygotowaniem fantów do wysłania, ustaleniem kosztów przesyłek i to w połowie dla MAksa. - to jest dopiero miłosc :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

Baaardzo dziękuje!!! :loveu:, Maksio sporo nazbierał, będzie na pare kiecek dla mnie :diabloti: ..... :look3: ... znaczy na posiłek dla Maksia...

cioteczki witam i miło, że wspólnie dzielimy ta miłość.

A ja poprosze nawet kawałek noska na zdjęciu, to zawsze nosek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Jestem na wezwanie Jolantiny. Później poczytam o co chodzi dokładnie. Jakieś wspomniane przez Nią "dobre rady" pewnie się znajdą, ale chwilowo € nie mogę wspomóc:shake:[/QUOTE]

Witamy witamy... o dobre rady prosimy, ale uszczypliwosci nie znosimy (jakby co;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Jestem na wezwanie Jolantiny. Później poczytam o co chodzi dokładnie. Jakieś wspomniane przez Nią "dobre rady" pewnie się znajdą, ale chwilowo € nie mogę wspomóc:shake:[/QUOTE]To się nazywa ekspresowa odpowiedź na zaproszenie!!!!!!!!!! A mądre rady od mądrych ludzi zawsze mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...