Jump to content
Dogomania

MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.


toyota

Recommended Posts

[quote name='__Lara']Cioteczki, czy ktoś jest w stanie zrobić im lepsze zdjęcia? Z takimi to raczej nie uda się im znaleźć domów :(



A mają fb?


Cioteczki, był taki wątek dwóch suczek: Prima i Mokka. Sunie miały guzy, długo siedziały w schronie, groziło im uśpienie. I jedna fundacja wzięla je pod swoje skrzydła. Obydwie sunie niedawno znalazły domy. Może ich spytać? Poszukam tego wątku i jaka to była Fundacja.[/QUOTE]
Oj poszukaj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Asieńko rozsyłaj jeśli możesz.[/QUOTE]

ewu, nie mam takich szans, wlazłam tu z pracy nielegalnie...... a w domu, to mam ok 15 min, na ogarnięcie wszystkich wątków, także mogę jedynie kibicować, wybaczcie, mam nadzieję, że wrócą lepsze czasy;

Link to comment
Share on other sites

nie widze innego wyjscia jak ekspresowe ogloszenia. Wégielkowa potrafi czasem tak psu w trzy dni i mniej znalezc dom ^^. Dosatané w leb, ale moze zgodzilaby sié zeby podac jej nr telefonu do ogloszen no i szukajcie kogos kto zrobi choc 10 najpopularniejszych portali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ewu, nie mam takich szans, wlazłam tu z pracy nielegalnie...... a w domu, to mam ok 15 min, na ogarnięcie wszystkich wątków, także mogę jedynie kibicować, wybaczcie, mam nadzieję, że wrócą lepsze czasy;[/QUOTE]
Przepraszam Asiu , nie wiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

To, co chcą zrobić,to przestępstwo.

Wydarzenie na fb by pomogło, wyżej widzę, że tylko były zdjęcia.
Jaka to gmina i które schronisko?
Spróbuję poprosić Bernardynów, ale [B]musi być wydarzenie na fb[/B]

[B]ewu,[/B] dzięki za zaproszenie

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Cioteczki, czy ktoś jest w stanie zrobić im lepsze zdjęcia? Z takimi to raczej nie uda się im znaleźć domów :(



A mają fb?

Cioteczki, był taki wątek dwóch suczek: Prima i Mokka. Sunie miały guzy, długo siedziały w schronie, groziło im uśpienie. I jedna fundacja wzięla je pod swoje skrzydła. Obydwie sunie niedawno znalazły domy. Może ich spytać? Poszukam tego wątku i jaka to była Fundacja.[/QUOTE]

Dom Tymianka to chyba byl?

Link to comment
Share on other sites

Ewu, dziekuje za zaproszenie.
Boze moj, co robic? jak pomoc? no jak?
Ludzie nie bojcie sie wziac jeszcze jednego psa. Kto ma dwa, trzy? zaryzykujcie, pomozcie. Ta biala sunia taka sliczna jest, ona szybko znajdzie dom. Moze jej z tydzien dwa wystarczą.
Gdybym byla zdrowa, przysiegam, ze bym pomogła.
Pomożcie, proszę.
Jak sie "podniose", pomoge jeszcze. Teraz zebym nie wiem jak bardzo chciala, to nie dam rady.

Na marginesie opowiem Wam, ze w Bielsku Podlaskim zdrowego psa lekarz wet uspił, bo ludzie zglosili, ze samochod potracil. A ja bylam tam, widzialam psa, ktory byl bardzo ładny, tylko sie komus zgubil, mial obroze. Pies polozyl sie na ulicznym trawniku przy posesji gdzie byly pieski, ktore na widok tego biedaka szczekaly. Ludzie wpadli na pomysł, ze zadzwonia po lecZnicach i powiedza, ze potracony. Kiedy dowiedzialam sie o tym przypadkiem, pojechalam tam z wetem(akurat bylam w lecznicy). Podeszlam podnioslam pieska, a on wstal i odszedl. Nawet nie utykał. Wet odmowil uspienia. Ja powiedzialam, ze jak sie pieskiem zaopiekuja do niedzieli wieczorem lub poniedzialku to ja mu pomoge. Akurat nie moglam zabrac go od razu, bo miaLAM 2 suki po zabiegu musialam je odwiezc i kolejna suke dowiezc ze szczeniakami do Zambrowa.
Jak tylko odjechalam z wetem, zaraz po nas przyjechal wet z innej lecznicy, wzial psa do auta(wiem od ludzi ktorzy widzieli) i odjechal.
Wczoraj zajechalam zeby pieska zabrac, a kobieta mowi, ze pies nie zyje, ale ona nie wie dlaczego.
Wet rowniez wszystkiego sie wyparł.
Tak załatwiaja te biedne zwierzeta. Nie maja serca, ani litosci. Pieniadz najwazniejszy. No bo po co utrzymywac psa jak lepiej uspic. Nikt nie upomni sie przeciez.
A te podle baby zadowolone, ze nareszcie spokoj, bo nie przyłazi i ich psy sie nie denerwują.
Trzymajcie sie i nie pozwolcie ich uspic. Prosze o to.
(wiem, ze latwo powiedziec). . . PRZEPRASZAM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...