Jump to content
Dogomania

Charcik Włoski- gdzie? jaki jest?


Masza

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha, ha, ha...

Zareagowali nie Ci co trzeba, myslałam, że może np. Gocha, która mnie nie widziała zdiwi się, że taka stara prukwa forumuje, a tu wszyscy znajomi podnieśli głos...

Ale przy okazji widać, że jak się człowiek zestarzeje to nie ma co liczyć na wsparcie na charcim forum... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja sie po prostu frustruje, bo naprawde zepsulam skaner, a w komputerze mam tylko zdjecia psow i kota... :oops: co ladnie ilustruje stan mojego umyslu :roll:

a na tego charcika sie oboje z tata napalilismy i jak juz napisaliscie ze bzdurą sa te straszne rzeczy, co to wynalazlam w necie to bym chciala wiecej wiedziec..

Link to comment
Share on other sites

Dobra sami tego chcieliście - próba - nowa twarz Gochy :lol:

Masza, a tak na poważnie, to charcik włoski jak każdy pies, jak się go nauczy czystości od małego to będzie na dworze się załatwiał, ale jak nie ma się czasu z nim wychodzić, no to gdzieś swoje potzreby musi załatwiać, moja znajoma miała krótko włoszczyznę, i niczym, oprócz wielkości, nie różnił się od jej Chartów polskich, no może jeszcze poza tym, że nie gonił innych psów.. :P

Link to comment
Share on other sites

Gocha

no i super

charciara

a co tam Ci siedzi na ramieniu

Wirka

poczekamy więc na ujawnienie się Rotti jak już wróci z tych wywczasów (mam nadzieję, że ona z psami pojechała)

Masza

no ja niestety więcej o włoszczyźnie Ci nie powiem, bo nie mam z nią zbytniego kontaktu, ale mogę powiedzieć, że koło mnie jest hodowla. I ewentualnie mogę podać namiary. i nie mówię tu o "Gorzowskiej Panoramie".

Link to comment
Share on other sites

O, matko, co wy porobiliście z emblementami :o

Mysza,

Gdy ja dzowniłam o hodowli włoszczyny hodowca straszył mnie troche, ze gryzą meble, trudno je nauczyć czystości, trzeba włożyć w to troche wiecej pracy... zrezygnowałam i zaczełam szukać innej rasy...o whippetach też mnie straszyli ("znawcy"), że to charty, gupie psy, trudne do ułożenia... rzeczywistość był zupełnie inna, trzeba było tylko złapać podejście i szło jak po maśle :) .

Tilia,

ten emblement jest super... :D

Link to comment
Share on other sites

...o whippetach też mnie straszyli ("znawcy"), że to charty, gupie psy, trudne do ułożenia...

masz rację Wh, ja też potencjalnym nabywcom mówię, że są to trudne psy. ale nie mówię, że głupie. może chodzi o to, żeby ewentualnie odstraszyć kogoś, kto nie jest tak do końca zdecydowany. żeby ten ktoś wiedział, że musi włożyć w wychowanie psa sporo pracy. ale w sumie dotyczy to wszystkich psów i ras jednakowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...