Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

Trafiłam tu po zaproszeniu na bazarek, jaki otrzymałam od Moniki89. Urzekło mnie zdjęcie wtulonej w człowieka Maury i myślę, ze powinno znaleźć się jako pierwsze, we wszystkich ogłoszeniach.
Chciałam podpowiedzieć, ze w piątkowej Gazecie Wyborczej, jest rubryka Zwierzaki i są w niej zamieszczane bezpłatne ogłoszenia z całkiem "pokaźnym" tekstem i zdjeciem. Warto zadzwonić pod nr 71 371 72 00 po info, lub bezpośrednio przesłać anons na maila: [email][email protected][/email]

Naszej Arabelli znaleźliśmy dom w Krakowie, przez płatne ogłoszenie w Dzienniku Polskim, w wyd. piątkowym. Kosztowało ok. 80 zł, ale warto było. Moze i Paurze się też poszczęści, czego życzę jej z całego serca !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Havanka']Trafiłam tu po zaproszeniu na bazarek, jaki otrzymałam od Moniki89. Urzekło mnie zdjęcie wtulonej w człowieka Maury i myślę, ze powinno znaleźć się jako pierwsze, we wszystkich ogłoszeniach.
Chciałam podpowiedzieć, ze w piątkowej Gazecie Wyborczej, jest rubryka Zwierzaki i są w niej zamieszczane bezpłatne ogłoszenia z całkiem "pokaźnym" tekstem i zdjeciem. Warto zadzwonić pod nr 71 371 72 00 po info, lub bezpośrednio przesłać anons na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Naszej Arabelli znaleźliśmy dom w Krakowie, przez płatne ogłoszenie w Dzienniku Polskim, w wyd. piątkowym. Kosztowało ok. 80 zł, ale warto było. Moze i Paurze się też poszczęści, czego życzę jej z całego serca ![/QUOTE]

Dziękujmy za informacje

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--9rO-o0_qtQ/UGBCIJs1MgI/AAAAAAAAAf4/qj1ZCbeOd4k/s640/DSC_0311.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ov3j_xrglDE/UGBCNgaUWlI/AAAAAAAAAgA/ebMGV4K6iic/s512/DSC_0312.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--ZVXY99exEo/UGBCUYcl9ZI/AAAAAAAAAgM/0M0mficXzQQ/s640/DSC_0320.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uH_B50nvN7k/UGBCadLPwjI/AAAAAAAAAgU/HfYJtSyuhQs/s512/DSC_0322.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

piękna jest :)

Monika, masz może kogoś (jakiegoś dogomaniaka czy cuś) w swojej okolicy kto mógłby zrobić Paurze jakąś bardziej profesjonalną sesję zdjęciową? ;) Zanim się ruszy z porządną akcję ogłoszeniową przydały by się takie zdjęcia, bo dobrze wiemy, że zdjęcia mają ogromne znaczenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To prawda, piękne zdjęcia potrafią zdziałać cuda, ludzie to wzrokowcy, więc to podstawa. Niestety nie mogę zgłosić się na ochotnika, bo fotograf ze mnie beznadziejny, wystarczy popatrzeć na moje bazarki;)[/QUOTE]

a może mogłabyś kogoś polecić? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja, jak już napisałam na wątku, mogę pomóc. Zawodowiec ze mnie żaden, moja lustrzanka jest amatorska, ale jeśli to wystarczy to chętnie porobię Paurze zdjęcia ;)
Tylko gdzie? Najlepsze by było jakieś miejsce z dużą ilością zieleni, żeby Paura wyróżniała się z tła, a kolory były żywe, na takie zdjęcia bardziej się zwraca uwagę. I kiedy :D

Link to comment
Share on other sites

z kiedy to nie ma problemu (nie licząc piątku) Gorzej gdzie... Zastanawiałam się nad wybiegiem na Prądniku czerwonym. Można by ją spuścić ze smyczy i by się wyluzowała (w nowych miejscach jest trochę spięta)... Co do zielonych terenów tego na szczęście nie brakuje. Nad Wisłą koło wawelu (tylko ten na spokojniejszy brzeg), przy placu centralnym koło ncku. Czy nawet przy tym wybiegu jest trochę zieleni chyba wystarczającej do zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Jutro ja raczej nie dam rady, ale jeśli ten czwartek Wam pasuje dla mnie może być. Albo jakoś po weekendzie.
Wybieg na prądniku znam, myślę że byłoby tam całkiem ok, a razie czego jeszcze byśmy się przeszły po okolicy czy nawet gdzieś dalej. Może bym wzięła wtedy też mojego gada, dawno z psami nie biegał, ale to już nie na temat :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Jutro ja raczej nie dam rady, ale jeśli ten czwartek Wam pasuje dla mnie może być. Albo jakoś po weekendzie.
Wybieg na prądniku znam, myślę że byłoby tam całkiem ok, a razie czego jeszcze byśmy się przeszły po okolicy czy nawet gdzieś dalej. Może bym wzięła wtedy też mojego gada, dawno z psami nie biegał, ale to już nie na temat :D[/QUOTE]

Wstępnie niech będzie ten czwartek. Mam nadzieję, że mi nic nie zakłóci planów. Jak byś brała swoją gadzinę to bym dodatkowo wzięła swoją. Podeśle Ci na pw mój numer tel. choć obecnie jestem prawie cały czas na dogo bo robię ogłoszenia. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ja, jak już napisałam na wątku, mogę pomóc. Zawodowiec ze mnie żaden, moja lustrzanka jest amatorska, ale jeśli to wystarczy to chętnie porobię Paurze zdjęcia ;)
Tylko gdzie? Najlepsze by było jakieś miejsce z dużą ilością zieleni, żeby Paura wyróżniała się z tła, a kolory były żywe, na takie zdjęcia bardziej się zwraca uwagę. I kiedy :D[/QUOTE]
daje do dyspozycji swoją działkę w Krakowie, niedaleko Rybitw- wszystkie pieski ,które miały robione tam zdjecia znalazły domki. Jest duzo kwiatów i zieleni. Czwartek po południu lub niedziela.
Działka ogrodzona i będzie bezpieczna.
Zapraszam
jak tylko będa fotki zrobir wyróznione ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']daje do dyspozycji swoją działkę w Krakowie, niedaleko Rybitw- wszystkie pieski ,które miały robione tam zdjecia znalazły domki. Jest duzo kwiatów i zieleni. Czwartek po południu lub niedziela.
Działka ogrodzona i będzie bezpieczna.
Zapraszam
jak tylko będa fotki zrobir wyróznione ogłoszenia[/QUOTE]

To niech już Pani fotograf decyduje.

Ja obstawiałam wybieg gdyż łatwiej Paurze by było się zrelaksować dzięki towarzystwu innych psiaków

Byłyśmy dziś na ważeniu. Wynik Paury to: 15,25 kg. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...