Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Avaloth']Pogoda coś się knoci, mam nadzieję, że się rozpogodzi, bo sesje w deszczu co prawda ostatnio modne, ale ja nie mam asystenta, który trzymałby parasol nad aparatem :evil_lol: I wydaje mi się, że sucha Paura będzie bardziej fotogeniczna niż mokra Paura :eviltong:[/QUOTE]
Też irytuje mnie to. Rano tak ładnie było, a teraz szaro :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no Paura, tylko żebyś Ty nam w jaką anoreksję nie popadła;)[/QUOTE]

No, no, nie zapędzajmy się ;)

[quote name='Monika89']Postanowiłyśmy przenieść. Pogoda jest zbyt nie pewna. Nie warto ryzykować. Sesja w poniedziałek.[/QUOTE]

Nic dziwnego, dzisiaj rano była ładna pogoda, ale potem jak zaczął padać deszcze to koniec. W weekend ma być to samo :/

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, dostałam taki podział zajęć, że się z Moniką mijamy... Jak ona ma czas rano, to ja dopiero popołudniu, i odwrotnie.
Umówiłyśmy się na środę- jeśli nie wrzucą mi wtedy na studiach języka na 100% już zdjęcia Pauruni porobię. Jeśli wrzucą- zostaje dopiero niedziela.
Wybaczcie cioteczki zwłokę, ale w pierwszym tygodniu zajęć nie wypada zwiewać z wykładów, potem to co innego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Oj do profesjonalnego fotografa to mi daleko :D Amator z lustrzanką zainteresowany fotografią, co najwyżej tak można o mnie powiedzieć :D
Haha niby tak, ale chce zobaczyć wykładowców- żeby ich potem rozpoznać na egzaminach :evil_lol: A możliwe że któreś wykłady będą obowiązkowe, teraz mam całkiem nowe przedmioty więc nic nie wiem.


Paura na tych zdjęciach wygląda na mega przylepę, aż się nie mogę doczekać aż ją poznam ;)

-----
Przy okazji zapraszam na bazarek na sparaliżowanego szczeniaczka, może ktoś wynajdzie jakąś 'pierdółkę' dla siebie :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232856-Wszystkomający-bazarek-na-sparaliżowanego-szczeniaka!!-ZAPRASZAMY!?p=19729557#post19729557[/url]

Link to comment
Share on other sites

U Paury jest wszystko w porządku. Jest grzeczną sunią do przytulania. Zdarza jej się jeszcze spłoszyć z powodu TŻ, ale podchodzi do niego do głaska, czy jak daje papu :P

Pomiziajcie ode mnie wszystkie wasze stwory. Dziś jest ich święto - światowy dzień zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

moje ulubione suczydło :) miziam wirtualnie i proszę was żebyście zajrzały na mój wątek i chociaż podniosły, potrzebna pomoc ale nie finansowa ani DT tylko dotycząca edukacji naszego społeczeństwa w kwestii praw zwierząt
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233158-potrzebna-pomoc-ale-NIE-kasa-NIE-DT-DS-nietypowe-zajrzyj%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233158-potrzebna-pomoc-ale-NIE-kasa-NIE-DT-DS-nietypowe-zajrzyj!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Teraz będzie coraz gorzej:( Najwyżej Paura będzie miała romantyczną sesję w cieplutkim jesiennym deszczu;)[/QUOTE]
O nas czy o Paure się nie martwie. Nic, aż tak nam się nie stanie jeśli trochę podmokniemy. Gorzej z aparatem...

[URL]http://www.sat24.com/pl/[/URL] - nie wygląda to za ładnie

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie mam asystenta od tego niestety :D Zresztą sam deszcz to jedno, ale przy takiej pogodzie jest duża wilgotność powietrza, co też dla aparatu nie jest dobre, i nie ma dobrego światła, generalnie jest za mało światła. A dobre światło jest tak na prawdę w zdjęciach najważniejsze ;) jak jest go za dużo można to skorygować, jak jest za mało pozostaje tylko sztuczne doświetlenie, a takiego sprzętu nie posiadam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...