Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ania102']Czy Paura ma jakiś nowy tekst do ogłoszeń?[/QUOTE]

Najnowsze ogłoszenia robiłam jej z takim tekstem:

[QUOTE]Mięciutka przytulanka o wdzięcznym charakterze - tak można opisać jednym zdaniem Paurę. To sunia o miłym, ciepłym spojrzeniu, zapatrzonym w człowieka jak w obrazek. Łagodna jak baranek, przyjacielska i uległa, przylepka człowieka. Zasługuje na medal we wzorowym spacerowaniu na smyczy. Zachowanie czystości w domu to dla Paury żaden problem. Lubi obcować z innymi zwierzakami, nie ma z tym żadnych problemów. Zachwyca ubarwieniem swojego futra o odcieniach brązu i beżu i ogonkiem jak u małego lewka. Paura zasługuje na najlepszy domek pod słońcem!

Psiak przebywa w Krakowie. W razie potrzeby i możliwości pomożemy w transporcie do nowego domku.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']świetny tekst, jestem pod wrażeniem:)[/QUOTE]

Dziękuję :P

[B]Słuchajcie, dzwoniła Pani z Witowa (ok. 50 km za Krakowem), jest zainteresowana Paurą :) Podoba jej się zwłaszcza futerko Paury :) trzeba szukać kogoś na wizytę - pomóżcie!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dziękuję :P

[B]Słuchajcie, dzwoniła Pani z Witowa (ok. 50 km za Krakowem), jest zainteresowana Paurą :) Podoba jej się zwłaszcza futerko Paury :) trzeba szukać kogoś na wizytę - pomóżcie!!![/B][/QUOTE] Mogę służyć jako szofer, ale nie przeprowadzę wizyty, bo doświadczenia nie mam, więc musiałby jechać ktoś, kto to robił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dziękuję :P

[B]Słuchajcie, dzwoniła Pani z Witowa (ok. 50 km za Krakowem), jest zainteresowana Paurą :) Podoba jej się zwłaszcza futerko Paury :) trzeba szukać kogoś na wizytę - pomóżcie!!![/B][/QUOTE]
czy to pani Judyta? Pisała do mnie maila ale nie bardzo wiedziałam o co jej chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dziewczyny, jesteście chętne pojechać? :cool3:[/QUOTE]

Ja do tej pory byłam na jakichś 4,5 wizytach, więc samej byłoby mi jeszcze póki co chyba ciężko, ale jak się ktoś do mnie dołączy, to mogę jechać na ile mi czas pozwoli, dla towarzystwa i nauki;)

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']MTD, jedziemy?;)[/QUOTE]
przepraszam, ale ja leże w łóżku półżywa :(
ale ! widziałam na wizycie pannę marple i widziałam paulę i obie mają nosa do ludzi, są rozgadane, myślę, że sobie poradzą bez problemu.
zawsze można przygotować listę pytań i w toalecie podejrzeć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Kochane, możecie się zorganizować? Bo Pani mnie lekko ciśnie :eviltong: a ja też nie mam na tyle czasu żeby siedzieć na dogo non stop. paula_t, Panna Marple - zgrałybyście się jakoś? Dacie radę :) Macie dobre referencje :eviltong:[/QUOTE] Już jesteśmy w kontakcie; zgrywamy termin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Już my tego dopilnujemy:mad:[/QUOTE]

No właśnie.... bo może mam mylne wrażenie, ale jest już ono lekko złe na temat tej Pani. Jak dla mnie zachowuje się jakby była...nie wiem jak to nazwać? Emocjonalnie rozchwiana? Wczoraj od samego rana napisala do mnie z ponad 10 smsów.... i chyba jej się wydaje, że Paura do niej na pewno pojedzie....

Dziewczyny, bądźcie czujne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...