Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Śliczne to zdjęcie- sunia nie śpi już w schroniskowym boksie !!

[B][COLOR=#000000]Zapraszam na bazarek dla Diany [/COLOR][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231403-CZAJNIKI-Wizytownik-Perfumy-Obro%C5%BCa-Smycz-Kubek-saszetki-na-operacj%C4%99-DIANY-do-14-09"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...DIANY-do-14-09[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Na forum krakvetu dr Orzeł (chirurg - mający dobrą opinie w krk) odpowiedział na pytania o stan Paury:

Tu podaje wątek:
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=15724[/URL]

Trochę zgłupiałam...[/QUOTE]

Dr Orzeł zaleca zrobienie dodatkowego, dość kosztownego badania - rezonansu magnetycznego odcinka lędźwiowego (ewentualnie tomografii lub mielografii).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Dr Orzeł zaleca zrobienie dodatkowego, dość kosztownego badania - rezonansu magnetycznego odcinka lędźwiowego (ewentualnie tomografii lub mielografii).[/QUOTE]
tak właśnie czytałam, dlatego mi się wydaje, że lepiej aby fachowiec w tej dziedzinie oglądnął sunię i wtedy można podejmować decyzję, bo wiadomo te zaproponowane przez dr Orła (nie wiem czy dobrze, że odmieniam nazwisko) są b. kosztowne;

Link to comment
Share on other sites

W krk są polecani lekarze dr Orzeł i dr Derkowski (ale on przyjmuje w Arce, która jest drogawa) jest jeszcze Wacław Gubała

Trudno wybrać do którego się wybrać na konsultacje "twarzą w twarz"

Przed tymi badaniami należy zrobić co najmniej badania krwi, ponieważ robione są one w narkozie.

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że najpierw warto, żeby dr Orzeł zobaczył Paurę na żywo, skonsultować to, bo takie badanie to koszt ok.600, 700zł. Trzeba Mu powiedzieć, że jeśli to nie jest konieczne, to musimy próbować inną drogą, bo to bezdomniak i takie koszta są praktycznie nierealne do uzbierania...
Jak Maniek miał problemy z łapką, to dr Bieżyński też zobaczywszy zdjęcia, które dostał na maila i po konsultacji telefonicznej zalecił inne badania, które mocno nadszarpnęły by budżet, ale po przyjeździe psiaka do gabinetu okazało się, że się bez nich obejdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Monika, napisz potem jakie to będą koszta - wizyty.

Tytuł wątku jest zmieniony, ale wyświetla się wciąż ten stary, nie wiem jak to zrobić?[/QUOTE]

Są problemy ze zmianą tytułu na starych wątkach. Poproś moderatora o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Mi się wydaje, że najpierw warto, żeby dr Orzeł zobaczył Paurę na żywo, skonsultować to, bo takie badanie to koszt ok.600, 700zł. Trzeba Mu powiedzieć, że jeśli to nie jest konieczne, to musimy próbować inną drogą, bo to bezdomniak i takie koszta są praktycznie nierealne do uzbierania...
Jak Maniek miał problemy z łapką, to dr Bieżyński też zobaczywszy zdjęcia, które dostał na maila i po konsultacji telefonicznej zalecił inne badania, które mocno nadszarpnęły by budżet, ale po przyjeździe psiaka do gabinetu okazało się, że się bez nich obejdzie.[/QUOTE]


Monika, gdzie robiłaś rtg? Ładne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Zmartwiłam się (... Zdrowiej sunieczko :thumbs:

[B]_Lara[/B], czy mogłabym prosić na pw numer konta na jaki mogę przesłać pieniążki z bazarku który robiłam w połowie dla Paury? W sumie będzie ponad 150zł, jeszcze czekam na kilka wpłat, ale w tym tygodniu już powinno być wszystko być rozliczone.
Wielkie dzięki dla [B]margoth137[/B] która dodała rzeczy na bazarek i z Jej rzeczy Paura dostanie 51zł :Rose: (przesłane razem z "moimi" pieniędzmi, jako że robiłyśmy jeden bazarek, tzn te 51zł wchodzi w skład tych ponad 150zł).

Link to comment
Share on other sites

Vesper, zaraz podam :) dziękujemy pięknie za bazarek :D :D :D

Trochę rozliczeń:

Kolejne nowe wpłaty:

Naszkaarek 30zł
Ewa Gałązka 10zł
Syla 30zł (za 3 miesiące)
madziak25 5zł
na wydatki dla Paury -50zł
sybisia 10zł
elke 10zł
asikowska 10zł
MTD 20zł
Bjuta 20zł
__Lara 10zł
-------------------------------
Stan konta na dzień 03.09.12: 266zł
- 210zł za dt od 22.08-22.09.2012

ZOSTAŁO: 56zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...