Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='monika083']ja mysle, ze jej jakas tam specjalna dietka nie potrzebna tylko ruchu spora dawka (moze nawet normalna) bo w schronie pewnie malo tych spacerow miala:roll:
Czy ona jest sterylizowana?[/QUOTE]


Ja się śmiałam z tą dietką ze Mną hehe no no troszkę ruchu i będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka :)']Moniu dziękuję cioteczko kochana jesteś dzięki za wskazówki pędzę po chleb razowy:evil_lol: [/QUOTE]

a jeszcze dobry jest ocet jablkowy, pije sie codziennie rano na czczo 3-4 lyzki w szklance wody,paskudne ,ale schudlam w miesiac chyba z 3 kilo,
A z psich diet, to moj Bruno przez rok jadl royala dla kastratow i pieknie mi schudl, kupki twarde piekne. ale naczytalam sie, ze royal sie popsul, blee i w ogole, kupilam mu platinium z kurczakiem..jadl to miesiac...smakuje ale kupki brzydkie, siersc zmatowiala..no i od tygodnia leczymy zapalenie gruczolow przydbytowych, bo przez te rzadkie kupki same sie nie oczyszczaly.Wetka powiedziala,ze skoro royal mu tak pasowal to ma dalej go wcinac.

Link to comment
Share on other sites

No dziś już na kolacje chlebek razowy mniam heheeh zjadłam jedną sznytkę i pędziłam do lustra z zapytaniem może już schudłam hehe <żarcik> Dziękuję kochana cioteczko za rady a kiedy tak o diecie rozmawiamy to troszkę mojemu kotu przydałby się dziodzio hehe są jakieś suche lub mokre karmy dla kotów które musza przytyć<czy jakoś tak to opisac cioteczki wiecie o co chodzi mi> :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ja co prawda, nie jestem skarbnikiem, ale mam wrażenie, że już mamy uzbieraną całość?[/QUOTE]

Mamy uzbierane 300zł, za samo dt płaciły 210zł, więc zostaje 90zł na karmę na miesiąc. Mogą dojść (odpukać) jakieś tam potrzeby, więc wpłaty jednorazowe mile widziane :cool3:

Paura mnie zdumiewa - tak świetnie radzi sobie w domu, jestem pod wrażeniem :D z Hoshi się świetnie dogaduje, rzeczywiście pasują do siebie :P świetnie by było jakby schudła co najmniej te 3 kilo ;) Własnie, jak pisze Mysia_, ona to jest troszkę leniuszek, trzeba ją zachęcić do ruchu :) Widać, że była kąpana, od razu lepsze futro :D

Bałam się, że będzie gorzej, ale jest dobrze :) dzięki Monika za te częste relacje z życia Paury :D

AAa, Monika, a jak z jedzeniem u Paurusi?

Link to comment
Share on other sites

A ja podam niusek Paura już przebywa (czytać: leży i się relaksuje) na spokojnie z TŻ w jednym pomieszczeniu :multi:
Bardzo chętnie wychodzi na spacerek. Widać bardzo, że na zewnątrz lepiej się czuje. Często chodzi za człowiekiem do kuchni lub do drzwi wejściowych. Można chyba stwierdzić, że zaczyna prosić o głaskanie. Dlaczego chyba? Gdyż robi to tak niezdarnie. Wygląda to tak jak by nie była zdecydowana... Tak.. Nie... Może jednak tak... Ehhh...

Link to comment
Share on other sites

Wszystko ładnie robi na polu :) W pierwsze 2 dni spacer co 2h lub krócej jak tylko zaczynała się wiercić Dłuższy spacer po 18 i ostatni krótki tuż przed spaniem i ranek bez niespodzianek. Od dziś wprowadzamy powoli normalny rytm. Minimum 4 spacery. Optymalnie 5.
Paura jest mądra. Zauważyła, że z lodówki wyciągamy jedzenie. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...