Jump to content
Dogomania

SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM


sara_rokitnica

Recommended Posts

  • Replies 970
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no niestety... :shake: nie bywam za często w schronisku ale nawet poza nim można się łatwo o tym przekonać :shake:
sorry za offa ale akurat teraz mi się przypomniało- dzwonił do mnie jakiś pan chyba wczoraj z pytaniem o jamnikowate psiaki... był może w schronisku? może akurat któremuś psiaczkowi się poszczęściło? przez telefon wydawał się całkiem porządny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']no niestety... :shake: nie bywam za często w schronisku ale nawet poza nim można się łatwo o tym przekonać :shake:
sorry za offa ale akurat teraz mi się przypomniało- dzwonił do mnie jakiś pan chyba wczoraj z pytaniem o jamnikowate psiaki... był może w schronisku? może akurat któremuś psiaczkowi się poszczęściło? przez telefon wydawał się całkiem porządny...[/quote]

nie było nikogo takiego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']a mówił że przyjedzie... już miałam nadzieję... taki na prawdę sensowny się wydawał :roll: eh... szkoda... no ale nie ważne... może się jeszcze pojawi...
Szrekusiu znajdź się wreszcie :-([/quote]

qrczę, wątek o Szreku powinnien pojawić się w dziale o zaginionych psiakach :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Już jest zimno,a za chwilę będzie mróz,jak Szrekuś to wytrzyma:placz:
I pewnie głodny jest:placz::placz::placz:[/quote]

Renatko on się nie błąka, gdzieś musi być... Tylko gdzie :roll: Jesli by się błąkał już dawno ktoś by to zgłosił... A do tego ta sytuacja w tej szkole.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Renatko on się nie błąka, gdzieś musi być... Tylko gdzie :roll:[/quote]
No właśnie ,GDZIE?:placz:
Przecież nawet jak ktoś go przygarnął,to Szrek mógł po raz kolejny uciec...
A jak go ktoś przygarnął nie z Zabrza i on zwiał?
On może być wszędzie!!!!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...