Jump to content
Dogomania

Dżamal już w DS :))). Dziękuję WiosnoA !


toyota

Recommended Posts

Podnoszę i powielam prośbę o pomoc. Jeżeli się nie wyprztykam z całej kasy na lipiec to coś jednorazowego jeszcze prześlę (może uda mi się namówić moją mamę na wsparcie). A tak w ogóle to już nie mieszkam w Szczecinie tylko w Słupsku;).
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kauri']Podnoszę i powielam prośbę o pomoc. Jeżeli się nie wyprztykam z całej kasy na lipiec to coś jednorazowego jeszcze prześlę (może uda mi się namówić moją mamę na wsparcie). A tak w ogóle to już nie mieszkam w Szczecinie tylko w Słupsku;).
Pozdrawiam[/QUOTE]

Z góry ogromnie dziękujemy! :loveu:
aha :) ale to widocznie na przelewie był Szczecin?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']Anula, masz racje tylko on jest na dluzszych nozkach, przepiekny jest i wyglada na mlodzutkiego....dlugo w schronie, to straszne.....szkoda ze tak daleko....trzymam kciuki za domek...[/QUOTE]

Dziękujemy :) ja również cały czas trzymam, strasznie żal takiego kochanego słodkiego psiurka :sad: może w końcu szczęście się do Dżamalka uśmiechnie z tym domkiem stałym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Wspaniale!!!

A ile wyniosą koszty transportu?[/QUOTE]


Dżamalek jest ode mnie kawałek drogi :-(.
Przeliczyłam na swój samochód,pali w sumie niedużo-jakieś 5l (może z groszami) ropy x 5,50zł,to wychodzi w granicach 200zł.Tylko,że sama obawiam się jechać w taką trasę,a nie mam drugiego kierowcy.Spróbuję ew. popytać znajomych.
Wiem,że ludzie na dogo przewożą psiaki po kosztach paliwa, nie wiem jakie wtedy są koszty, może wyszłoby taniej.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie trzeba porozsyłać wątek i prosić o pomoc,to jest jedyna szansa aby więcej osób weszło na wątek i pomogło.Ja w tej chwili jestem zajechana obowiązkami domowymi i nie dam rady rozsyłać wątku.
Ile będzie wynosić karma? Musimy wiedzieć koszt miesięczny utrzymania Dżamala tj.karmy.Wet to raczej jednorazowy wydatek.
Zaraz napiszę do Bogusik,może skapnie grosikiem.
Ja oferuję 200zł na transport.Proszę o dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ciocie trzeba porozsyłać wątek i prosić o pomoc,to jest jedyna szansa aby więcej osób weszło na wątek i pomogło.Ja w tej chwili jestem zajechana obowiązkami domowymi i nie dam rady rozsyłać wątku.
Ile będzie wynosić karma? Musimy wiedzieć koszt miesięczny utrzymania Dżamala tj.karmy.Wet to raczej jednorazowy wydatek.
Zaraz napiszę do Bogusik,może skapnie grosikiem.
Ja oferuję 200zł na transport.Proszę o dane do przelewu.[/QUOTE]

Aniu dziękujemy po stokroć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: :loveu:

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Ciocie ja na fb zbieram na fundacyjne, ale może na dogo skarbnikiem niech zostanie WiosnaA i zbiera na swoje konto? nie wiem czy z fundacyjnego nie byłby problem ze zwrotem za paliwo?[/QUOTE]
Jeżeli się zbiera na konto Fundacyjne potrzebne są faktury,nie wiem czy są tolerowane paragony,raczej nie bo musi być wystawiane w tytule na Fundację.Ktoś musi tu być skarbnikiem i na pierwszej stronie wpisywać deklaracje z FB i z Dogo tak aby finanse Dżamala były jasne i przejrzyste.
Można WiosnaA spytać się czy zgodzi się być skarbnikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jeżeli się zbiera na konto Fundacyjne potrzebne są faktury,nie wiem czy są tolerowane paragony,raczej nie bo musi być wystawiane w tytule na Fundację.Ktoś musi tu być skarbnikiem i na pierwszej stronie wpisywać deklaracje z FB i z Dogo tak aby finanse Dżamala były jasne i przejrzyste.
Można WiosnaA spytać się czy zgodzi się być skarbnikiem.[/QUOTE]

Tak, tylko faktury mogą być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Dżamalek cichutko prosi o pomoc....może ktoś się wybiera w trasę Grudziądz -Białystok.

[IMG]http://imageshack.us/a/img541/5875/blaci.jpg[/IMG][/QUOTE]
taka cudna ta jego morduchna, tylko do tulenia, takze wysle kaske ale dopiero za dwa tygodnie, bo nie mam innej mozliwosci....chyba bym go ukradla gdyby byl blizej....napewno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...