Jump to content
Dogomania

FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(


jola_li

Recommended Posts

Chyba Czarna i Filonek to po prostu psy jednego ludzia.

 

Niewłaściwym telefonom mówimy zdecydowane NIE, czekamy na ten właściwy. Wielkie dzięki za pracę pani Marty z Filonkiem. Miejmy nadzieję, że nie pojawią się już żadne zachowania agresywne.

 

Jolu, te urlopy wyraźnie Ci szkodzą :siara:

 

 

ależ trafne spostrzeżenie :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Niewłaściwym telefonom mówimy zdecydowane NIE, czekamy na ten właściwy. Wielkie dzięki za pracę pani Marty z Filonkiem. Miejmy nadzieję, że nie pojawią się już żadne zachowania agresywne.

 

Jolu, te urlopy wyraźnie Ci szkodzą :siara:

 

Oj, tak ;). Jak wracam przez parę dni dochodzę do siebie :).

 

Joluś, jeszcze Cię poproszę o potwierdzenie wpływu bazarkowego na jego wątku, żebym mogła oficjalnie zamknąć wątek...

http://www.dogomania.com/forum/topic/142643-zako%C5%84czony-rozliczam-x-rega%C5%82-z-ksi%C4%85%C5%BCkami-dla-wiery-i-filonka-do-1509-godz-22/

 

Ups... przepraszam... zapomniałam... Już lecę :)!

 

widzę Jolu, że mamy podwójnie coś wspólnego - dziwne, "nie te" telefony i.... kontuzje przez psiaki ;)

ja leczę nogę, bo Pirat tak się zapamiętał w zabawie z Czarną, że gdy ta się za moją nogę schowała - wcale mu to ataku nie przerwało...

i mam problem...

 

a Czarna to taki dziskusek trochę w rodzaju Filonka - dla niej tylko ja jestem tą, która zapewnia bezpieczeństwo, innych trzeba się bać

 

Oby Filonek szybko pokonał swoje lęki !!! ( u Czarnej na to się nie zanosi :( )

 

Z Filonkiem nie jest tak źle, ale jeszcze trochę czasu - i pracy - potrzebuje, by uwierzyć, że już nic złego go nie spotka od ludzi.

 

Współczuję kontuzji :(. Pewnie Pirat nawet nie wie, co Ci zrobił w tym zamieszaniu...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam taką wiadomość z olx:

"Bardzo chętnie przygarnę pieska tylko że mieszkam w okolicy Krakowa i to strasznie daleko. Czy istnieje jakaś możliwość podzielenia się trasą ?"

 

Zaraz odpiszę i spróbuję nawiązać kontakt telefoniczny.

Myślę, że Marta pomogłaby w transporcie, ale to jest problem - że się tak wyrażę ;) - finalny.

Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites


 

Z Filonkiem nie jest tak źle, ale jeszcze trochę czasu - i pracy - potrzebuje, by uwierzyć, że już nic złego go nie spotka od ludzi.

 

Współczuję kontuzji :(. Pewnie Pirat nawet nie wie, co Ci zrobił w tym zamieszaniu...

 

 

to prawda, że on nie wie, bo nie zrobil tego celowo...

dzisiaj chirurg ( przesympatyczny Murzyn!) pytał mnie ze śmiechem, czy ten pies to z miłości, czy ze złości zrobił ;)

 

Kocham Kraków i mam nadzieję, że Filonek tam zamieszka - tego jemu i nam wszystkim tu obecnym życzy kulawa dogo-ciotka ! :)

Link to comment
Share on other sites

Może na mazowieckie też go ogłosić. Jednak u nas chyba największy odzew z ogłoszeń jest... Już sama nie wiem :(

Jutro odnowię ogłoszenia, na razie zrobię jeszcze na opolskie. Jak był w Boguszycach miał robione na warszawskie i łódzkie.

 

kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.

http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/

Zajrzałam i - pękło mi serce :(.

Link to comment
Share on other sites

"5 listopada 2014 roku przed Sejmem spotkają się przeciwnicy ustawy zezwalającej na doświadczenia na zwierzętach w szkołach ponadgimnazjalnych oraz eksperymenty na zwierzętach bezdomnych. Swój udział w manifestacji potwierdziło ponad tysiąc osób."
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/5_listopada_przed_sejmem_ponad_tysiac_osob_bedzie_manifestowac_przeciw_ustawie_zezwalajacej_na_doswiadczenia_na_zwierzetach_316089.html

 

Proszę podpiszcie petycję i przekażcie  dalej:

http://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_ustawy_o_ochronie_zwierzt_dowiadczalnych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...