Jump to content
Dogomania

MISIO ma DOM :).


salibinka

Recommended Posts

[quote name='Makila']Dzisiaj doszedł przelew. Dziękuję.

Misio w stosunku do mnie jest dużo śmielszy. Zawsze przybiega jak go wołam.
Natomiast do obcych zachowuje dystans. Boi się podejść.[/QUOTE]

Dobrze, że zaczyna ufać Tobie

Link to comment
Share on other sites

To był taki rodzaj trochę hermetycznej relacji pani - pies. Misio - zadbany, wypieszczony, pani zawsze blisko. Nie musiał próbować się ze światem, bo całym światem była ona. Teraz w jakimś sensie Miś pewnie ten wzór odtwarza z Makilą. Często zdarza się - szczególnie u osób starszych, samotnych (ale nie tylko - niestety jestem przykłądem, bo nasz pies jest wybitnie "jednorodzinny") - że to bycie z psem jest takie bardzo intensywne, oddzielone od otoczenia. Miłość wiąże się z nadopiekuńczością. I wówczas socjalizacja może kuleć.

Ważne, że Miś akceptuje otoczenie, funkcjonuje obok, nie jest agresywny.

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła też do mnie przed chwilą pani Ela. Mówiła, że były jeszcze dwa telefony, ale dziwaczne i niepoważne.
Umówimy się i odwiedzimy Misia w hotelu. Mam nadzieję, że będzie to możliwe już niebawem.
Pani Ela prosiła też, żeby przekazać [B]Wam serdeczne pozdrowienia i nieustające podziękowania za pomoc Misiowi.[/B]
Pragnęła też szczególnie podziękować [B]Livce[/B], bo jak mówi, sama nie dałaby rady prowadzić kwestii finansowych tak dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata'][h=2][/h] [INDENT] Ludzie kochani, szukamy kogos z Krakowa, kto mógłby podjechac do pewnego domu, "przyjrzeć się" sytuacji i zrobić suczce zdjęcia do ogloszeń.
Czy ktos mógłby pomóc? Bardzo proszę, ja jestem spod Jeleniej Góry...
[/INDENT][/QUOTE] Mogłabym pomóc w najbliższą sobotę - jeżeli nadal potrzeba, proszę o szczegóły na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Poleciała moja deklaracja stała na Misia za 6 miesięcy (do końca roku)[/QUOTE]
Pięknie dziękuję :):):)

[B]edit.[/B]

Twoja wpłata już na Misiowym koncie - :Rose::Rose::Rose:

Edited by Livka
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na akcji pod Dżokiem spotkałam Makilę - Misiu ok. Istotna nowa informacja jest taka, że jednak woli być sam niż w towarzystwie psów - żadnych znaczących scysji nie było, może z nimi przebywać, ale widać po Misiu, że preferuje jedynactwo. Poza tym po staremu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Dzisiaj na akcji pod Dżokiem spotkałam Makilę - Misiu ok. Istotna nowa informacja jest taka, że jednak woli być sam niż w towarzystwie psów - żadnych znaczących scysji nie było, może z nimi przebywać, ale widać po Misiu, że preferuje jedynactwo. Poza tym po staremu.[/QUOTE]
no to jak 98% psów woli jednak być jedynakami:)

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Misia. Od 2 dni nie mogłam się zalogować. W miejscu logowania pojawia mi się napis "Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. [URL="http://wszystkoociasteczkach.pl"]Dowiedz się więcej[/URL]Rozumiem" Dzisiaj zalogowałam się zanim pojawił się napis, klikając na zaloguj, bez wpisania loginu i hasła. Dzięki temu pojawiła się możliwość zalogowania w innym miejscu strony. Co to może być? Straszne utrudnienie.

Edited by tamb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...