Jump to content
Dogomania

Rudy i Pysia już w DS :) Bury za TM :(


Mortes

Recommended Posts

No własnie cioteczki przepraszam że nie ma nowych wiesci ale w przypadku Buraska brak wieści to dobre wieści :) Tak właśnie jestem umówiona z rodzinka że gdyby było coś nie tak z Burym to od razu do mnie dzwonia ...a tak to jak co miesiąc wybieram sie z dietą Burego do niego i wtedy cykne fotke tego miłego staruszka ... Cieszę się że bazarek cegielkowy zasilił skarpetę Buraska :)[B] Wszystkim fankom Buraska gorąco dziękuję :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#0000cd][FONT=palatino linotype][SIZE=6][I][B]:bluepaw::bluepaw:Zapraszam na wątek Tusi i Tuni:Dog_run::Dog_run:
One bardzo potrzebują pomocy... ale ja jeszcze bardziej...:bluepaw:[/B][/I][/SIZE]
[/FONT][/COLOR][FONT=palatino linotype][SIZE=4][B][I][COLOR=#000080][FONT=palatino linotype][SIZE=6][I][B]
:bluepaw:[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248623-Tusia-i-Tunia-wyrwane-z-piekła!-Czy-będą-musiały-tam-wrócić?p=21524748#post21524748"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248623-Tusia-i-Tunia-wyrwane-z-piekła!-Czy-będą-musiały-tam-wrócić?p=21524748#post21524748[/COLOR][/URL][/I][/B][/SIZE][/FONT][COLOR=#000080]

[FONT=palatino linotype][SIZE=6][I][B]:bluepaw:[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie mam dobrych wiesci ...:(
Wczoraj zadzwoniłam do rodzinki i niestety nie dzieje sie u nich dobrze ... od razu tam pojechałam ... całe szczęście na razie u psiaków ok ...podobno dostały wczoraj jesc ale dzis znowu muszę jechac skontrolowac ... Niestety państwo sie rozstali , pan zaczął znowu pić ( juz kiedyś miał ten problem) a pani musiała wyprowadzić zie z córka do schroniska :( Ogólnie dramat ... Rozmawiałam długo z panem i wiem że to trudny człowiek po cięzkich przejściach ale bardzo kocha pania i wcale nie chce jej krzywdzić ...ale po alkoholu nie panuje nad soba ...
Rozmawiałam tez z pania przez telefon ktora jest bardzo rozżalona i mówi że nie wróci do pana dopóki nie będzie tak jak kiedyś że pan nie pil ...
Jest jeszcze małam Maja ktora z radosnej dziewczynki zmieniła sie w przerażonego smutaska ...:(
Oczywiście nas najbadziej interesuja psiaki , ktore w zaistnialej sytuacji bede odwiedzała przynajmniej co drugi dzień ... nie bedzie to łatwe bo ja mam spory kawałek do nich ... ale nie mam wyjścia ... Uprzedziłam pana że włos z głowy ma im nie spaśc i że ma pamiętać o diecie Burego ... nie wiem czy będzie na tyle zdyscyplinowany ...:( Jedyne co moge zrobić w tej sytuacji to kontrolować ich na miarę moich możliwości ...
No i jeszcze mama Mai prosiła mnie czy znowu bym nie pomogła zdobyć dla małej trochę ciuszków . Pani straciła pracę ktora miała od kilku miesięcy w piekarni a ze soba do tego schroniska nie wzięły nic ...
Gdyby ktoras Cioteczka miała cos na taka 6-7 letnia dziewczynke to byłoby super :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy w takiej sytuacji nie trzeba psiakom szukać jakiegoś miejsca. Bardzo się boję,że Burasek długo nie pociągnie przy "takiej opiece"
Może Amadorka ma miejsce i za takie malizny koszt h. byłby do udźwignięcia?
Nie wiem co o tym sądzicie? Ja tak głośno myślę.....

Edited by mdk8
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że ja tez te wątpliwości mam ... na razie od 2 dni Pani przyjezdża na chwilę do domu i do psiaków pani ... ale pani nosi sie z zamiarem odejścia całkowitego od męza ...
Jesli znalazłoby sie jakies miejsce dla chłopaków to moglabym spróbowac ich odebrac ale pan na pewno bedzie stawiał opór ...:(

Grzenko bazarek cegiełkowy wypadł bardzo dobrze ;) Jeszcze tylko czekam na 2 wpłaty ale spokojnie na dług i na jedzonko na jakis czas jest :) Dokładnie wszystko wylicze jak juz będa wszystkie wpłaty:)

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

Z bazarku cegiełkowego, Burasek uzyskał: 382 zł. :bigcool:
Po odliczeniu długu Buraskowi zostaje 260.18 zł. :bigcool:
W takim razie Burasek ma zapewniony wikt na ponad dwamiesiące...:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:

W Imieniu Buraska Wszystkim Cioteczkom Serdecznie Dziękuję Za Pomoc...:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...