Jump to content
Dogomania

!!POMOC DLA PRZYTULISKA W ZIELONCE k. WAWy!!!


elainfo

Recommended Posts

Temat strony www postaram się załatwić, za pare dni - mam nadzieje do końca tygodnia będzie konkret co, gdxie i jak. Wstępnie też wybieramy się do Zielonki w Niedzielę, więc trzeba by było pozbierać karmę i fanty z naszej okolicy. W Podkowie mogę odebrać rano lub wieczorem, z Błonia może by mi się w Sobotę popołudniu udało podturlać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='KWL']Temat strony www postaram się załatwić, za pare dni - mam nadzieje do końca tygodnia będzie konkret co, gdxie i jak. Wstępnie też wybieramy się do Zielonki w Niedzielę, więc trzeba by było pozbierać karmę i fanty z naszej okolicy. W Podkowie mogę odebrać rano lub wieczorem, z Błonia może by mi się w Sobotę popołudniu udało podturlać.[/quote]
ooo super !!! anouk tomoze i my wniedziele odwiedzimy joaske..??

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o info na pierwszej stronie www to wieczorem postaram się zeskanować ulotkę z fundacji - tam jest kilka podstawowych informacji dot. działalności fundacji.

Możemy też zrobić dział "w nowym domu" - z Asią mamy małą galerię psiaków które już trafiły do nowego domu.;)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z Asią.

Asia nie chce żadnych materiałowych rzeczy - nie ma gdzie tego trzymać i istnieje ryzyko że psiaki będą na to siusiały i nie ma sensu tego zwozić.

Asia prosiła tylko o jakieś maty łazienkowe (takie gumowe) i kilka sciereczek lub przerścieradeł z których mogłaby szyć ubranka dla suczek po sterylizacji - ale tylko kilka sztuk.

No i oczywiście karma i puszki - TO JEST NAJWAŻNIEJSZE.

Link to comment
Share on other sites

Czy możemy jakoś zaplanować szersze działania na niedzielę ? Zebrać ręce i głowy i może coś wykonać, zaplanować ?

Rozumiem że z Błonia będzie jakieś jedzonko ? kiedy możemy sie umówić na odbiór ?
Beka czy możesz być z transportem w niedzielę ?

Link to comment
Share on other sites

Mogę odebrać jutro wracjąc z pracy na przykład, czyli byłbym w Błoniu pewnie koło 20-21, bo konczę o 19tej, chyba że wolałabyś sobotę koło 18-19tej.
Chyba tak będzie lepiej niż do mnie bo to byłoby pewnie jeszcze później.
Chyba że masz czas rano koło 9 tej.

Link to comment
Share on other sites

Ja w sobote będe jechała wieczorem do Brwinowa więc moge Ci to podrzucić bez problemu, jutro raczej odpada. Wszystko będe wiedziała jutro po 15.00 czy bede w domu, więc napisze Ci na dogo po 15.00 czy jutro jestem w domu czy dopiero w sobote Ci podrzuce.

Link to comment
Share on other sites

witajcie kochani
też chcę pomóc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam niedużą lodówkę i jeszcze trochę miejsca w samochodzie, ta zamrażarka (jak jeszcze nie dotarła też się zmieści )
mogę zrobić zdjęcia Psom i Wam....
a tak wgóle to chiciałabym pojechać do Zielonki do Pani Joasi
- kto się tam wybiera a jest bez auta niech się odezwie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iczing']witajcie kochani
też chcę pomóc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam niedużą lodówkę i jeszcze trochę miejsca w samochodzie, ta zamrażarka (jak jeszcze nie dotarła też się zmieści )
mogę zrobić zdjęcia Psom i Wam......[/quote]

Jak wcześniej wspominałam, mam też lodówkę większą z osobnym zamrażalnikiem :lol: (Mińsk 15M wys. chyba 150 cm - dziś zmierzę i sprawdzę), stary telewizor, prześcieradła ....nie wiem co jeszcze potrzeba? :cool3: Jeżeli to przyda się p.Joasi to potrzebny byłby transport :roll:
Potrzebne są zdjęcia psiaków z fundacji i parę słów o każdym.

Link to comment
Share on other sites

[
Potrzebne są zdjęcia psiaków z fundacji i parę słów o każdym.[/quote]

W weekend będziemy robić zdjęcia psiakom i wstawimy je do tego wątku razem z opisami.

W sprawie paczek skontaktuj się KWL - chyba planuje jechać do znielonki w niedziele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92'][
Potrzebne są zdjęcia psiaków z fundacji i parę słów o każdym.[/quote]

W weekend będziemy robić zdjęcia psiakom i wstawimy je do tego wątku razem z opisami.

W sprawie paczek skontaktuj się KWL - chyba planuje jechać do znielonki w niedziele.[/quote]
anouk... to co my w sobote...?? uzgodnisz termin z Joaska..??czy ona wogóle bedzie w zielonce jutro w godzinach popołudniowych..?

kurcze ja mam niezlego pietra teraz bo czeka mnie rozmowa z szefem.. wiesz o co chodzi...zadzwoniła dzis do mnie wiola..,.strasznie sie boje tej rozmowy. ech.. szkoda gadac..trzese sie jak galareta..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']W weekend będziemy robić zdjęcia psiakom i wstawimy je do tego wątku razem z opisami.

W sprawie paczek skontaktuj się KWL - chyba planuje jechać do znielonki w niedziele.[/quote]
anouk... to co my w sobote...?? uzgodnisz termin z Joaska..??czy ona wogóle bedzie w zielonce jutro w godzinach popołudniowych..?

kurcze ja mam niezlego pietra teraz bo czeka mnie rozmowa z szefem.. wiesz o co chodzi...zadzwoniła dzis do mnie wiola..,.strasznie sie boje tej rozmowy. ech.. szkoda gadac..trzese sie jak galareta..[/quote]

Ela to jeszcze nie rozwamiałaś????
Dawaj nie bój się! Do odważnych świat należy.

Nie rozmwaiałam z Asią bo jeszcze nie wiem o której będę mogła do niej podjechać.
Dzwoniła Pani w sprawie Pepsi i jak wszystko dobrze pójdzie to w weekend pojadę do Wawy ją pokazać.

Link to comment
Share on other sites

Coś leży organizacja całego przedsięwzięcia.....

Ważne informacje:
Pani Joanna jutro (niedziela) ok. 11.00 będzie w Warszawie.
Al. Niepodległości. Najlepiej jest umówić się z Nią i razem pojechać do Zielonki - do domu Pani Joanny wcale nie jest tak łatwo trafić. Ja już tam raz byłam, a i tak nie pamiętam jak dojechać....

U mnie w domu jest już trochę karmy, ryżu, olej.
Bardzo proszę, jeśli faktycznie ktoś może jutro pomóc transportowo - podam na PW mój tel., lub poproszę o tel Tej Osoby - zadzwonię.
Inaczej nigdy nie uzgodnimy niczego, a psiaki nadal będą głodne...

Bardzo mi przykro, że nie bardzo mogę wyrobić się czasowo w niedzielę ze wszystkim. Muszę jechać do hotelu na Bródno z jedzeniem dla psiaków, które tam przebywają (właśnie na 11.00).
Dostępna i chętna do współpracy będę od 12.00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Jak będzie trzeba cos wiekszego przewieźć to mam wstępna zgodę męża. Samochód - opel movano[/quote]

Beka - czy ten transport jest zatwierdzony przez Twojego męża ?
Jednym słowem, czy jest aktualny ?
Od Gajowej mamy do przewiezienia zamrażarkę, po drodze mieliśmy zabrać budę ze Żwirki i Wigury. Bez dużego samochodu nie damy rady, bo z przyczepą nam nie wychodzi.....

Link to comment
Share on other sites

Nie udało się porobić zdjęć bo P.Asi jest dzisiaj prawie cały dzien w Wawie.
Ja jutro nie mogę, ale na pewno w tygodniu po pracy uda się ilku zrobić zdjęcia - przynajmiej tym któe są w domu P.Asi.

APEL: P.Asia ma dług w jednym hoteliku 4700 zł - już jej grozi sprawa sądowa.

Czy ktoś ma jakieś rzeczy do wystawienia na bazarek dla P.Asi?

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie dług Pani Joanny jest ogromny.
Od dłuższego czasu P. Joanna nie daje rady go spłacić, bo zawsze są pilniejsze wydatki.
Wszystkie pieniądze idą na ratowanie i utrzymanie zwierząt, a i tak wciąż jest na to zbyt mało (lub jak kto woli, tych zwierząt prześladowanych przez ludzi i potrzebujących jest zbyt dużo).

A sprawa jest raczej pilna - same odsetki i koszty sądowe wykończą Panią Joannę i Jej Fundację do reszty....
Co wtedy z psami....
Teoretycznie nie powinno się dopuścić do założenia sprawy, bo potem, to już "po ptokach".
Tylko, że jedynym wyjściem była by ugoda - np. deklaracja spłat w comiesięcznych ratach. Jakoś czarno to widzę.... Pani Joanna nawet na jedzenie nie ma....

Czy oprócz bazarku ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ????

Myśleliśmy o aukcji cegiełkowej na Allegro. Trzeba by tylko jakoś dopracować szczegóły....
Wiem, że Pani Joanna już prawie wszystkie niezbędne dla Allegro dokumenty zgromadziła. Nie wiem, czego brakuje, ale może niedługo będzie całość.

Z jedzeniem dla psiaków jadę w niedzielę. Będę się umawiała z Panią Joanną ok. 12.30 Mam nadzieję, że będzie również KWL jeśli nic mu się niespodziewanego nie wydarzy.
Niestety kontakt ze mną od teraz tylko telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...