Jump to content
Dogomania

!!POMOC DLA PRZYTULISKA W ZIELONCE k. WAWy!!!


elainfo

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='em-chan']hmmm... a myślicie że na bazarku można wystawić nowy łacińsko - polski słownik PWN? wielka to kobyła, mi już do niczego nie potrzebna...[/quote]

pewnie ,ze tak ale mysle ,ze na allegro szybciej znajdzie sie amator na taki słownik i za lepsza kaske..;-))

Link to comment
Share on other sites

W takim razie ja chciałabym poprosić kogoś z Was, żeby pomógł mi je wystawić. Niestety nie mam konta na allegro, a nie chcę nadużywać uprzejmości koleżanki, na której konto robię zakupy :)

Ja w kwestii sprzedawania jestem zupełnie zielona, mogę natomiast po weekendzie dostarczyć zdjecia słownika a potem go wysłać :)

Z góry wielkie dzięki za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

KWL powiem szczerze patrzylam na allegro na slowniki...nie sprzedają się wcale mimo, że wystawiają je na licytację od bardzo niskich cen, poprostu nie ma sezonu jeszcze. Najlepiej bedzie go sprzedać jak bedzie wrzesień, październik bo wtedy studenci książek an allegro szukają, co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Ja też dopiero teraz trafiłam na ten wątek.
[B]Mogę wystawić aukcję cegiełkową na Allegro, ale wówczas trzeba podać konto i dane fundacji, ponieważ w przciwnym wypadku, po prostu nam ją usuną. [/B]
[B]Jeżeli zgadzacie się, to proszę o sygnał - przygotuję co trzeba.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Czarodziejko - już o tym myślałam.
Czekamy jednak na jeszcze jeden papier niezbędny do zwolnienia z prowizji Allegro.
Dziękuję Ci za deklarację pomocy - myślę, że z Twojego doświadczenia skorzystamy !!!!! Jak tylko będzie komplet dok. - zadzwonię !!!
(Jestem chora i ledwo mówię...)

Wciąż zbieramy karmę dla psiaków z Zielonki !!!!! Prosimy o pomoc !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Czarodziejko - już o tym myślałam.
Czekamy jednak na jeszcze jeden papier niezbędny do zwolnienia z prowizji Allegro.
Dziękuję Ci za deklarację pomocy - myślę, że z Twojego doświadczenia skorzystamy !!!!! Jak tylko będzie komplet dok. - zadzwonię !!!
(Jestem chora i ledwo mówię...)

Wciąż zbieramy karmę dla psiaków z Zielonki !!!!! Prosimy o pomoc !!!![/quote]

Ale wówczas trzeba założyć i zarejestrować nowe konto na Allegro - dla fundacji. Procedury trwają nawet miesiąc. Myślę, że ewentualne koszty - jeśli będą bardzo wysokie można na początku pokryć z bazarków, a jeśli to będzie niewielka kwota, to dam radę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dla osób wystawiających rzeczy na bazarek dla fundacji - tak jak pisałam wcześniej P.Asia zgodziła się aby pieniążki trafiały na moje konto - w ten sposób będziemy zbierać na spłatę długu. - CHYBA ŻE KTOŚ MA JAKIEŚ ZASTRZEŻENIA.
Na prv będę podawała numer konto.

Cegiełki z allegro powinny trafiać bezpośrednio na konto fundacji na bieżące potrzeby.Każde dodatkowe wpłaty również mile widziane.

Słuchajcie uważam że skoro coś tam razem działamy to powinniśmy się wszyscy spotkać i poznać. Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']jestem calkowicie za:multi:
ale narazie proszę o humer konta na pw.
anouk musisz wypisywac na tym temacie jakie wplaty doszly na konto za bazarki dobrze?zebym mogla szybko sie rozliczac z wyslki, zeby nie bylo nieporozumien:razz:;)[/quote]

Będę pisała na bieżąco tylko proszę o info za każdym razem jak coś zostanie sprzedane - od kogo ma wpłynąć wpłata i ile.

Link to comment
Share on other sites

[B]Fundacja Maja wciąż potrzebuje każdego wsparcia !!!!
Jeśli tylko macie możliwość - pomóżcie !!!!
[/B]
[B]Dziękuję w imieniu psiaków i Pani Joanny za Waszą dotychczasową pomoc !!!!![/B]

Ostatnio bardzo źle się dzieje, zarówno pod względem finansowym, jak i technicznym.
Pani Joanna bardzo potrzebuje pomocy w kwestiach transportowych. To równie ważne jak jedzenie dla psiaczków. Bez transportu psy nie mają szansy dostać się na leczeni i do ewentualnych DT lub domów stałych.

Czasami pomaga Pani Joannie zaprzyjaźniony taksówkarz biorąc tylko zwrot za paliwo. Jednak sam nie da rady wykonać wszystkich niezbędnych kursów (musi też czasem zarabiać na życie). No i nie zawsze Pani Joanna ma czym zapłacić....

[B]Jeśli Ktoś z Was może czasem pomóc w transporcie psiaków, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Joanną i podanie w jakich godzinach i jakie dni może na pomoc poświęcić !!!!

[/B]W czasie mojego pobytu w Zielonce jedna z suczek miała atak drgawek, nie wiadomo co to, bo sunia już trzy lata jest w Fundacji, nigdy jeszcze tak nie miała... Atak przeszedł, ale jutro psinka musi pojechać do lekarza..... no właśnie - pojechać.....
Dzisiaj zawiozłam kolejny "transporcik" karmy dla piesków. Była to sucha karma, puszki i ryż. Część przekazał KWL, część ja. Na dwa- trzy dni może starczy....
[B]Ponownie apeluję o pomoc w zbiórce karmy !!!!!!
Psiaki jedzą codziennie.....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni'][B]Fundacja Maja wciąż potrzebuje każdego wsparcia !!!![/B]
[B]Jeśli tylko macie możliwość - pomóżcie !!!![/B]

[B]Dziękuję w imieniu psiaków i Pani Joanny za Waszą dotychczasową pomoc !!!!![/B]

Ostatnio bardzo źle się dzieje, zarówno pod względem finansowym, jak i technicznym.
Pani Joanna bardzo potrzebuje pomocy w kwestiach transportowych. To równie ważne jak jedzenie dla psiaczków. Bez transportu psy nie mają szansy dostać się na leczeni i do ewentualnych DT lub domów stałych.

Czasami pomaga Pani Joannie zaprzyjaźniony taksówkarz biorąc tylko zwrot za paliwo. Jednak sam nie da rady wykonać wszystkich niezbędnych kursów (musi też czasem zarabiać na życie). No i nie zawsze Pani Joanna ma czym zapłacić....

[B]Jeśli Ktoś z Was może czasem pomóc w transporcie psiaków, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Joanną i podanie w jakich godzinach i jakie dni może na pomoc poświęcić !!!![/B]

W czasie mojego pobytu w Zielonce jedna z suczek miała atak drgawek, nie wiadomo co to, bo sunia już trzy lata jest w Fundacji, nigdy jeszcze tak nie miała... Atak przeszedł, ale jutro psinka musi pojechać do lekarza..... no właśnie - pojechać.....
Dzisiaj zawiozłam kolejny "transporcik" karmy dla piesków. Była to sucha karma, puszki i ryż. Część przekazał KWL, część ja. Na dwa- trzy dni może starczy....
[B]Ponownie apeluję o pomoc w zbiórce karmy !!!!!! [/B]
[B]Psiaki jedzą codziennie.....[/B][/quote]
W piątek przekazałem Pani Joannie karmę- puszki i suchą. Ponadto zaoferowałem pomoc w sprawie zadłużenia i czekam na dokumenty od niej.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...