Jump to content
Dogomania

!!POMOC DLA PRZYTULISKA W ZIELONCE k. WAWy!!!


elainfo

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

regaly naroznik rozkladany i stolik do niego, kawa rozne alkohole do wstawienia
n-a bazarek lub allegro,moge oddac lecz z braku czasu i umiejetnosci potrzebuje pomocy-pokolenie przedkompterowe jestem kolo Piaseczna,czesc rzeczy mam tu a czesc w W-wie/Bielany/

Link to comment
Share on other sites

Mam dużo smakołyków dla psów i dwa wory karmy. Pisałam do KWL na priva ale mi nie odpowiedział. Mieszkam w Błoniu KWL jest z Podkowy Leśnej więc mamy blisko do siebie i moge to dostarczyć lub KWL może wpaść do mnie po jedzenie ale zero odzewu. Jeżeli ktoś z Was ma czas podjechać do mnie po jedzenie to piszcie na GG 8792222.
Pozdrawiam
SANDRA

Link to comment
Share on other sites

Nr konta to konto fundacji - można wpłacać pieniążki na psiaki.

Ludzie wyjechali i pewnie dlatego nie ma z większością kontaktu.
Ale myślę że w poniedziałek wszyscy będą na miejscu i będzie można wymyślić jakiś plan działania co do dostawy karmy do P.Asi.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie: czy są potrzebne rzeczy materiałowe typu grube zasłony, swetry, marynarki itp. np. na posłania dla psów? Bo mamy z Ziutą-23 do tego dostęp. Jakby co to odbiór w Podkowie Leśnej. KWL ma blisko więc chyba problemu by nie było.

A co do karmy to prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będziemy miały jeszcze więcej więc może lepiej po całość przyjechać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']Jeszcze jedno pytanie: czy są potrzebne rzeczy materiałowe typu grube zasłony, swetry, marynarki itp. np. na posłania dla psów? Bo mamy z Ziutą-23 do tego dostęp. Jakby co to odbiór w Podkowie Leśnej. KWL ma blisko więc chyba problemu by nie było.

A co do karmy to prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będziemy miały jeszcze więcej więc może lepiej po całość przyjechać...[/quote]

Na pewno wszystkie rzeczy się przydazą.
Super by było gdyby KWL mogłaby wszystko odebrać i dostarczyć do Zielonki - proszę daj znać.

Link to comment
Share on other sites

Już się odzywam
Net mam tylko w pracy, a pozwoliłem sobie na długi weekend od poniedziałku.
Jasne możemy sie dogadać i mogę jakoś odebrać karmę i co tam jeszcze macie :-). Niestety nie wiem kiedy dojadę do Zielonki, mam niestety w pracy dość ostry okres :-(. NAjbliższy potencjalny termin kiedy będę miał trochę czasu to niedziela, ewentualnie sobota późnym popołudniem.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Ponawiam apel o pomoc - [COLOR=Red]zwłaszcza karma sucha, puszki, ryż, olej [/COLOR]- wszystko, co się nie psuje !!!!!!!

Psiaki Pani Joanny naprawdę dostają w ostatnim czasie głodowe racje żywnościowe....[/B][/SIZE]

Ja mogę zbierać karmę i rzeczy Warszawie.
(oby nie za duże, bo mam tylko mieszkanie.....)

Parosku - lodówka również jest wciąż mile widziana !!!!
Gajowa - usiłuję coś rozsądnego zorganizować, ale jest jakiś kryzys transportowy.....

Pytanie - (mnie poprzednio nie wyszło zorganizowanie bazarku) - czy Ktoś z Was może pomóc [B]monikusf[/B] i wystawić rzeczy, które chce ofiarować ???
Każdy grosz się przyda !!!!

I proszę - pamiętajcie, że Fundacja Maja jest zarejestrowana - można sobie odliczać kwoty wpłacone na jej konto !!!!
To bardzo biedna fundacja.....

Ponowię również prośbę o stronę w necie !!!!!
Ja zupełnie nie umiem się z tym obejść...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']
Ponowię również prośbę o stronę w necie !!!!!
Ja zupełnie nie umiem się z tym obejść...[/quote]
Tutaj robią strony dla schronisk za darmo ( [URL="http://www.adopcje.org/page1-1.html"][COLOR=black]http://www.adopcje.org/page1-1.html[/COLOR][/URL] ) i łatwo je można aktualizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Już mówiłam, że strona może być :lol: tylko nie wiem, co ja mam włożyć na tę stronę :niewiem: Nie mam informacji co napisać ani żadnego zdjęcia :cool3:[/quote]
ok.. nie wiem za ile udałoby nam sie to zrobic ale może zbierzemy sie z Anouk i porobimy fotki psiakom do adopcji od Joasi... w razie czego mozna tez rzeczy gromadzic u mnie w warszawie na Mokotowie róg niepodleglosci i Domaniewskiej..tez niestety tylko mieszkanie i ale jesli to ułatwi to mozna zwozic do mnie dary..

Link to comment
Share on other sites

Na tej stronie można się zarejestrowac i dostanie się paczkę dla maluszka.

[URL]http://pedigree.pl/Psygora/pl-pl/Rosnij+zdrowo[/URL]

Można troszkę pokrecić ;) i jakby każdy wypełnij i napisał że ma szczeniaka to dostanie paczkę.
Nie wpisujcie numerów telefonów bo wtedy wysyłają sms z adresem odbioru a jak się zaznaczy że nie ma się telefonu to przesyłają pocztą pod wskazany adres.

Wpisujcie rodzinę i znajomych a na pewno uzbieramy kilka paczek.

Kilka takich paczuszek i jest jedzonko dla psiaków Asi.

Link to comment
Share on other sites

Co z tym suchym chlebem???????? Czy mam zbierać?? Mam także jedzenie i pełno smakołyków pedigree dla psiaków a takze denta stix do zębów. Ale plis napiszcie co z chlebem. I z kim się mam umówić na odbiór marynarek, zasłon i ciepłych swetrów na posłąnia dla psów. Do tych rzeczy materiałowych przydałby się dużżżyyy samochód, jest tego bardzo dużo.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałm wczraj z joasią.. bardzo prosi o zapasy karmy dla psów.. suchej i puszkowej.. jej maz jest po operacji.. w szpitalu.. ma niewiele czasu na obejście z psami.. na gotowanie im.. i potrzeba czegos na szybko.. tj. sucha karma i puszki ,które nie sa czasochłonne w przygotowaniu...
hmmm niewiem czy suchy chleb sie nada do czegos..jutro moze spotkam sie z joaska w lecznicy na saskiej kepiej.. to porozmawiam z nia..chcoicaz ona ostatnio juz taka zakrecona przez ten natłok problemów:shake:
do tego nastepne psie nabytki, pan jamnik..szukajacy domu.. bez innych psów i kotów.. bo nietoleruje innych zwierząt, 2 dobermany... matkooo

Anouk trzeba bedzie chyba wygospodarowac chwilke dla Joasi i porobic fotki piesom...ja planuje niedługo zakupic aparat cyfrowy...:oops: tylko chyba szef zapomniał o obiecanej premii...

Link to comment
Share on other sites

Anouk trzeba bedzie chyba wygospodarowac chwilke dla Joasi i porobic fotki piesom...ja planuje niedługo zakupic aparat cyfrowy...:oops: tylko chyba szef zapomniał o obiecanej premii...[/quote]

Ela ja mam aparat - marny ale zawsze coś.
Jak byś mogła podjechać w sobotę do zielonki to możemy się umówić jakoś tak między 13 a 14-tą.
Skąd ten jamnior?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziuta-23']Co z tym suchym chlebem???????? Czy mam zbierać?? Mam także jedzenie i pełno smakołyków pedigree dla psiaków a takze denta stix do zębów. Ale plis napiszcie co z chlebem. I z kim się mam umówić na odbiór marynarek, zasłon i ciepłych swetrów na posłąnia dla psów. Do tych rzeczy materiałowych przydałby się dużżżyyy samochód, jest tego bardzo dużo.[/quote]

Chleb to chyba nie bo zaraz będzie twardy.
Jeśli chodzi o reszte rzeczy to myślę że KWL mogłaby pomóć - chyba że dałoby radę podrzucić jakoś to Eliinfo i ona przywiezie do Wawy.

Ela co ty na to? Ja narazie nie wybieram się do Wawy - nie mam kiedy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Anouk trzeba bedzie chyba wygospodarowac chwilke dla Joasi i porobic fotki piesom...ja planuje niedługo zakupic aparat cyfrowy...:oops: tylko chyba szef zapomniał o obiecanej premii...[/quote]

Ela ja mam aparat - marny ale zawsze coś.
Jak byś mogła podjechać w sobotę do zielonki to możemy się umówić jakoś tak między 13 a 14-tą.
Skąd ten jamnior?:crazyeye:[/quote]
postaram sie w sobote przyjechac do zielonki....zdzwonimy sie albo moze dzis zobaczymy..:cool3: a ten jamnior ponoc w wielkanoc znaleziony.. tułał sie po ulicy..w zielonce.. czarny podpalany...
kurcze ja to niewiem jak sie zabrac do tej stronki w necie ..tzn..jakby ja paros pomogła załozyc to co tam umiescic.. matko ja kompletnienie mam pojecia.. ale damy rade.. po pierwsze najwazniejesze obfocic psy do adopcji.. a potem to juz pójdzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...