Jump to content
Dogomania

!!POMOC DLA PRZYTULISKA W ZIELONCE k. WAWy!!!


elainfo

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Witokret']Dziewczyny przy okazji pozdrówcie p. Joasię i "jej" futrzaki - od ciotek z dogomanii - Anouk po powrocie do Wawy pozwolę sobie odezwać się do Ciebie coby "wyciagnąć" Cię do Zielonki ;)[/quote]

Jasne czekam na telefon - mam nowy numer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Kobitki, a może poprosimy niezawodną Lupe o zrobienie bannerka z tym 1% - zawsze to jeszcze kilka dni do 30.04 - co Wy na to ? Powrzucamy sobie do podpisu może uda się jeszcze coś uzbierać ;) Nnno chyba, że któraś z Was jest taka uzdolniona :razz:[/quote]
JA TO NAWET ZDJĘC NI E POTRAFIE WRZUCAC NA DOGO.. :oops:
POMYSŁ REWELACYJNY , JESTEM ZA!!

Link to comment
Share on other sites

Cześć
Dopiero znalazłem wątek

Super że jest zamrażarka, dziękujemy bardzo :-). Transport myślę że da się zorganizować - mogę prośić numer tel. na pw ?
Co do strony internetowej to popytam, może coś się uda :-)
Dzisiaj jadę robić zakupy na weekend więc kupię trochę dodadkowego ryżu i olej :-)

Link to comment
Share on other sites

Sprawa z zamrażalką ma się następująco:

Mięso zamrożone trzeba wyjąć i odmrozić - i tu pomysł odpada bo tam nie ma gdzie zostawić mięsa do odmrożenia - zaraz jakiś psiak je przechwyci - niestety takie są tam warunki.

A po drugie rachunki za prąd:shake:

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zapas np.ryżu i psich puszek.

Cioteczki dziękujemy za pomoc P.Asi i jej psiakom.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']co jest najbardziej potrzebne?[/quote]


kasiu.. ryz , olej , marchewka.. sucha karma,puszki.+ pieniazki...niestety.. aby spłacic dług.. bo ponoc komornik grozi.
ja mysle ,ze zamiast zamrażarki .. moze lepsza by była lodówka..tylko,ze tam jakies problemy z instalacja elektryczna podobno.. dach przecieka...

ale lodówka chyba nie ciagnie tyle pradu chyba co zamrazarka..:p .. chyba ..bo nie jestem juz pewna.. dzis powinnam sie widziec z joasia to z nia porozmawiam jeszcze ..kurcze a ja dwa tygodniu dwie lodówki oddałam....

no i jak zawwsze potrzebni wolontariusze... do pomocy w transporcie psów.. do wetów..od wetów, itd.. do zakładania ogłoszen o psach szukajacych domów, domy tymczasowe.. itd itp..

Link to comment
Share on other sites

:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: KWL-- dziekujemy!!!!! cos mi sie wydaje ,ze joasia uzbiera niezły zapasik.... co najmniej na m-c... mam nadziejje... chociaz u niej 10 kilowy worek suchej karmy to w 1 dzien schodzi...podobno..
jestescie wszyscy strasznie kochani.....:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem przed chwilą z Przyjaciel Koni i mam wrażenie że zaszło pewne nieporozumienie. Otóż zamrażarka jest jak najbardziej porządana i między innymi w celu jej przywiezienia 1 maja będziemy się wybierać do przytuliska.
Jeżeli ktoś miałby jakieś rzeczy z listy potrzeb do przekazania to możemy odebrać tego dnia. Zapraszamy także do udziału w "majówce".

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62362&highlight=zielonka"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/zielonka1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62362&highlight=zielonka"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/zielonka2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Chętnie wyślę, po pierwszym, paczkę z potrzebnymi produktami dla Pani Joasi i jej podopiecznych, tylko na jaki adres - ten z Krakowa, czy ten z Zielonki? Czy ona ma telefon?[/quote]

Na adres z Zielonki telefon podam na priva.

Wczoraj widizałam się z P.Asią - niedlugo wychodzi jej mąż ze szpitala i P.Asia musi odnowić jeden pokój do którego nie będą miały wstępu psy.

Dlatego jeśli ktoś ma jakieś stare meble np. 2 fotele to p.Asia na pewno je przyjmie.

...i jeszcze może ktoś ma stary ale działający telewizor do oddania - P.Asi prawie nie ma w domu a jej mąż będzie praktycznie unieruchomiony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...