Jump to content
Dogomania

wychudzona i poraniona Sarenka ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!


Dea

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no to niech w ogloszeniach naszych dopisem wyraznie bedzie: partycypujemy w calosci w kosztach przewozu ,a moze ktos z Niemiec np. w tych dniach przed 16-tym odwiedzilby swoja rodzinke w Polsce ,mialby podroz za darmo bo zwrot kosztow ponosimy za przewoz sarenki, moze to chwyci..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holandia']z ostatniej chwili: pod koniec tego tygodnia jedzie z Wroclawia jakas pani do Niemiec tez blisko holenderskiej granicy chyba wiezie Maxa ze schroniska docelowo do Holandi ale odbior jego bedzie w Niemczech a reszte dopisze dusje[/QUOTE]



To jedzie Poker z Maksem ostrodzkim do NL. Ale o ile wiem, jedzie 13.07.

Link to comment
Share on other sites

Kolo Bremy, ja mieszkam w Essen, najwyzej ja dowioze jej albo ta pani po nia do mnie przyjdzie.
Zglosila mi sie na priva pewna osoba, ktora moze ja zabrac 22-23.07 do Niemiec. Wielkie dzieki!:multi:
Jakby ktos znalazl sie wczesniej?
Najwyzej bedzeimy reflektowac termin, ten pozniejszy.Jak cos sie wiecej dowiem, dam znac! Bardzo sie ciesze , ze sprawa sie ruszyla.:lol:

Link to comment
Share on other sites

JO, ja chcialam zadzwonic do Pana ktory w niedziele co tydzien wraca do NL /notabene, nie znam go ale zapytac zawsze mozna/. Jednak piszesz ze jest juz ktos a z pewnoscia nawet gdyby ten Pan chcial zabrac Sarenke to nie byloby to wczesniej. Mysle ze warto zaczekac do 22 go i tylko trzeba nam uposic pania Jadzie o kilka dni wiecej:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ludzie chyba wszystko zalatwione!
Musze Dei wyslac sms, bo pewnie juz niepokoi sie na tym swoim urlopie.
Sarenka zostaje w DT do 16 -tego lipca jak umowione bylo z p. Jadzia, Dea bierze jej paszpot w tym dniu od weta i zawozi ja do mojej mamy (to juz przed jej urlopem jako alternatywe tez omowilam) . Nie mialam innej mozliwosci, a u mojej mamy bedzie miala Sarenka jak w niebie, to jedno wiem. Musze tylko poprosic Dee zeby kupila sucha karme Sarence, bo jak znam moja mame, bedzie jej gotowac, co nie jest dobre dla przyszlych wlascicieli. 22.07 albo 23.07 jedzie mala do Niemiec z Kasia mieszkajaca w Hamm. Kasia sama ma 2 psy, w tym jednego ze schroniska, powiedziala ze rozumie nas, zna nasza historie z Sarenka i chce bardzo pomoc. Kasia zglosila sie u mnie na priva na Dogomanii! Dzisiaj omowilismy co i jak! Wielkie dzieki Kasiu! Nie macie pojecia jaka jestem szczesliwa, a jak juz bedzie po, to jeszcze wiecej.:multi:

Link to comment
Share on other sites

JO, jak cudownie, i wreszcie kamien z serca:loveu: Dziekujemy Ci pieknie, dziekujemy Ewkap, dziekujemy Kasi i oczywiscie stokrotne dzieki dla Twojej Mamy:loveu: Wyobrazam sobie jakiej radosci zazna ewa maria na te dobre wiesci.

Dziekujemy wszystkim ktorzy wspierali Sarenke od strony duchowej i materialnej. Starania i nasze poczynania nie poszly na marne!!! Sarenka ma dom, hurraaa

Najpiekniejsze w tej historii zakonczenie juz mamy:multi: A za jakis czas pewnie dopiszemy tutaj:

"i ja tam bylam, miod i wino pilam......"

[COLOR=red]Droga kochana Pani Jadziu[/COLOR]
[COLOR=red]Na Pani rece serdeczne podziekowania za troskliwa opieke nad Sarenka i buzka od nas za wszystko co uczynila Pani dla tej malej porzuconej sunieczki. Panie Darku kochany, dla Pana rowniez podziekowania. Pozostana Panstwu na wspomnienie tych szalonych dni piekne i wzruszajace zdjecia.....pewnie nie raz uronia Panstwo lezke na wspomnienie tego czasu, choc nie bylo latwo a bywalo nawet oooookropnie:lol: Sarenka z pewnoscia pozostanie Wam wdzieczna tak jak my tu wszyscy za Wasza dobroc, serce i uratowanie malenkiej przed najgorszym. Dziekujemy i klaniamy sie Panstwu az do stop:loveu: [/COLOR]

[COLOR=black]Dziewczyny, zrobcie prosze kilka pamiatkowych fotek naszej Pani Jadzi i Pana Darka z Sarenka[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Fajnie sie czyta jak tak szybko ruszyla do przodu sprawa naszej sarenki, a ja mam takie pytanie do p,Jadzi,Darka no i Dea czy:
ten tydzien moglaby p.Jadzia "'przetrzymac"' sarenke??????????
bo, no wlasnie bo:
wydaje mi sie ze jesli ta opcja wchodzilaby w gre dla sarenki jeden stres mniej.......mysle sobie,ze to uchroniloby ja przed nowym wyzwaniem poznawania na TYDZIEN tego do czego musi miec czas,a jej psychika i tak juz nadszarpnieta byla bardzo!
To tylko moja sugestia .............

ps. a mozna dowiedziec sie do jakiej miejscowosci na TYDZIEN jechalaby sarenka?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że idealnie byłoby, żeby mała została tam gdzie jest do czasu wyjazdu ale to nie realne. pani Jadzia zostaje sama, pan Darek wyjeżdża. I chyba już wyczerpały sie jej siły. A u mamy Jo krzywda jej sie nie stanie na 100%. I pamiętajmy, za tydzień będzie miała własny domek, już na zawsze. I SWOJĄ PANIĄ. Szybko zapomni trudy i znoje. A ja będę mocno wdzięczna Jo za domek, transport i wszystko inne. I będę trzymała mocno kciuki żeby sie już nic nie wydarzyło.
A tak przy okazji, malutkimi literkami bo to mało istotne: Bali szykuje sie domek w Finlandii. I przeżywam innego rodzaju katusze, będzie leciała samolotem. pani po nią przyleci i wrócą razem. No ale w luku. Dla mnie horror.

Link to comment
Share on other sites

Ewkap, tez super wiadomosc ze Bali udaje sie niebawem w droge:lol:

Nie jestem pewna co do przepisow linii latajacych do Finlandii ale nie dalej jak pol roku temu lecialam z Okecia do NL i widzialam ze Pani majaca psiunie sredniej wielkosci takiej do kolanka, zapakowala ja do pieknej klateczki/sama bym sobie w niej posiedziala, taka z suwaczkami itp. bajerkami/ i zabrala ze soba na poklad bez problemow ze strony LOT bo tymi wlasnie dotarlam do domu.Panie stewardessy byly przemile i wciaz pytaly czy psiuni cos trzeba:multi: :multi: :multi:
Wymadrzac sie tu nie chce, ale warto popytac czy Bali nie zalapie sie na tej samej zasadzie na poklad.:lol: Chyba idzie tu o gabaryty i wage psiaka. Mam nadzieje ze uda sie Bali podbic serca pracownikow linii lotniczych i jednak odbyc podroz z Pania a nie w luku:lol: Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Cieszę sie, że bala znalazła dom ale i oczywiście obawiam tej drogi. Musze podpytać weta czy coś nie daje sie w takich sytuacjach na przytłumienie. I zacznę mała przyzwyczajać do kontenerka. I jakoś to będzie :-)
Sarenka tez jakoś wytrzyma te zmiany i przenosiny. Nigdzie jej sie krzywda nie dzieje a czeka domek. Znam już datę jej urodzenia. To 20.04.2005. Czyli ma niewiele ponad dwa lata. To jeszcze młody pies dużo sie jeszcze nauczy. I nazywa się Aga Ride Płomyczki. Pisałam poprzednio Ada, albo sie przesłyszałam albo hodowca sie przejęzyczył. Ale to mało istotne. Do wyrobienia paszportu juz wszystko jest wiadome.

Link to comment
Share on other sites

Biegnij mala piekna Sarenko po szczescie:lol: Jeszcze chwila i bedziesz juz sypiac pod kolderka/ Pancia chyba pokocha cieple futerko w lozeczku :evil_lol: , caluski i dotyk lapinek:loveu: / Niech ci sie wiedzie na tej pelnej zakretow lecz szczesliwej drodze zycia.:multi: :multi: My, twoje ciotki kochamy cie bardzo i pragniemy dla ciebie jak najlepiej:loveu:

Carpe Diem malenka:loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

:loveu: Pokrzepiajaca wiadomosc:multi: Pani Jadziu, jest Pani kochana osoba,bardzo doceniamy Pani decyzje,zrobila Pani wielka ""robote"" i bedziemy pamietac . A sarenka uniknie kolejnej chwilowej ""przeprowadzki""

Ps. piszac ten post dostalam tel z zapytaniem czy sprawa transportu sarenki jest aktualna, bo osoba ktora zadzwonila zareagowala na moje ogloszenie:podaje jej nr, tel. 0888642268 gdyby cos nie wyszlo :crazyeye: jedzie jak mowi do Essen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...