Jump to content
Dogomania

2 psy dzień i noc głodne, zmarznięte biegają po wsi - pilnie dom


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Taką informacje otrzymałam:

"Rozmawiałam z panią, która dokarmiała psiaki - od 2 dni ich nie widziała - dziś przejdzie sie po okolicy i sprawdzi gdzie są i czy są"[/QUOTE]

Ciekawe co sie z nimi stało? Jakoś tak nie bardzo wierzę, że nagle ktoś je przygarnął:(

Link to comment
Share on other sites

Sprawa z pieskami jest taka że mieszkają one na takim placu budowy jest tam kilku robotników i bardzo rzadko właściciel.Teren jest praktycznie cały dzień otwarty i te psy włóczą się po wsi,karmię je jak przychodzą do mnie pod ogrodzenie,ale nie każdy je toleruje.Jak zgłoszę że psy przeszkadzaja to mogą je zamknąć w kojcu i tam nie wiadomo jak skończą.Teraz przez 3 dni ich nie było a teren był zamknięty,ale dziś znów się pojawiły,jednak na noc wracają na swój teren.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Sprawa z pieskami jest taka że mieszkają one na takim placu budowy jest tam kilku robotników i bardzo rzadko właściciel.Teren jest praktycznie cały dzień otwarty i te psy włóczą się po wsi,karmię je jak przychodzą do mnie pod ogrodzenie,ale nie każdy je toleruje.Jak zgłoszę że psy przeszkadzaja to mogą je zamknąć w kojcu i tam nie wiadomo jak skończą.Teraz przez 3 dni ich nie było a teren był zamknięty,ale dziś znów się pojawiły,jednak na noc wracają na swój teren.[/QUOTE]
Dobrze ,że są...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Amadorko ale one są tego właściciela czy tylko pomieszkują tam?[/QUOTE]

Chyba raczej pomieszkują tam,właściciel nie jest pro zwierzęcy,podejrzewam że psiaki przygarnał na plac albo któryś pracownik,albo administrator tam ciągle się psy zmieniają.Szkoda mi ich ale mogę je tylko dokarmić jak przyjdą do mnie pod bramę.Nie chcę na razie się z nimi o psy dopytywać,żeby ich coś nie spotkało,zresztą ja mam z właścicielem nie zbyt dobre relacje na temat zwierząt,które u niego się pojawiaja,a gmina ma umowę z największym schroniskiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...