Jump to content
Dogomania

Top Dog- animal planet


Dagusia1992

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zdaje mi się, że powtórki są w środy, ale chyba o 13, czy 14.
Moje dziecko pasjami ogląda ten program i zastanawia się jak poradziłyby sobie w nim nasze dziewczyny. Dzięki niemu zainteresował się agility i poznał kilka reguł.
Poza tym zwraca się w nim uwagę na więź psa z właścicielem i na to jak dużo może wnieść pies w życie człowieka, że się tak patetycznie wyrażę. No i coś około połowy zawodników jest ze schronisk, co się tam podkreśla.

Link to comment
Share on other sites

jo!fajny jest ten program!:D
nie mam już niestety kablówy:( ale jakmiałam,oglądałam AP 24 na dobe;)
fajny był też taki programisz o poszczególnych rasach,o ich predyspozycjach,cechach,wadach,wychowie,przeznaczeniu,tresurze itd:)nie wiem czy jeszcze leci...kiedyś był też nadawany bodajże na dwójce,lub trójce regionalnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']
fajny był też taki programisz o poszczególnych rasach,o ich predyspozycjach,cechach,wadach,wychowie,przeznaczeniu,tresurze itd:)nie wiem czy jeszcze leci...kiedyś był też nadawany bodajże na dwójce,lub trójce regionalnej.[/quote]
Niestety nie leci. Teraz jest bardzo mało programów o psach.
Wygrały małpy i lwy.

Link to comment
Share on other sites

Program jest nawet fajny. Tylko szkoda, że momentami psy wygrywają przez przypadek.
Np. jest konkurencja, kiedy to psy mają leżeć lub siedzieć, a obok nich przejeżdża samochodzik i wózek z jedzeniem. Czasami się tak zdarza, że pies, który się wystraszył wchodzi na drugiego przez przypadek. Ten drugi się wtedy rusza, żeby nie być podeptanym i też nie dostaje punktów ;/.
Niefajne wg. mnie jest także to, że występ decyduje o ostatecznej wygranej (najwyższa punktacja), a nie odzwierciedla on nigdy umiejętności psa, bo ci jurorzy dziwnie oceniają.
Jednak oglądam to, bo to jedyny program o psach, jaki można obejrzeć na Animalu :) (nie biorąc pod uwagi policji dla zwierząt).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kori']super - ogladałam ostatnio - [B]przez przypadek[/B], ale przypadł mi do gustu. Taki "wdzięczny" ten programik.[/quote]

Ja oglądam własnie zazwyczaj jak trafię...i to zawsze jakieś powtórki.
Program jest wg mnie bardzo ciekawy :) Najbardziej lubię te pokazy agility...

Muszę przyznać, że nie bardzo podoba mi się ocenianie tej kobiety z mopsem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eriu']No, ona jakaś dziwna ;). Jak mnie się coś nie podoba, to ona się tym zachwyca.[/quote]


No dokładnie..:lol: Tak szczerze mówiąc, (nie chcę jej obrazić), to przypomina mi taką "słodką" Paris Hilton, i jakby wogóle się na tym nie znała...
Jakiś zwykly człowiek, który ocenia tylko po tym, czy podoba mu się dane "widowisko".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kofee']Jak w każdym konkursie - te oceny są bardzo subiektywne.
Ale fajnie popatrzeć jak bardzo ci właściciele sa związani ze swoimi psami.[/quote]

Popieram :)... Jestem zachwycona tym, jak te psy są oddane swoim Panom, jak posłusznie wykonują ich polecenia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...