Jump to content
Dogomania

Pan Ząbek - Nie żyje. Za TM.


monika55

Recommended Posts

[quote name='arnold']Surowe mięso ale jakie?[/QUOTE]
no tak, w Niemczech sa sklepy z surowym miesem dla psow, masz wybor, wolowina, dziczyzna, podroby wolowe, kurczaki itd. oprocz tego mozna kupic sucha jarzynke, zalac wrzatkiem na kilkanascie minut przed podaniem strawy do tego troche gotowanego ryzu. W Katowicach byla hurtownia z miesem dla psow, kiedys tam zamawialm, napewno nie jest to mieso wysokiej klasy ale w tej hurtowani bylo najlepsze w innych to raczej tluszcz byl wymieszany z odrobina ochlapow. Mysle ze w rzezniach te mozna by popytac, moze kupil by zrzynki wolowe, ale wtedy trzeba by zmielic lub drobno pokroic. Trzeba by sobie zarezerwowac troche czasu poporcjowac zeby nie marnowac czasu codziennie na gotowanie jarzyn i krojenie lub mielenie miesa.
podaje linka

[url]http://www.sklep.miesodlapsow.pl/[/url]

Edited by Ada-jeje
link
Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Mam problem z Zębatym: to jest typowo domowy pies. Po porannym wyjściu musi być jedzenie a potem Zębol idzie spać. I śpi tak do ok. 16-17. Wstaje i domaga się jedzenia. Potem trochę się posnuje i wieczorem znowu jest głodny. Dzielę mu jedzenie na małe porcje, ale jeżeli porcja jest za mała ( zdaniem Zęba ) to on dostaje furii - niszczy wszystko, co ma w zasięgu mordy. Głodny Ząb = wściekły Ząb. Na spacerach nie mona go spuścić ze smyczy, bo zeżre jakiegoś psa i będzie dramat. Żadne aportowanie go nie interesuje. Zaczyna wyglądać jak tucznik.
Taki mega-apetyt to mu się "zrobił" po kastracji. Ma ktoś jakieś pomysły z wyłączeniem kilkugodzinnych spacerów 3x dziennie po 10km, bo nie dam rady. Myślałam, żeby np. wziąć go na rower i powoli jechać, ale to też działa.[/QUOTE]

a co się stało?
Tu wyglądał na zdrowego oprócz problemów z nadmiernym jedzeniem.
Dlaczego nie żyje?

Link to comment
Share on other sites

Łatwo jest oceniac i pisac o ludziach,ktorych nie znamy.......Pewnie wielki zal i zlosc czlowieka ogarnia,bo piesio teraz dopiero zyl i na pewno to byl nieszczesliwy wypadek.Nikt nie wie jak bylo,a pisanie niesprawdzonych informacji i domysłów nic nie da.....To forum jest jak kartka napisac mozna wszystko i kogos skrzywdzic potrzebne sa fakty,ktorych tu nie ma,ale nie od dzis wiadomo,ze cioteczki z dogo oprocz kompa maja szklana kole...

Link to comment
Share on other sites

Na dogo jestem od nie dawna i nikogo tu nie znam. Opieram się na informacji napisanej przez Opiekunkę piesia na faceboobu. Wyrażnie jest napisane, że paczka była bardzo ważna a psem niestety się nie zainteresowano. Albo sobie otworzył sam furtkę i wyszedł albo nie zamknął jej kurier. Tak jest napisane i żadna szklana kula nie brała tam udziału.

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba czytalam inny opis?

'[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Przepraszam wszystkich za milczenie. Zębol w związku z koniecznością odchudzania miał zajęcia z patykiem. Przyjechał kurier z paczką ( bardzo mi zależało, żeby jej nie zeżarł). Tomek wszedł do domu schować paczkę a jak wyszedł to Zębaty leżał na ulicy przed furtką. Nie wiem, czy kurier nie domknął furtki czy Ząb ją sobie otworzył ( ale raczej nie, bo nie otwierał sam drzwi). Tomek zabrał go do gabinetu, założył wenflon i Zębaty zaczął wymiotować krwią i umarł. Nigdy przedtem Zębol nie został sam na zewnątrz, to był pierwszy raz. I ostatni.'[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']Na dogo jestem od nie dawna i nikogo tu nie znam. Opieram się na informacji napisanej przez Opiekunkę piesia na faceboobu. Wyrażnie jest napisane, że paczka była bardzo ważna a psem niestety się nie zainteresowano. Albo sobie otworzył sam furtkę i wyszedł albo nie zamknął jej kurier. Tak jest napisane i żadna szklana kula nie brała tam udziału.[/QUOTE]

[quote name='aliga']Ja chyba czytalam inny opis?

'[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Przepraszam wszystkich za milczenie. Zębol w związku z koniecznością odchudzania miał zajęcia z patykiem. Przyjechał kurier z paczką ( bardzo mi zależało, żeby jej nie zeżarł). Tomek wszedł do domu schować paczkę a jak wyszedł to Zębaty leżał na ulicy przed furtką. Nie wiem, czy kurier nie domknął furtki czy Ząb ją sobie otworzył ( ale raczej nie, bo nie otwierał sam drzwi). Tomek zabrał go do gabinetu, założył wenflon i Zębaty zaczął wymiotować krwią i umarł. Nigdy przedtem Zębol nie został sam na zewnątrz, to był pierwszy raz. I ostatni.'[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

to samo jest napisane

Link to comment
Share on other sites

arnold pisze
-[COLOR=#000000]Wyrażnie jest napisane, że paczka była bardzo ważna a psem niestety się nie zainteresowano. Albo sobie otworzył sam furtkę i wyszedł albo nie zamknął jej kurier.
-hotel pisze
-[/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica] Przyjechał kurier z paczką ( bardzo mi zależało, żeby jej nie zeżarł). Tomek wszedł do domu schować paczkę
-[/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Ząbal ją sobie otworzył ( ale raczej nie, bo nie otwierał sam drzwi).
Dla mnie to sa roznice [/FONT][/COLOR] potem ida w swiat i na koniec czasem wychodzi horror.......[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]
Pieseczku strasznie Ciebie zal[/FONT][/COLOR]:-( a cioteczki niech snuja dalej domysly:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

każdy interpretuje inaczej to zrouzmiałe
ale skoro ktoś pisze, że bardzo mu zależało, żeby jej nie zeżarł to można wywnioskować, że paczka była ważna
a skoro w tym czasie zostawiono psa, który zginał pod kołami to była ważniejsza niż pies
pies nie żyje a za psa odpowiada właściciel, bez względu na ważność paczki :(
tyle
zycia mu nie zwrócimy ale może pan wnoszący paczkę wyciągnie jakieś wnioski na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...