Jump to content
Dogomania

W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)


zerojeden

Recommended Posts

[quote name='kolejna kobietka']ojej jaka sliczna :loveu: zrobie jej chociaz taka zbiorcza fotke do udostepniania na fb jak Nince[/QUOTE]

Super...szkoda jej strasznie bo tak się garnie do ludzia że aż na głowę jakby mogła to by wlazła :) a jest taka szara jak multum innych psiaków jak pójdzie na zbiorowe kojce bo teraz była na kwarantannie to nikt tam jej nie wypatrzy :(

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja też :( czacha dymi skąd brać kolejne miejsca na kolejne psy... a mądrych adoptujących jak na lekarstwo... :placz:[/QUOTE]

Gorzej.... takie cuda a ludzi sensownych ZERO...z tyci wyjątkami :)

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka'][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]KONTRA[SIZE=4][SIZE=4] !!!![/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR]

Przepiękna suka owczarka kaukaskiego. Wielka, majestatyczna - typowa przedstawicielka rasy. Spokojna, zrównoważona, przyjazna dla ludzi. I jak to z kaukazami bywa - niekoniecznie kochająca inne psy, zwłaszcza suki. Najprawdopodobniej jest psem o silnej psychice, świadomym swojej siły. Ma ok 2 lata a w schronie jest od października 2011roku...
Pamiętam ją jako podrośnięte szczenię... wtedy byłam pewna że dla takiej suki dom się znajdzie na pewno bo młoda, bo piękna, bo bardzo w typie rasy...no i się nie znalazł... najpierw była w kojcu ale tam nie dogadywała się z psami więc teraz mieszka w budzie a łańcuch to cały jej świat... ZRÓBMY COŚ
Szukam i szukam jej czegoś i nic... każdy rozkłada ręce że piękna ale duża i do psów ostra i oooo lipa.

A ja nie mam kojca w którym mogłaby sama mieszkać ani takiej budy co by do niej wlazła.... Bardzo proszę o pomysły, rady, sugestie.... żeby można było tak te kojca porozmnażać :(


[QUOTE]Ja myślę, że trzeba ją ogłaszać jako psa do stróżowania, ale najpierw sterylka jesli nie była jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

Kolejna kobietko jesteś super!!!
Magdola nie jest to wykonalne bez zabrania jej na DT...

[quote name='Till']zaglądam tu choć narazie nie mam jak pomóc, widzę, że sama bardzo walczysz na tym wątku, oby w końcu nadeszła pomoc- tego życzę[/QUOTE]

Pomoc by się przydała..... najmilej widziane domki :)

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Macie pomysł gdzie "upchnąć" owczarka....ma ok 5 lat i zupełnie nie radzi sobie w schronie :( Boję się że nie da rady tam długo a ja nie mam miejsca na takiego dużego psa teraz :(

[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/6836/huzar2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7091/huzar1.jpg[/IMG][/QUOTE]

Przychodzę na wezwanie [B]yolanovi[/B] :)
Straszny biduś :shake:
Czy on ma jakieś imię ?

Mam wrażenie, że widziałam jego fotkę na forum owczarek.pl :roll:
Czy ktoś zakładał mu tam watek ?
Jeśli nie, to ja mogę go tam ogłosić

Niestety na już nie mam pomysłu, gdzie można by chłopaka umieścić :shake:
To znaczy miejsce może by się i znalazło, ale kasy brak :(
Ostatnio posypały się dwa BDT psom, które mam pod opieką i na szybko trzeba psiaki zabierać do hotelu, a to oznacza spore wydatki ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Przychodzę na wezwanie [B]yolanovi[/B] :)
Straszny biduś :shake:
Czy on ma jakieś imię ?

Mam wrażenie, że widziałam jego fotkę na forum owczarek.pl :roll:
Czy ktoś zakładał mu tam watek ?
Jeśli nie, to ja mogę go tam ogłosić

Niestety na już nie mam pomysłu, gdzie można by chłopaka umieścić :shake:
To znaczy miejsce może by się i znalazło, ale kasy brak :(
Ostatnio posypały się dwa BDT psom, które mam pod opieką i na szybko trzeba psiaki zabierać do hotelu, a to oznacza spore wydatki ...[/QUOTE]

Na 99,9% nie ma nigdzie wątku bo dopiero mu ostatnio zrobiłymy fotki...chyba ze ktoś go adoptował i oddal ale to mało prawdopodobne. Roboczo go nazwałyśmy Huzar.
Bede bardzo wdzieczna może go ktoś wypatrzy bo on sobie tam zupełnie nie radzi :(

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Na 99,9% nie ma nigdzie wątku bo dopiero mu ostatnio zrobiłymy fotki...chyba ze ktoś go adoptował i oddal ale to mało prawdopodobne.
:([/QUOTE]

Huzar był już pokazywany, na pewno na fb strony schroniskowej adoptuj-psa.pl; w net wrzucony był w połowie stycznia - ale odzewu nie było żadnego.
Był też podsyłany do owczarków, tyle wiem. Ale owczarków u owczarków za dużo :-(

(Hałabajówka - chyba pomyliłaś go z innymi owczarami, które miały zdjęcia zrobione później.)

Link to comment
Share on other sites

[B]Magdola [/B]synuś już jest w DT :) Czekoladka u mnie....ma zapalenie krtani :(

Ah [B]Kinga[/B] bo one mi się wszystkie mylą...owczar to owczar...wydawało mi się że to on był z przedostatniej sesji ale teraz patrzę po ciuchach to rzeczywiście ten z przedostatniej to był ten drugi na H. Ale Huzar jest najchudszy i najbiedniejszy i najsmutniejszy :( Bardzo przepraszam za pomyłkę byłam pewna że nie był ogłaszany jeszcze, ale chyba nic nie szkodzi co...bo skoro nie było odzewu to może teraz będzie :) Założę mu wątek ale jutro.

[B]Lara[/B] który biały? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka'][B]Magdola [/B]synuś już jest w DT :) Czekoladka u mnie....ma zapalenie krtani :(

Ah [B]Kinga[/B] bo one mi się wszystkie mylą...owczar to owczar...wydawało mi się że to on był z przedostatniej sesji ale teraz patrzę po ciuchach to rzeczywiście ten z przedostatniej to był ten drugi na H. Ale Huzar jest najchudszy i najbiedniejszy i najsmutniejszy :( Bardzo przepraszam za pomyłkę byłam pewna że nie był ogłaszany jeszcze, ale chyba nic nie szkodzi co...bo skoro nie było odzewu to może teraz będzie :) Założę mu wątek ale jutro.

[B]Lara[/B] który biały? :)[/QUOTE]

No ten niedźwiadek polarny :)

[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1449/laleczka.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ciotka co z ta czekoladka i jej synusiem? Namawiam meza na dt...... Nie obiecuje, ale.....[/QUOTE]

Bierz Perłę! Zwolni się miejscu dla owczarka... a i dla Perły może w mieście szanse na adopcje będą większe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']No tak.. No dobra, to postaram się wytrzymać jeszcze trochę do relacji :)
A Ty się wyspałas? :roll:[/QUOTE]

A w życiu...dojechaliśmy przed pierwszą zanim ogarnęłam psiaki, moje na dwór itp to była 3 a ałabaje punkt 7 chcą na dwór więc oooo wyśpię się potem ;)

A na wyprawie jeszcze zepsułam sobie ulubionego kolczyka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...