Jump to content
Dogomania

MIELEC – zbiór linków wątków na dogo, psów ze Schroniska w Mielcu


Recommended Posts

Pani Marta wrocila ze schroniska. Jutro tez pojdzie :D Wklejam fragment maila, prawda szczera napisana. Szczeniory to istne szalenstwo. Zaprosilam Pania Marte na ten watek.
[QUOTE]Data: Pn Marca 7 2011, 8:50 pm

Pokochałam je wszystkie... są prze cudne. naprawdę. wdrapywały mi się na kolana, ciągnęły za skarpety, sznurówki, kurtkę, włosy... przekochane. udało mi się nawet namówić dwa smutne szczeniaczki, żeby wyszły z budy, nosiłam je na rękach i mówiłam, że są cudowne i kochane :):):) i żeby się nie bały.
[...] mimo zmiany garderoby mój kot i pies są w ciężkim szoku ;)[/QUOTE]

Tak to jest jak sie wraca ze schroniska, psy domowe maja co wąchac ;-) I frotki mozna stracic, prawda Halcia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witaj KasiaKia, ja nawet nie chce komentowac" mistrza rajdowego",czyli ciągle rozwalone auto.:cool3:Gary szorowałam w schronisku na błysk,w domu spokojnie mogły zalegac,jakoś mnie nie ruszały.Ogłoszenia ogromnie potrzebne,więc super,że sie pojawiłaś.Co do podhalana,wyrabiał cuda "mały "zazdrośnik,pieszczoch,nie wiem jakim cudem ustałam na nogach,bo hala była po myciu i ślisko jak cholera.A Borsuni uśmiech wygląda jak uśmiech młodego pięknego szczeniaczka.:loveu:
odnośnie frotek...raz chciałam nie być rozczochrana...więc wszystkie wyłaziły mi na plecy i próbowały zdjąć frotki z włosów.Maluchy w biurze potrafią jeszcze "bebeszyć'torebki:mad:Kasia,widzisz,następna której sie podobasz:evil_lol:bo ja to juz wg" reguł "Madzi TZ-a:diabloti:
Kasiatatry,a co?Wybierasz sie do Mielca?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się wybrała, ale niestety dopiero po 15... bo jeszcze kilka zdjęć mam dorobić, Aga prosiła, ale nie wyjdę raczej wcześniej z pracy....
Teraz tu będziemy pisać komu się podobam ;) ? :)
Szczeniory są cudne, nie dziwne, że się zakochać można, włażą wszędzie, na głowę też ;) i jedzą apaszki :)

Link to comment
Share on other sites

ja muszę trochę posiedzieć w kociarni. Jestem pewna, ze będę ryczeć jak bóbr w schronisku, więc się nie śmiejcie...

czyli umawiamy się na czwartek. Jakbym dojechała wcześniej, to poproszę tylko, żeby mnie zaprowadzili do kociarni i sama się sobą zajmę :) a później pójdę Kasiu z Tobą do psiaków. Jeśli możesz, weź moje fanty z bazarku, to dam Ci od razu kasę ;-) szkoda płacić za przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki na kastracje przesłane Kasiu na konto do Ciebie.
Mam jakieś rzeczy na bazarki - a jak widać ostatnio na dogo strasznie sporadycznie jestem (co drugi tydzień nie ma mnie w Polsce). Tak myślę, że może spakowałabym wielką pakę i wysłała do zawodowych wystawiaczek bazarkowych? Poszłyby ciuchy, biżuteria i może jakieś kosmetyki - bo książek nie ma sensu wysyłać, za ciężkie by były.
To przyznać się bez bicia do kogo paczkę szykować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariusz pp']Z okazji Dnia Kobiet życzę Paniom wszystkiego najlepszego i dużo sił do dalszej pomocy zwierzaczkom.:lol:

Mariusz[/QUOTE]

:loveu:


Miły dzionek na mieleckim wątku...:lol: ...
a ta focia przecudna! Olinka naprawdę nie w tak złej kondycji jak by się mogło z pierwszych fotek wydawać... nie zwiać przed tak napuszonym koloskiem, a pod nogami się mu plątać... nie jest tak źle!... jest uparcie- a o to chodzi! Dziewczę wie czego chce i nie jest to już ucieczka w panice!

Halciu... następna porcja buziaków... :loveu:


[URL="http://img508.imageshack.us/i/dsc1284i.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3403/dsc1284i.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Pieniążki na kastracje przesłane Kasiu na konto do Ciebie.
Mam jakieś rzeczy na bazarki - a jak widać ostatnio na dogo strasznie sporadycznie jestem (co drugi tydzień nie ma mnie w Polsce). Tak myślę, że może spakowałabym wielką pakę i wysłała do zawodowych wystawiaczek bazarkowych? Poszłyby ciuchy, biżuteria i może jakieś kosmetyki - bo książek nie ma sensu wysyłać, za ciężkie by były.
To przyznać się bez bicia do kogo paczkę szykować?[/QUOTE]


Ra-duniu ja się zbieram powoli do robienia bazarku. Mam kilka toreb od siostry i znajomych które czekaja na wystawienie ja mam ostatnio troche kolowrotek czasowy ale moja siostra jest na zwolnieniu wiec postaramy sie w przyszlym tyg juz wystawic rzeczy. mysle ze moze by lepiej do niej wyslac paczke to ona mi pomierzy zrobi zdjecia a rzeczy do wysylki przywiezie mi pod koniec tygodnia.

chyba za kaskadaffik sie szykuje do jakiegos bazarku i chce przejac te rzeczy to nie ma problemu bo ja mam tyle rzeczy ze pewnie zajma kilka stron:)

Link to comment
Share on other sites

A z ja z okazji dnia kobiet zrobiłam prezent mieleckim psiakom, wstałam wcześniej i pojechałam do hurtowni, skąd wyszłam z wielką torbą. Mam mnóstwo solidnych i dużych misek, zabawki i szczotki do wyczesywania :)

W domu odłożyłam też kilka duzych ręczników.

Planuję też zorganizować sobie kilka dni wolnego, przyjechać do Mielca i wykorzystać dzień w dzień po maksimum czasu na dopieszczanie psiaków. Szczerze mówiąc, zawsze bałam się iść do schroniska... Jestem ogromną płaczką, a na samą myśl o nich pęka mi serce, ale ostatnio czuję w sobie ogromną chęć pomocy.

I czekam na obiecanego maila od Ulka18 w sprawie ogłoszeń :)

Buziaki

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za życzenia !!! ja idę w czwartek z kasiatatry najpewniej, więc czekam też na zlecenia od Agi:)
Co do bazarku to jeśli Sylwia się szykuje, to może lepiej do niej narazie, bo ja mam do rozliczenia i chwilę mi zejdzie :)

KasiaKia płakać na pewno będziesz .... ale warto poprzytulać !!

Link to comment
Share on other sites

Yoko - to dawaj namiary :) Bo potem znowu mnie tydzień nie będzie. Najwyżej rozbije się na 2 bazarki :) Tego nigdy za wiele. Ale z moim czasem będzie kiepsko aż do czerwca co najmniej, więc sądzę, że szybciej któraś z Was bazar wystawi :)

KasiaKia - każdy płacze. Nie mówiąc o tym, że musisz się przygotować na wiele bezsennych nocy, bo pewnie każdego psiaka będziesz chciała zabrać. Ale warto i trzeba. Dla biedaków każda taka wizyta to jak gwiazdka.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ale się mnie tytuł dostał! :) Aż urosłam! Kurcze ja też zawsze myślałam, że po wizytach będę ryczeć jak bóbr a wyszło zupełnie przeciwnie! Daje mi to takiego kopa, takiej energii jak nic. Mobilizuje do pomagania jeszcze bardziej. I zawsze wychodzę szczęśliwsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Yoko - to dawaj namiary :) Bo potem znowu mnie tydzień nie będzie. Najwyżej rozbije się na 2 bazarki :) Tego nigdy za wiele. Ale z moim czasem będzie kiepsko aż do czerwca co najmniej, więc sądzę, że szybciej któraś z Was bazar wystawi :)

Ra_duniu wyczyść skrzynkę bo nie mogę wysłać swojego adresu na pw.

pozdrawiam
siostra Yoko- ona wiecznie zabiegana więc piszę za jej pozwoleniem z jej konta (swojego nie mam :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaKia'] I czekam na obiecanego maila od Ulka18 w sprawie ogłoszeń :)[/QUOTE] KasiaKia, tutaj masz tekst ogloszen Martina.
[I][B]Martin[/B]
Popatrzcie na ten wesoły pyszczek!
To Martin z boksu 102 tak ładnie się uśmiecha.
Myślę sobie, że Martin robi dobrą minę do złej gry,
bo schroniskowe życie to ciężkie i smutne życie.
Martin to piesek średniej wielkości, bardzo młody, ma dopiero 3 lata.
Jest bardzo przyjazny i zgadza się z innymi psami.
Ma ciekawe ubarwienie- jest cały podpalany. Uwielbia towarzystwo człowieka!
W sprawie adopcji proszę o kontakt :
Mieleckie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
tel. +17 583 15 32
mail : [email][email protected][/email] lub [email][email protected][/email] [/I]

Zdjecia musisz kopiowac ze strony, fajnie jest wstawiac zdjecia do srodka aukcji.


[B]Kasiadaffik[/B], z mojej strony prosba o 2-3 zdjecia : spaniela kremowego b. 36, suczki brazowej mix amstaffik b.94, Simby czyli mix collie Odkurzonego (nie wiem ktory boks).

[B]Kasiatatry[/B], dasz rade. To nie takie straszne, te zwierzaki prawie wszystkie sa naprawde przekochane, tylko ogrom nieszczescia jest przytlaczajacy. Mnie sie zawsze snia po nocach psy, ktore jeszcze czekaja np. Fredzio, sunia onka z 99 taka gruba, amstaffy bez szans. Dobrze, ze jest nas juz kilkanascie osob, zawsze razniej i mozna sie wyżalic. Ja już dola mialam nieraz, glownie z bezsilnosci. I zal, ze nie ma gdzie tych psiakow wyprowadzic, zeby sie troche choc poruszaly. Ale juz niedlugo beda wybiegi, spacerniaki. Na pewno bedzie sie niektorym psom lepiej zylo w schronisku niz w poprzednich 'domach'.


P.Marta byla dzisiaj u szczeniakow. Napisalam Jej, ze bedziecie w czwartek dwie Kasie od ok. 13 do 16.

Link to comment
Share on other sites

Juuuuuupi! Właśnie wystawiłam Martina na allegro! Jestem z siebie dumna, bo to moja pierwsza aukcja z psiakiem! Mam nadzieję, że to będzie dobry start :)

Zaraz popracuję nad Mundim.

Niech świat się o nich dowie!!! ;)

Będę intensywnie pracować nad wystawianiem psinek w internecie, im więcej ludzi je zobaczy tym większa szansa na nowy dom!!!

Moje pierwsze dzieło - [URL]http://allegro.pl/martin-pies-ktory-potrzebuje-twojego-serca-i1499512672.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

KasiaKia,spadłas jak gwiazdka z nieba,własnie nie dawno gadałysmy,ze trzeba ogłaszac,a to pracochłónne,nie bardzo ma kto..../tzn mało osób/Ja nie lubie prac komputerowych,wole pojechac z RZ-wa i poprzytulac,posprzatac,poszorowac...Popłaczesz,popłaczesz,ale od tego sie nie umiera,a kopa daje niesamowitego te pare uszczęśliwionych głaskaniem pyszczków.Nawet ten "zapach"da sie polubić!Ciuchy na zmiane jednak konieczne!Strasznie sie cieszymy z kazdej nowej osoby do pomocy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...