Jump to content
Dogomania

Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS


Pink

Recommended Posts

Oti tez kombinator. Lubi podkraść coś, a to bandaż, jak zmieniałam opatrunek Grace, a to skarpetkę, a to kapcia. Zaraz oddaje, jak powiem, żeby oddał, ale ma tyle wdzięku, że wybaczam mu wszystko ... za wyjątkiem sikania po domu.

Już mam się lepiej (nawet byłam z towarzystwem pół godzinki poza domem, w 3 parach spodni dresowych), mogę nacieszyć się psami. Grace i Honda wzięły Otiego na spacerze w obroty. Okrążały, żeby nie uciekł, stawały nad nim obie bokiem, on uciekał, to one znowu polowanko na niego. A zaczęło się od tego, że wskakiwał po raz n-ty na Grace i w końcu odszczeknęła się mu. Na to Honda dawaj go gonić, to Grace też.
Jogusia dawała się kilka razy zbliżyć z ręką pod nosek, powąchała i odskoczyła, ale tak jakoś wesoło, bez wielkiego strachu. Tak z 5 razy, drugie tyle nie dała się podejść z ręką. Ale po spacerku tarzała się po legowisku dużych psów i wyciągała rozkosznie ciałko.

Link to comment
Share on other sites

marako, dobrze ze tyle gatkow zalozylas ale jak mozesz chodzic, to chodz ... im wiecej czlek sie rusza tym lepiej. Kiedys to kazali pacjentom po schodach latac :cool3: ale cieplo musisz miec, zebys tego nie przeziebila jeszcze dodatkowo. A Ciebie czasem rwa kulszowa nie zlapala? przez to bieganie na boso, bo to wcale nie musza byc kamienie.
Anka, jutro jedziemy szwy sciagac i szczepic sie i finito :multi:

Link to comment
Share on other sites

Oskar rewelacyjna fota! wyglada na takiego co mówi : ja? no przeca nic a nic nie robie" a pyszczek ma króliczy jak mu uszy pociągneło do tylu... boski:lol:

Dziewczynki śliczne ta dalej albo coś z jamniczka ma albo to tak przez obcięcie się wydaje - oby się znalazł ktoś kto weźmie obie!

Link to comment
Share on other sites

Chlopcy zjedli mi sniadanie z misek przy sobie :multi: dla Felixa, to zaden problem ale Oskar przy zarciu ma duzego stracha i jak Felix podniesie morde znad miski i sie na niego popatrzy, to maly ogon pod siebie i ucieka. To postawilam miski tak, ze jeden mial z jednej strony plyty meblowej od barku a drugi z drugiej - cialami blisko siebie ale patrzec na siebie nie musieli :cool3:
Dzisaj sciaganie szwow i szczepienie Oskara ... jakos tak dzisiaj zaskoczylam, ze chlopaki sa u mnie dopiero 3 tygodnie a wydaje mi sie ze to juz tyleeeee czasu uplynelo.

Link to comment
Share on other sites

Waszku pisz, pisz, bo szkoda dziewczynek zeby siedzialy w schronie, jak moga sobie i komus radosci przyniesc.
Oskar sciagniety i zaszczepiony :loveu: nawet malutkiego pisniecia nie bylo, przy szczepieniu tez nie :multi: Wiem, ze to sciaganie szwa, to pikus - bo to tylko jedna petelka do przeciecia i wyciagniecia ale jakby mi ktos grzebal przy jajkach - fakt ze nieistniejacych ale jednak, to tez zadowolona bym nie byla :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Przepraszam, że na wątku chłopaków :)

[URL]http://www.garnek.pl/szukam/25234381/poszukiwany-wspolny-dom-dla-2-ch[/URL]

to co malawaszka? wrzucić kilka ogłoszeń? sprawdź tylko, czy wszystko ok w treści (dane do kontaktu).[/QUOTE]

tak ok jest - dzięki i będę bardzo wdzięczna za ogłoszenia :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...