Jump to content
Dogomania

Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS


Pink

Recommended Posts

A nie, nie schudl ale szybko lekarstwa zadzialaly, tak ze po trzech dniach juz zaczal jesc.
Takie Foto zrobila Paszczakom fryzjerka telefonem.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10553493_815163071827842_1938167153546373471_n.jpg?oh=b913f597e16f4a69eb796e4d3cc5c884&oe=54416247&__gda__=1414335231_c389a38b89f113efeb2e3bebc1095d71[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak? a to nie zauwazylam :lol: Moze dlatego, ze akurat Oskar nie jest grubawy - fakt zmezniial troche, no ale on juz dwa i pol roku ma, do tego biega dosc duzo, to i masy nabral. Teraz wazy 8.700, bo go do antybiotyku wet wazyl a sprawdzilam wlasnie na poczatku topiku, to wazyl 8.200 jak do mnie przyjechal - czyli utuczyc go duzo nie utuczylam :evil_lol: Ale jego utuczyc sie nie da, bo on niejadek jest :cool3: nieraz ma takie okresy, ze wcale rano nie je i wystarcza mu popoludniowa porcja 50 g, bo u mnie psy smakosow jako takich nie dostaja a on nie lubi zadnych gryzakow. Hippo to zezre wszystko co dostanie a ten male ucho czy kawalek czegos innego, moze tydzien memlac - ja tylko chodze i odkladam, zeby Hippo nie znalazl przy okazji. Oskara sniadania tez Hipcio zjadal przez pewien czas, dopiero pozniej sie kapnelam, ze Oskar swojego nie rusza i odchodzi od miski a Hippo wpyla i swoje i jego a ja sie zastanawialam - dlaczego pies ktoremu daje mniej zarcia mi zaczyna znowu tyc :mad:

U mnie wlasnie popadalo troche i chlodniej sie zrobilo
[IMG]http://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/028/221/28221293_800.0.jpg/zdjecie.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak, przewaznie zawsze razem sa. Oskar jest w Hipcia wpatrzony i lazi za nim i robi to co Hippo. To lezenie z morda na podlodze, to ma tez od Filipa, bo wczesniej nigdy tak nie lezal ... za to Filip nauczyl sie od Oskara przybiegac na zawolanie - chyba nikt nigdy tego od niego nie wymagal, bo on na spacerach to jak kon byl - szedl do przodu tam gdzie mu pasowali i na nic nie zwracal uwagi. A jak sie go zawolalo, to stawal fakt ale nie ruszal sie z miejsca, tylko stal i czekal - dopiero jak zobaczyl, ze Oskar w te pedy do mnie biegnie, to on tez zaczal. Ale na spacerach jest teraz smiesznie, bo psy nie umieja juz same chodzic. Jak idziemy w dwojke z TZ-tem, to prowadzac kazdy po psie, jest lekka zadyma a jak psy ida Kolo siebie, to juz wszystko gra.
Z jednej strony przy Oskarze fajnie, ze ma takiego stabilnego psa przy sobie ale z drugiej jakby byl sam, to byl by bardziej usluchany :diabloti: bo teraz jak widzi, ze Hippo czegos nie robi co ja chce, to on tez nie a taki grzeczny piesek byl :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tak, to dosc aktualne foty. Zamarznac nie zamarzniemy, bo pogoda nam dopisuje. Fakt nocki sa juz zimnawe ale w dzien mamy po 20-scia pare stopni, slonecznie i jest calkiem przyjemnie. Mielismy juz wracac ale prognozy sa zadziwiajaco optymistyczne, to jeszcze posiedzimy sobie troche nad morzem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...