Jump to content
Dogomania

Zjadał psy!!!!!


Elizusiek

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W lodówce tusza psa,w garnku gotowały sie przednie łapki pieska,w słoikach inne części psów.
Na podwórku pełno szczątków psich,psy powiązane drutami gdzie sie da.
Martwe szczenięta....
A ludzie ze wsi go bronią i mówią o co tyle zamętu,o pieska?
Sami jak nie wiedzieli co zrobić z psem to do niego zaprowadzali....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

ochyda!aż mnie na cofki wzięło:placz:
popieprzeni ludzie:wsciekly: nie wiem ilu lat potrzeba,żeby zmienić mentalność takich wieśników(nie urażając nikogo)...:( kretyni kłamali że nic nie wiedizeli bo bali się,że wyciągnie się konsekwencje także od nich...
trzeba mieć po prostu spierdo**ną psychikę,nie mówiąc okręgosłupie moralnym:(

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkan na wsi i najbardziej denerwuje mnie to że na takich jak ten facet nic nie powiedza,a nawet go bronią a jak jak ide na spacer z psami to pukają sie w czoło.
Dla nich nienormalnie jest nie to że ten facet je psy tylko to że ja gotuje psom i nie trzymam ich na łacuchach przy budzie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Bo tak było z ludźmi ze wsi i będzie na pewno jeszcze przez wiele lat. Oni to mają jakoś głęboko zakorzenione. Sama mam ojca ze wsi ale dzięki mojej mamie jego stosunek do zwierząt się zmienił. (nie ubliżam tu ludziom ze wsi, broń Boże! )
Aż cholercia mnie bierze gyd to słyszę.
:angryy::angryy:
A w jakiej miejscowości to miało miejsce
??

Link to comment
Share on other sites

Eh.. Biedne Psy ;( Ja mieszkam na wsi, ale każdy szanuje zwierzęta.
Nie ma u nas np. że świnie hodują dla mięsa, albo krowy.
A psy to już przesada! A po za tym jak można zjeść Psa?!
Nie rozumiem tych ludzi. U nas każdy ma psa i każdy go szanuje.
Nie przypominam sobie sytuacji by u nas chodził pies bezdomny, nie najedzony, brudny czy chory.

Biedne psy ;( Za ich pamięć
[*]

Link to comment
Share on other sites

moglibyście zjeść brata,czy mamę??:geting angry:
jeszcze ten facet,jak się okazało,wcale nie był aż taki bidny!podobno razem z tą siostrą czy kimś tam maja na siebie 1500 zeta z emerytur!!!!a on się tlumaczyl biedą:/
i faktycznie te bidule,które stały i patrzyły na to okrucieństwo i wiedziały że czeka je to samo:(:placz:
jak strasznie mnie boli,że nie można już uratować tych niezliczonych już zabitycz i skonsumowanych:placz:
wyobrazciesobie:w czasie kiedy te psy przeżywały koszmar,sweostatnie chwile życia,mys np siedzieliśmy wygodnie w bezpieznym fotelu,bezsensownie biernie,nieświadomi co dzieje się na terenie naszego kraju,naszegoŚwiata:placz:

Link to comment
Share on other sites

Widziałam... to okropne!!! :angryy:
Jak można jesc najlepszych przyjaciół? :crazyeye:
Ja też mieszkam na wsi, ale widzę, że powoli stosunek do zwierząt się zmienia. Kiedyś jak tylko wziełam Ginger i wytrwale chodziłam z nią na długie spacery niezależnie od pogody, ludzie dziwnie na mnie patrzyli i pewnie pukali się w czoło. Na szczęscie teraz coraz więcej osób ma psiaki w domach zamiast na łańcuchach, spacerują z nimi. Nawet mówią, że zawsze chcieli miec psa w domu, ale dopiero teraz się zdecydowali. Chyba dałam im dobry przykład. :cool3:

Czy nadejdzie w końcu taki czas, że wszystkie psy będą traktowane z miłością i należnym im szacunkiem??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Powiem krótko:Psychiczny! (A co doludzi ze wsi to niewszyscy są tacy np. jakaś moja prababka ze wsi chodziła ze swoją świnią na spacery i sie z nią przyjaźniła i świnia zdechła bodajże na starość...)i ci ludzie nikomu nie powiedzieli?!Boooże, nie chciałabym być psem w tamtej miejscowości!psie łapki w garnku?! Niedobrze mi!
P.S O tym smalcu mi koleżanka opowiadała! :(

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Najbardziej szkoda tych stworzeń, które przecież tak kochamy. Żaden z nich nie był w niczym gorszy od naszych czworonogów, wszędzie psy kochaJĄ TAK SAMO I CZUJĄ TAK SAMO. Czy to w mieście czy na wsi, czy w Polsce czy w Chinach... Pamięci psów zapalam[/B]
[B][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][/B][/CENTER]


[CENTER]Moim zdaniem to niedopuszczalne żeby działy się takie rzeczy ale cóż zrobic. Próbować żyć w takim świecie gdzie zjada się moich przyjaciół,
tych których kocham. [B]Tych, którzy są CAŁYM MOIM ŻYCIEM!!![/B]
I inni ''ludzie'' je biją, głodzą, zaniedbują, JEDZĄ!:-( [/CENTER]

[CENTER]LUDZIE ZRÓBMY COŚ![/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

przez odcięcie....KUFY?!?!?!?!?!?!?!?!?!przecież to psu tylko zadało niewyobrażalny ból a nie uśmierciło OD RAZU!!!!!!!! k**wa mać!toć to sie musiało wykrwawić po prostu!! siekiera w kark/szyje przynajmniej zabija od razu ale w PYSZCZEK?!?!?!!??!i w ogóle te beczki z odpadami po tych biednych stworzeniach.... :zygi: i te łapeczki z tymi słodziusimi poduszeczkami,które kiedyś ufnie hasały sobie po Ziemi......:[ :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']przez odcięcie....KUFY?!?!?!?!?!?!?!?!?!przecież to psu tylko zadało niewyobrażalny ból a nie uśmierciło OD RAZU!!!!!!!! k**wa mać!toć to sie musiało wykrwawić po prostu!! siekiera w kark/szyje przynajmniej zabija od razu ale w PYSZCZEK?!?!?!!??!i w ogóle te beczki z odpadami po tych biednych stworzeniach.... :zygi: i te łapeczki z tymi słodziusimi poduszeczkami,które kiedyś ufnie hasały sobie po Ziemi......:[ :cry:[/quote]
no wlasnie bylo siekiera w szyje ;( ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...