Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

[quote name='faith35']A jakiego koloru psiak będzie? :)[/QUOTE]
[quote name='BBeta']
Właśnie Fauka, który Twój? Merlak czy czekolada? :cool3:[/QUOTE]
Czekolada :loveu: tricolor.

[quote name='BBeta']Lab z wcięciem wygląda [URL="http://i806.photobucket.com/albums/yy344/zackadam/JavaMoka9-12-11009.jpg"]TAK[/URL] :loveu:[/QUOTE]
Taki hodowlanke ledwo zdobędzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie mamy dla niej imienia, za to tysiąc pomysłów i żaden nie zwalił nas z nóg. Odbiór jakoś pod koniec lipca, z początkiem sierpnia. Wszystko będzie wiadome po wizycie w hodowli. No i będą foteczki, dużo foteczek :loveu::loveu: W hodowli wołają na nią Baśka jr bo jest kopią mamusi -

[IMG]http://www.pastuchybrytyjskie-chilabo.pl/border_collie/templates/img/border_collie_bara.JPG[/IMG]

Choć mam nadzieję że z długością włosa i budową anatomiczną wda się z Joya :razz:

Link to comment
Share on other sites

Powiedz to mojemu facetowi, który uparł się na Halo czytane jako Hejlo bo gra. I musiałabym tłumaczyć każdemu znajomemu z internetu spotkanemu w realu, że to jest Hejlo nie Halo :roll: Musiałabym pisać Halo (Hejlo) by nie było nieporozumień. To nie ameryka.
Zośka najfajniejsze imię na świecie, ale co poradzić? :shake: Myśleliśmy nad Envy ale jakoś tak nie wiem, wolę proste, mniej pretensjonalne imiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Riven']O szczeniaczek <3 moja rodzina tez się powiększyła o szczeniaczka :D[/QUOTE]
Widziałam w tytule, szukałam i żadnych wieści nie znalazłam! :angryy: Teraz dopiero widzę, gratki! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']dooobra, będzie fajny borderek (chyba też trochę przeze mnie :diabloti:) to i ja być muszę ;)[/QUOTE]
W pełni odpowiadasz za to, co się złego stanie kiedy borderek przekroczy mój próg :evil_lol:


Bo szczeniaczki są sweetaśne, i zdecydowanie lepsze, łatwiejsze i tańsze w utrzymaniu niż dzieci :razz:Dlatego jak coś swędzi to trzeba pisać do hodowli, po co komu dzieci skoro są puchate sceniacki?
Ruja wam wróci jak moja malutka czekoladka pojawi się w domu i w galeryjce :evil_lol: Chyba mamy imię! Raisa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Raissa - jedno z moich wymarzonych imion dla psa :loveu:[/QUOTE]
SNL? :diabloti: Raisa to ruskie imię o znaczeniu "lekka, lekkomyślna, beztroska", fajne jest ale mi chłop znowu marudzi :roll: Odstrzele mu łeb ale po tym, jak wyłoży kasę na psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, o czym do mnie rozmawiasz, ja nie gram w gry ani nic :evil_lol: Ale Raissa przynosi szczęście - nazwałyśmy kiedyś dwie schroniskowe haszczki właśnie Raissa i Raaja i od razu poszły do domów :D W ogóle ja lubię imiona z "r" (taaa, Zu to tylko wypadek przy pracy, pierwotnie był plan na dobermankę Raissę :P).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...