Jump to content
Dogomania

Kiedyś Kudłatka od Romów - teraz Pesteczka- już w DS :). Dziękujemy Saro2011 !


toyota

Recommended Posts

Została odebrana interwencyjnie, bo stała przywiązana do zdezelowanej lodówki, która miała służyć za budę. Nie chcieli jej oddać. Dostali nakaz poprawy wrunków- buda i dłuższy łańcuch. Nie dotrzymali terminu i jeśli zdążę przed nimi mogę ją adoptować.



Suczka jest młoda i bardzo przyjazna.


[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9292/dsc5457.jpg[/IMG]


[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8474/dsc5450i.jpg[/IMG]

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Super Sara :loveu:, dzwoniłam do Ciebie by się upewnić czy to jeszcze aktualne, ale masz wyłączony telefon.

Mamy bezpłatny transport do Poznania 14.02.

Kudłatka mogłaby jechać razem z Igiełką: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238709-Igiełka-14-02-jedzie-do-DS-)?p=20281653#post20281653[/URL], tzn. transport jest płatny, ale płaci DS Igiełki i się zgodził wziąć dodatkowo Kudłatkę na Waleta. Dziękujemy !


Szukamy transportu nawet płatnego do Gorzowa Wlkp. i osoby z Poznania, która mogłaby przetrzymać Igiełkę na wszelki wypadek w Poznaniu, żeby dograć transport łączony.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Grubej Berty, która jest z Poznania prośbę o pomoc w odebraniu Kudłatki i przetrzymaniu jej awaryjnie przez chwilę. Ciocia Gruba Berta już raz pomogła i przetrzymała Pusię, więc może tym razem też będzie mogła pomóc...

Musimy się skupić na znalezieniu nawet płatnego transportu z Poznania do Gorzowa Wlk.


Dobrze by było zrobić jakiś bazarek transportowy dla Kudłatki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Super Sara :loveu:, dzwoniłam do Ciebie by się upewnić czy to jeszcze aktualne, ale masz wyłączony telefon.

Mamy bezpłatny transport do Poznania 14.02.

Kudłatka mogłaby jechać razem z Igiełką: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238709-Igiełka-14-02-jedzie-do-DS-)?p=20281653#post20281653[/URL], tzn. transport jest płatny, ale płaci DS Igiełki i się zgodził wziąć dodatkowo Kudłatkę na Waleta. Dziękujemy !


Szukamy transportu nawet płatnego do Gorzowa Wlkp. i osoby z Poznania, która mogłaby przetrzymać Igiełkę na wszelki wypadek w Poznaniu, żeby dograć transport łączony.[/QUOTE]


No tak, miałam wyłączony telefon bo zorganizowałam sobie drzemkę:-).

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie BDT w pobliżu są zajęte. W schronisku jest 500 psów i warunki nieciekawe, więc każdy pies, który opuści to miejsce, to tak jaby wygrał w totka.


Na pewno kogoś znajdziemy, kto po nią podjedzie, musi się udać, w Poznaniu jest sporo dogomaniaków !

Link to comment
Share on other sites

Taka cioteczka Natalia.Aleksandrov (nie wiem czy poprawnie napisałam) chyba jest z Poznania i widzialam kiedyś w stopce ze oferuje pomoc w transporcie za zwrotem kosztów. Tylko nie wiem jak się wyszukuje po nicku na Dogomanii. I trzeb aszybko jakąś zbiórkę zorganizować na transport. Moze niezawodna cioteczka kolejna.kobietka pomoze, moze jakis bazarek cegiełkowy. Najgorzej ze ten przyjazd jest w ciągu tygodnia, nie każdy ma wolne. Ja mogę zapomnieć o urlopie w tygodniu taki mamy w pracy młyn.
Zapytam jeszcze moje znajme Ciotki z Gorzowa, moze one będą w Poznaniu albo ktoś z ich znajomych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Taka cioteczka Natalia.Aleksandrov (nie wiem czy poprawnie napisałam) chyba jest z Poznania i widzialam kiedyś w stopce ze oferuje pomoc w transporcie za zwrotem kosztów. Tylko nie wiem jak się wyszukuje po nicku na Dogomanii. I trzeb aszybko jakąś zbiórkę zorganizować na transport. Moze niezawodna cioteczka kolejna.kobietka pomoze, moze jakis bazarek cegiełkowy. Najgorzej ze ten przyjazd jest w ciągu tygodnia, nie każdy ma wolne. Ja mogę zapomnieć o urlopie w tygodniu taki mamy w pracy młyn.
Zapytam jeszcze moje znajme Ciotki z Gorzowa, moze one będą w Poznaniu albo ktoś z ich znajomych.[/QUOTE]


Gruba Berta wstępnie awaryjnie się zgodziła przetrzymać ją, aby było łatwiej zgrać transporty. Dziękuję !

Tylko, że Berta nie da rady jej odebrać z tego Auchona, bo to w Komornikach pod Poznaniem.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam na carpoolingu osobę która jedzie 14 lutego z Radomia przez Poznan do Gorzowa. Napisałam maila. Raz zgodził mi się chłopak przewieźć sunię z Lublina do Poznania, moze i ten się zgodzi. Chociaz ostatnio prosiłam kogoś z carpollingu i odmówil. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

to byloby najlepsze rozwiazanie - bo wiem jak szybko psy zakochuja sie w nowym opiekunie i po kilku dniach zmiana opiekuna bylaby kolejnym stresem a moze udaloby sie zeby w ciagu jednego dnia trafila do domu na dluzej - ale moze uda sie znalezc DS do czwartku :).

na wszelki wypadek umowie sie z Iza zeby mi podrzucila psine - do niedzieli moglabym ja przetrzymac - powinnam byc w sobote w pracy ale w razie czego robote wezme do domu ale od poniedzialku musialabym byc juz poza domem i do tego czasu ktos musialby ja odebrac. mam nadzieje ze sunia i moja psina ktora adoptowalam 3,5 miesiaca temu nie zjedza sie ;) chyba nie powinny - chociaz z mojej Maszy jest niezla zazdrosnica.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do dwóch osób na carpoolingu. Jeden Pan będzie jechał w czwartek 14 lutego przez Poznan do Gorzowa ale ten mi nie odpisał jeszcze. Drugi Pan będzie jechał w piątek 15 lutego (chyba po południu) i ten jjuż odpisał i zgodził się zabrać sunię za 20 zł tylko:-). Mam tylko zadzwonic i dograć szczegóły. Nie wiem czy czekać na jakąś odpowiedź od tego Pana co będzie jechał 14.02 czy juz dogrywać transport z tym Panem co będzie jechał 15.02.

Link to comment
Share on other sites

tylko czy ten Pan co bedzie wiozl nie wyrzuci psa z samochodu jak mu bedzie rozrabial a potem powie ze tylko otworzyl drzwi i piesek sam uciekl - czy ktos dalby do przewiezienia dziecko nieznanemu Panu ? komus zupelnie obcemu psa nie dalabym ! A czy ktos sprawdzony nie moglby podjechac pociagiem z Gorzowa do Poznania - tak jak bylo w przypadku Pusi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gruba Berta']tylko czy ten Pan co bedzie wiozl nie wyrzuci psa z samochodu jak mu bedzie rozrabial a potem powie ze tylko otworzyl drzwi i piesek sam uciekl - czy ktos dalby do przewiezienia dziecko nieznanemu Panu ? komus zupelnie obcemu psa nie dalabym ! A czy ktos sprawdzony nie moglby podjechac pociagiem z Gorzowa do Poznania - tak jak bylo w przypadku Pusi ?[/QUOTE]

Nie przesadzajmy az tak bardzo. Korzystałam już z tej formy pomocy (przewóz przez carpooling) i wszystko było ok. Jeśli ktoś mógłby pozyczyć transporterek, to byłoby fajnie i bezpieczniej. Ten Pan regularnie jeździ na tej trasie, myślę ze mógłby go odwieźć do Poznania kiedy tam będzie wracał. Jeśli nie, to zaczepi sobie smycz za klamkę lub jakieś inne miejsce, zeby sunia nie chodziła po aucie i też będzie ok.
I chcę zaznaczyć ze koszt przewozu to tylko 20zł a jechać pociągiem do Poznania i z powrotem + bilet dla psa to juz będzie o wiele większy koszt, ja niestety ulgowych przejazdów nie mam. A sunia ma 0 na koncie. Uważam że trafiła się naprawdę super okazja.

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...