Jump to content
Dogomania

BOBIK - kolejne pinczerowate znalezisko aikowo już w SWOIM DOMU!


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz, to był wypadek. Myślę, że dobrze się stało, bo jeśli pani musi być przy synu w szpitalu, a w domu byłby zdezorientowany nową sytuacją piesek, to nikomu by to na dobre nie wyszło... Co innego własny (od dawna) pies, którego się zna i można spokojnie i bezpiecznie powierzyć czyjeś opiece.
Bobisław - nie martw się! I tak w górze już dawno jest zapisane który domek będzie dla Ciebie najlepszy i w którym będziesz szczęśliwy już zawsze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wiesz, to był wypadek. Myślę, że dobrze się stało, bo jeśli pani musi być przy synu w szpitalu, a w domu byłby zdezorientowany nową sytuacją piesek, to nikomu by to na dobre nie wyszło... Co innego własny (od dawna) pies, którego się zna i można spokojnie i bezpiecznie powierzyć czyjeś opiece.
Bobisław - nie martw się! I tak w górze już dawno jest zapisane który domek będzie dla Ciebie najlepszy i w którym będziesz szczęśliwy już zawsze ;)[/QUOTE]
Dokładnie tak jak piszesz. Pies w nowym domu potrzebuje więcej czasu i uwagi nowego właściciela. Musi się zaaklimatyzować w nowych warunkach, a nie zostawać sam.
Najważniejsze, że Bobik spokojnie może poczekać na ten jedyny, najlepszy dom. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Może tutaj? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240870-piesek-sunia-do-1-roku-krótki-włos-do-rodziny-z-2-letnim-dzieckiem-Piaseczno-Wawa[/URL][/QUOTE]

Wiosenka, dziękuję :) wkleiłam Bobika na ten wątek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aikowo']cos do tego slaska nie mam szczescia
Pani wlasnie zadzwonila
jej syn mial wypadek i lezy w szpitalu.
Bobik do Pani nie jedzie :([/QUOTE]
:( Ale tak już w ogóle nie jedzie, czy tylko chwilowo jeszcze nie...? :kciuki:

[COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] Już doczytałam.

[quote name='Andzike']Oby, oby, zanim stanie się całkowitym serdlem [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE]
No tak, koniecznie! ;)
:kciuki: :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aikowo']najchętniej bym oddała Bobika z Plackiem w dwupaku bo chłopaki bardzo sobie przypadki do gustu tylko kto wezmie psa z kotem specjalnej troski :([/QUOTE]

Ktoś kto siedzi w domu i ma dużo wolnego czasu, np Pani z Będzina ;) może potraktujemy Placka jako "karne odsetki" za zwłokę w adopcji Bobika i jej go sprezentujemy? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Ktoś kto siedzi w domu i ma dużo wolnego czasu, np Pani z Będzina ;) może potraktujemy Placka jako "karne odsetki" za zwłokę w adopcji Bobika i jej go sprezentujemy? ;)[/QUOTE]

te karne odsetki bardzo mi się podobają :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...