Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

[quote name='Cudak']Gapa ze mnie, Święta się zbliżają, a ja nie pomyślałam, by coś dla Pana od Raxa kupić... :oops: Na koncie Rexa jest 45 zł (od [B]tobciu [/B]i[B] free[/B]), czy mogę za te pieniążki kupić coś dla Pana Mariana?[/QUOTE]

Jak pan jest wogle bez środków - to ja nie mam nic przeciwko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Jak pan jest wogle bez środków - to ja nie mam nic przeciwko.[/QUOTE]
Ma jakąś malutką zapomogę z Gminy i w tygodniu jeden posiłek w szkolnej stołówce, dlatego prosił o pomoc dla Rexa, bo resztek po sobie nie, skoro sam niedojada..

Zrobiłam zakupy, wielką torbę :) (może nie do końca świąteczne te dania, ale gotowe do zjedzenia i u Pana Mariana na stole świątecznym pusto nie będzie), paragon w linku: [url]http://imageshack.us/a/img703/319/p3290658g.jpg[/url]

Zawiozłam, Pan bardzo się ucieszył i dziękował za pamięć o nim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']Następnym razem jak będzie jakaś składka dla Pana na żywność,proszę dajcie mi znać-dorzucę się.[/QUOTE]

Teraz za późno sobie przypomniałam, że miło by było zrobić Panu niespodziankę na Święta :oops:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I]Wielkanoc pachnie wiosna...
[/I][/B]
[B][I]to pora tak radosna
[/I][/B]
[B][I]pelna pisanek kolorowych
[/I][/B]
[B][I]i prezentow zajaczkowych.
[/I][/B]
[B][I]Na stole bazie i cukrowy baranek i mnostwo wody w dyngusowy poranek.[/I][/B][/CENTER]
[LEFT][B][I][CENTER][B][I][IMG]http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/tr/pis__43_.gif[/IMG][COLOR=#ff8c00][FONT=comic sans ms][SIZE=4]zyczenia dla pana , dla Reksinka , dla cioteczek[IMG]http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/tr/fille_lapin3.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#a52a2a]rankiem na watek trafilam , bradzo sie wzrouszylam , ciociu cudak mysmy juz naszykowali z domownikami :painting:paczunke dla pana Mariana , slij mi prosze adresik swoj
sciskamy ogromnie kciuki za zdrowie , za spokojne zycie pana i psinunia:modla::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER]
[/I][/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']o mnie też nie zapominajcie- ja też coś dołożę.[/QUOTE]

Dziękuję :)


[B]Ziutka[/B], Rex ma się o wiele lepiej niż wcześniej. Linka długa, buda cieplutka, ma co jeść.
Trzeba go jeszcze zaszczepić i karma przez dłuższy czas będzie dla niego potrzebna.
Nie udało mi się znaleźć żadnej organizacji, która zgodziłaby się poprowadzić zbiórkę na ten cel, więc jeśli ktoś zechce się dołożyć do puszek, czy suchej karmy, to wyjścia nie ma - muszę zostać jego skarbnikiem. Rozliczenie jest w drugim poście wątku i każdy wydany grosik będzie udokumentowany paragonem.

Nie wiem tylko, czy na takie psiaki, które mają dom, można robić bazarki? Trzeba mieć zgodę moderatora chyba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][CENTER][B][I]Wielkanoc pachnie wiosna...
[/I][/B]
[B][I]to pora tak radosna
[/I][/B]
[B][I]pelna pisanek kolorowych
[/I][/B]
[B][I]i prezentow zajaczkowych.
[/I][/B]
[B][I]Na stole bazie i cukrowy baranek i mnostwo wody w dyngusowy poranek.[/I][/B][/CENTER]
[LEFT][B][I][CENTER][B][I][IMG]http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/tr/pis__43_.gif[/IMG][COLOR=#ff8c00][FONT=comic sans ms][SIZE=4]zyczenia dla pana , dla Reksinka , dla cioteczek[IMG]http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/tr/fille_lapin3.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#a52a2a]rankiem na watek trafilam , bradzo sie wzrouszylam , ciociu cudak mysmy juz naszykowali z domownikami :painting:paczunke dla pana Mariana , slij mi prosze adresik swoj
sciskamy ogromnie kciuki za zdrowie , za spokojne zycie pana i psinunia:modla::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER]
[/I][/B][/LEFT]
[/QUOTE]

Dziękuję za piękne życzenia :) i dla Was też życzymy wesołych i spokojnych Świąt :)
adresik wysłałam - bardzo dziękuję w imieniu Pana Mariana.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko dziekuje pieknie:loveu:, juz mam spisane wszystko:bye:bede slac zaraz po Swietach.
Ciekawe jak tam z pogoda u pana i Reksinka , u nas znow pada snieg od nocy ...:shake:zimnica
[COLOR=#800080][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Spokojnych Cudnych Swiateczek :painting::iloveyou:[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Dziękuję :)


[B]Ziutka[/B], Rex ma się o wiele lepiej niż wcześniej. Linka długa, buda cieplutka, ma co jeść.
Trzeba go jeszcze zaszczepić i karma przez dłuższy czas będzie dla niego potrzebna.
Nie udało mi się znaleźć żadnej organizacji, która zgodziłaby się poprowadzić zbiórkę na ten cel, więc jeśli ktoś zechce się dołożyć do puszek, czy suchej karmy, to wyjścia nie ma - muszę zostać jego skarbnikiem. Rozliczenie jest w drugim poście wątku i każdy wydany grosik będzie udokumentowany paragonem.

Nie wiem tylko, czy na takie psiaki, które mają dom, można robić bazarki? Trzeba mieć zgodę moderatora chyba?[/QUOTE]

to poproszę nr. konta - miałam wysłać w kwietniu karmę ale łatwiej będzie pieniądze - zamiast wydawać na przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Jutro wysylam paczunke cioteczko:bye:
u nas sniezyca od nocy :-(, zasypalo calunie miasto:crazyeye::shake: i tak w calunim kraju prawie... ech ....... juz dosyc tej zimnicy , sciskam kciuki za pana i za psinunia:thumbs::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Jutro wysylam paczunke cioteczko:bye:
u nas sniezyca od nocy :-(, zasypalo calunie miasto:crazyeye::shake: i tak w calunim kraju prawie... ech ....... juz dosyc tej zimnicy , sciskam kciuki za pana i za psinunia:thumbs::calus:[/QUOTE]

Bardzo dziękuję..a na wiosnę z niecierpliwością chyba wszyscy czekają :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Jestem z bazarku Ewki , postaram się w kwietniu też pomóc[/QUOTE]

Dziękuje, że zajrzałaś.

Cioteczki, zajrzyjcie do psiaka z mojego podpisu - jest w schronie, jest przerażony, 3.04. kończy mu się kwarantanna i ma tam niewielkie szanse na przeżycie, a duże na zagryzienie, czy uśpienie. Był potencjalny DT, transport prawie załatwiony i DT nie odbiera tel - może coś się wydarzyło, może wyjazd świąteczny..i Pimpek został znów "na lodzie" :(

Link to comment
Share on other sites

:iloveyou::Dog_run:Sciskam mocno za pana i Reksinka.
wyslalam wczoraj cioteczko paczunke priorytetem , wlozylam puszeczki kilka puszeczek z jedzeniem dla p Mariana, z pasztetem , mielonka,rybki w oleju, smalczyk ,konserwa turyustyczna , 10 zl, kopertke dla p Mariana do rak wlasnych:bye::ylsuper:pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:iloveyou::Dog_run:Sciskam mocno za pana i Reksinka.
wyslalam wczoraj cioteczko paczunke priorytetem , wlozylam puszeczki kilka puszeczek z jedzeniem dla p Mariana, z pasztetem , mielonka,rybki w oleju, smalczyk ,konserwa turyustyczna , 10 zl, kopertke dla p Mariana do rak wlasnych:bye::ylsuper:pozdrawiam[/QUOTE]
Bardzo dziękuję kochana dogo-cioteczko :)))
Paczki nie będę otwierać, wszystko do rąk własnych pójdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:iloveyou::Dog_run:Sciskam mocno za pana i Reksinka.
wyslalam wczoraj cioteczko paczunke priorytetem , wlozylam puszeczki kilka puszeczek z jedzeniem dla p Mariana, z pasztetem , mielonka,rybki w oleju, smalczyk ,konserwa turyustyczna , 10 zl, kopertke dla p Mariana do rak wlasnych:bye::ylsuper:pozdrawiam[/QUOTE]

Ewuniu, paczuszka już u Pana Mariana :) Bardzo Ci dziękuję za dobre serduszko :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...