Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Właśnie, miałam już kiedyś zapytać jak wygląda sprawa światła u Pana Mariana. Czy świeci sobie świeczkami? czy ma lampę naftową? Bo chyba na prąd w domu to nie ma widoku z racji zaległego, sporego zadłużenia wobec Zakładu Energetycznego.

 

Pewnie świeczkami. Nie pytałam, tak z góry założyłam. Zapytam następną wizytą.

O wysokość zadłużenia pytałam, ale Pan Marian sam nie wie jakie ono jest, bo jest ono jeszcze po ojcu, który od paru lat nie żyje.

Proponowałam, by kiedyś będąc w Goleniowie, przeszedł się zapytać do Enei, tak choćby dla swojej wiadomości. 

Link to comment
Share on other sites

Niniejszym - Zapraszam. :)

 

Bazarek dla Rexa. I trochę fantów dla Bartłomieja - kolegi Urgo z DT. Urgo (*) był z tej samej miejscowości z której jest Rex. Był na DT u Myngey.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143817-bazarek-rexa-i-bartka-wpadniesz-do-191114-20-godz/?p=15883239

 

A ja tymczasem rozliczyłam bazarek :

 

Dzięki Waszej pomocy i zakupom REKS oraz BARTEK otrzymają :
 
OGONKI : 21,60 zł / 2 = 10,80 zł, w zaokrągleniu 12 zł dla psiaka 
FANTY REKSA : 183 zł + 12 zł = 195 zł
FANTY BARTKA : 78 zł + 12 zł = 90 zł
 
W trakcie gdy dogomania walczyła z awarią, z bazarkowej kwoty została zakupiona : 
- karma sucha Brit Premium Adult Medium 2x15kg MEGA-PAK, 
- Trixie Kość prasowana nadziewana żwaczami 20-21cm.
Zakup na kwotę 188 zł.
Foto zakupów ; Foto rachunku (przesyłka dotarła do Tosia&Lesio i czeka na dostarczenie do Rexa)

 

Za punkty do zamówienia dobrałam :

- Sabunol Krople p. kleszczom i pchłom 4ml (co by chłopaka zabezpieczyć na miesiąc)

- Trixie Hantel Winylowy z piszczałką 24cm (w ramach prezentu mikołajkowego lub świątecznego)

Link to comment
Share on other sites

Tobciu przelałam 20zł z tym, że proszę aby cała suma poszła na zakupy dla p. Mariana. Święta idą ...

 

Ok. :) Rex w suche zabezpieczony, Twój bazarek będzie na puszki. :) To pieniążki zebrane głównie wykorzystamy dla P.Mariana.

W weekend pojadę, to zrobię jakieś zakupy, plus 2 worki ekogroszku. A przed Świętami Tosia&Lesio podjechałaby ze świątecznymi zakupami.

Link to comment
Share on other sites

Rex dostał Mikołajkowo-świąteczny prezent od cioteczki lilka105 :)

4 paletki puszek i kocyk. :) Foto

Ślicznie dziękujemy.  :loveu:  :loveu:  :loveu:

Jadąc teraz w niedzielę, wezmę 2 paletki dla Rexa, a pozostałe dwie będą czekać u Tosia&Lesio na kolejną wizytę.

Dziękujemy raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...