Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

może połowa dla Rexa i pół dla pana Mariana, kupcie co potrzeba, ja po wypłacie wyślę kaskę na butlę

 

Dzięki. :)

Dla Rexa priorytetem będzie teraz sucha karma i mokra na grudzień. Bo został jeszcze tylko worek na listopad. I zapasu już nie ma.

Dostałam zgodę od moderatora na bazarek dla Rexa na karmę, to przygotuję na dniach.

 

p.s. Cudak (Tosia&Lesio) jeszcze nie była u P.Mariana zobaczyć nową kozę. Jesień przyszła, dzieci się pochorowały.

Jak tylko będzie miała możliwość to podjedzie.

Link to comment
Share on other sites

P.Marian otrzymuje z opieki talony na obiady w stołówce szkolnej, w czasie trwania roku szkolnego.

Oraz niewielką część opalu - drewno. Ilość niewielka, a drzewo też różne. Rok temu chyba dostał wierzbę, drzewo niekaloryczne, do tego niewdzięczne przy rąbaniu.

Myślałam ,że więcej są w stanie pomóc tym bardziej osobie, która nie ma wcale dochodów.

 

Dorzucę się tez groszem ale dopiero w listopadzie.

Link to comment
Share on other sites

tobciu..metr drzewa 200zl,ale to grab-najdroższe.

ale moze faktycznie lepiej węgla...

przepraszam P,Mariana,że juz nie wysylam paczek,ale myślę,ze Wy mnie zrozumiecie...wysle jutro grosik dla chlopakow.Ech..zima daje biedzie w kosc..;(

 

Tak czy inaczej wszędzie potrzebne finanse.

 

Free, nie przepraszaj, nie masz absolutnie za co. :calus:  Twoja pomoc wszelka potrzebującym czworonogom i dwunożnym jest nieoceniona. :)

Doskonale Cię rozumiemy. I wiemy, że portfele nie są z gumy, a potrzeby przerastają nasze możliwości.

Pomagasz Maxowi i Jego Panu, a nadal pamiętasz o Rexie i P.Marianie. :) Jesteś po prostu Aniołem. :)

Jak pozostałe cioteczki są Aniołami o wielkich serduchach.  :loveu:

 

 

Tobciu proszę podeślij  znowu konto bo gdzieś mi przepadło :/

 

Już się robi. :)

Link to comment
Share on other sites

A w grudniu będziesz Tobciu u P.Mariana przed swietami?mój kolega na poczatku grudnia zjezdza do Pl i jak bedzie miał miejsce to chciałam coś podac :) gdzies na watku widzialam wymiary P.Mariana tylko chyba jestem ślepa bo nie moge znaleźć.

 

Tak, będę chciała pojechać. :-) Jakby co, to wymiary wpisałam w post rozliczeniowy #3, żeby nie trzeba było szukać po wątku. 

 

 

Już znalazłam  :) 96 w pasie jak się mierzył z ciuchami. jak myslisz Tobciu tak na Twoje oko na 92 w pasie bedzie dobrze?

 

 

W sumie, to 4 cm różnicy tylko. Niby niewiele. Myślę, że ta miara jest zależna od tego co (ile) Pan Marian ma możliwość zjeść. Może i miewa mniej niż 96 cm często..

Jak Ci zbywają jakieś spodnie, podaj proszę. może akurat będą pasować. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie zbywają mi spodnie,chciałam P.Marianowi kupic pod choinke :) na pewno sie ucieszy że i On też prezent dostał :) myslalam ze moze jak sie mierzyl to mial na sobie bluze czy coś,ale ok bede patrzeć na 96.a właśnie a P.Marian ma jakas rodzine?czy bedzie biedny na święta sam?

Link to comment
Share on other sites

Nie zbywają mi spodnie,chciałam P.Marianowi kupic pod choinke :) na pewno sie ucieszy że i On też prezent dostał :) myslalam ze moze jak sie mierzyl to mial na sobie bluze czy coś,ale ok bede patrzeć na 96.a właśnie a P.Marian ma jakas rodzine?czy bedzie biedny na święta sam?

 

Aaaa.. :) To talię mierzył przez ciuchy, ale nie bluzę. Tylko przez koszulę taką zwykłą męską i podkoszulkę. One pewnie z 1-2 cm dodały.

Jakąś rodzinę ma, ale w Polsce i kontaktu brak. Ta najbliższa rodzina - rodzice, rodzeństwo - nie żyją. 

 

kupię chłopakowi karmę, mogę wysłać do Cudak? (potrzebuję dla kuriera też numer telefonu) i jakiego Brita on jada?

 
Wasze Wielkie Serca kochane wprost mnie onieśmielają.   :oops:  :iloveyou:

Na listopad karmę Rex ma, Cudak na dniach zawiezie. Na grudzień zapas się skończył.

Chłopak je Brit Premium Adult Large. 

Prześlę Ci nr do Cudak (Tosia&Lesio) smsem.

 
Link to comment
Share on other sites

Tobciu proszę podeślij  znowu konto bo gdzieś mi przepadło :/

Podsyłam skromne 20zł

Sama zadecyduj, w którą pulę pójdą. 

Czy gdybym też chciała zrobić bazarek dla Rexa na karmę to wystarczy pozwolenie Maupa4, które już dała Tobie czy muszę sama do Niej pisać?

Link to comment
Share on other sites

Podsyłam skromne 20zł

Sama zadecyduj, w którą pulę pójdą. 

Czy gdybym też chciała zrobić bazarek dla Rexa na karmę to wystarczy pozwolenie Maupa4, które już dała Tobie czy muszę sama do Niej pisać?

 

Dziękujemy.

A bazarek - nie wiem. :) Jak uważasz. :)

Link to comment
Share on other sites

Hej.

Dziś Cudak zawiozła do Pana Mariana worek Brita dla Rexa i 6 puszek.

Koza zainstalowana Pan Marian bardzo zadowolony i bardzo wdzięczny. :)

Pan Marian podanie o opał złożył (ale panie urzędniczki miłe nie były). Miejmy nadzieję, że choć trochę tego drzewa Mu dadzą.

Zdjęcia kozy Cudak nie robiła, bo była po południu, kiedy już jest szarawo i na zdjęciu z telefonu niewiele byłoby widać. 

 

0fc93ebf.jpg

 

ac09757c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że "koza" zainstalowana, teraz tylko "paliwo" dla kozuni.

 

A z innej beczki - tobciu mam taki pomysł odnośnie Twojego bazarku. Czy mogłabyś dodać jeszcze cegiełki dla Rexa i dla Bartusia. Ktoś może nie znajdzie czegoś dla siebie wśród zaproponowanych rzeczy, ale chciałby przekazać jakiś pieniążek dla któregoś z piesów.  :smile:   Spotkałam takie bazarki fantowo/cegiełkowe.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że "koza" zainstalowana, teraz tylko "paliwo" dla kozuni.

 

A z innej beczki - tobciu mam taki pomysł odnośnie Twojego bazarku. Czy mogłabyś dodać jeszcze cegiełki dla Rexa i dla Bartusia. Ktoś może nie znajdzie czegoś dla siebie wśród zaproponowanych rzeczy, ale chciałby przekazać jakiś pieniążek dla któregoś z piesów.  :smile:   Spotkałam takie bazarki fantowo/cegiełkowe.

 

Z takimi cioteczkami jak Wy, damy radę i "paliwo" zorganizować. :)

 

A cegiełki - tak, mogę dodać. Pomyślę co by tu fajnego na cegiełkę wybrać. :)

Link to comment
Share on other sites

Hej.

Dziś Cudak zawiozła do Pana Mariana worek Brita dla Rexa i 6 puszek.

Koza zainstalowana Pan Marian bardzo zadowolony i bardzo wdzięczny. :)

Pan Marian podanie o opał złożył (ale panie urzędniczki miłe nie były). Miejmy nadzieję, że choć trochę tego drzewa Mu dadzą.

Zdjęcia kozy Cudak nie robiła, bo była po południu, kiedy już jest szarawo i na zdjęciu z telefonu niewiele byłoby widać. 

 

0fc93ebf.jpg

 

ac09757c.jpg

Potwierdzam :) Ciemno niestety i Pana Mariana, więc zdjęć nie miałam jak zrobić, ale piecyk podłączony jak trzeba, grzeje dobrze, a p. Marian szczęśliwy i wdzięczny za Waszą pomoc. Oby mu z Gminy dali opału, żeby na trochę starczyło, bo zima podobno długa i mroźna ma być...Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...