Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

[quote name='asikowska']kupię jakiś kocyk polarowy i wyślę tylko proszę cudak o adres na pw:)[/QUOTE]

Dziękujemy. :)

[quote name='grazia_1979']ja na począku kwietnia coś jeszcze wyśle,ale proszę o przypomnienie jakby co :)[/QUOTE]

Dziękujemy. :)

[quote name='mdk8']fajnie by było gdyby Rex miał całe podwórko do dyspozycji. A możecie sieę zorientować i oszacować ile kosztowałaby taka naprawa?[/QUOTE]

Przy kolejnej wizycie Cudak czy mojej obejrzymy ogrodzenie dokładnie. I wówczas zobaczymy jaki jest stan, jakie są możliwości, jakie są finanse.

[quote name='Lida']Proszę o konto. Też się dorzucę. A czy nie daloby się budy Rexa podnieść trochę (palety, cegly), żeby nie stała na gołej ziemi?[/QUOTE]

Dziękujemy, zaraz prześlę nr konta. :)
O palecie myśleliśmy jak Cudak budę załatwiła. Ale paleta raczej by się nie sprawdziła. Rex jest bardzo energicznym psem (jak 10-letni pies może być taki energiczny - nadal nie mogę wyjść ze zdziwienia :) ), w związku z tym że głównie jest przy budzie, to energię rozładowuje kopiąc doły (które potem pan Marian chodzi i zasypuje). Myślę, że biorąc te doły pod uwagę, buda na palecie nie byłaby stabilna. Najlepiej jakby stała na kawałku jakiegoś betonu i wówczas na jakiejś palecie. Pod domem jest kawałek betonu, ale na budę za mało.

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

witam,jutro zabieram sie za pisanie listu do P.Mariana ;)
w polowie miesiaca mala paczusie szykuję i tobciu pod,mi co tam wrzucić...
a może cioteczki zaglądna do Olsztyna?[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251378-Niepełnosprawna-nie-znaczy-gorsza[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']witam,jutro zabieram sie za pisanie listu do P.Mariana ;)
w polowie miesiaca mala paczusie szykuję i tobciu pod,mi co tam wrzucić...
a może cioteczki zaglądna do Olsztyna?[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251378-Niepe%C5%82nosprawna-nie-znaczy-gorsza"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251378-Niepełnosprawna-nie-znaczy-gorsza[/URL][/QUOTE]

Free, dzięki, P.Marian ucieszy się z Twojej kartki. :)
Paczuszka jak uważasz, ale Ty kochana tyle im już pomogłaś, a teraz masz u siebie prawie bliźniaczą sytuację z psem i jego panem. I tam też tak mocno pomagasz. Czy Ty dasz radę kochana wszystko ogarnąć ? :)

[quote name='asikowska']Cudak dziękuję, w czwartek wybieram się na zakupy to kupię jakiś kocyk:)[/QUOTE]

Wpłata od Ciebie na koncie. Dziękujemy. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='grazia_1979']zaglądam do chłopaków :)[/QUOTE]

[quote name='KrystynaS']I ja też :lol:[/QUOTE]

Hej. Nie mamy nic nowego do napisania. :) Bo narazie żadna z nas nie była z odwiedzinami.
Jeśli mi się uda, to może w następny weekend podjadę z tz. W kwietniu nie dam rady.
Z nowin - to zamówiłam dla REXA na bazarku zawieszkę-adresówkę do obroży. Taką grawerowaną na laminacie.
To zdjęcie zrobię, jak będzie miał ją na sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']kupiłam jeszcze obroże dla Rexa Kiltix jak przyjdzie to wyśle z kocykami[/QUOTE]

Super, byłby zabezpieczony na cały sezon.
U Cudak czeka obroża też, co poszła razem z ostatnim zamówieniem suchej karmy, ale Sabunol.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']Kiltix mam sprawdzoną bo stosuję u moich psiaków w pracy i działa kilka miesięcy bez problemu,[/QUOTE]

Wiem, wiem. :) Mój też używa, tylko foresto, bo to pływający pies.
U Rexa po prostu za priorytet przyjmujemy karmę. Stad tylko Sabunol zakupiłam.
Ale dzięki Wam kochane, dzięki Tobie kochana asikowska :loveu: będzie chłopak zabezpieczony w pełni od kleszczy i pcheł do jesieni. :)

Jak nic nie wyskoczy, to w niedzielę planuję się przejechać do Stepnicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Wiem, wiem. :) Mój też używa, tylko foresto, bo to pływający pies.
U Rexa po prostu za priorytet przyjmujemy karmę. Stad tylko Sabunol zakupiłam.
Ale dzięki Wam kochane, dzięki Tobie kochana asikowska :loveu: będzie chłopak zabezpieczony w pełni od kleszczy i pcheł do jesieni. :)

Jak nic nie wyskoczy, to w niedzielę planuję się przejechać do Stepnicy.[/QUOTE]

To jutro będą nowe zdjęcia ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Hej, byliśmy dziś (23/03/14) z odwiedzinami u Rexa i Pana Mariana. :)
Oboje z odwiedzin zadowoleni. :)[/B] Opiszę poniżej.
Ściągnę filmy to wstawię. Zdjęć też mam kilka, tylko znowu na imageshack minął mi termin darmowych 30 dni.
To muszę pokombinować znowu, jak je wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...