Jump to content
Dogomania

Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Pomóżcie, chcą je zabić [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-Jest-nas-6-nie-mamy-imion-boimy-się-czekamy-na-eutanazję-w-schronisku"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9-w-schronisku[/URL]
[IMG]http://i46.tinypic.com/20freoo.jpg[/IMG][/QUOTE]
Też miałam wklejać. Cioteczki wejdźcie na ten wątek ...

Link to comment
Share on other sites

może bym mu pakiet ogłoszeń zasponsorowała (może ładniej będzie brzmiało, jeśli napiszę że otoczę go mecenatem?)



i cioteczki Aguś i Myszuś (nie mogłam się powstrzymać:evil_lol:) może pod koniec tygodnia spotkamy się na chwilę na babsko-psie klachy? w Sosnowcu albo Dąbrowie w jakiejś miłej kawiarence?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raczyna']może bym mu pakiet ogłoszeń zasponsorowała (może ładniej będzie brzmiało, jeśli napiszę że otoczę go mecenatem?)
i cioteczki Aguś i Myszuś (nie mogłam się powstrzymać:evil_lol:) może pod koniec tygodnia spotkamy się na chwilę na babsko-psie klachy? w Sosnowcu albo Dąbrowie w jakiejś miłej kawiarence?[/QUOTE]
Bardzo będziemy wdzięczne za ogłoszenia:), dzisiaj zadzwonię do Uli żeby wypytać co jeszcze o jego zachowaniu można więcej napisać w ogłoszeniach. W 1 poście są linki do "starych" ogłoszeń gdybyś chciała się podeprzeć:)
A co Ty na to żebyśmy wybrały się do Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Bardzo będziemy wdzięczne za ogłoszenia:), dzisiaj zadzwonię do Uli żeby wypytać co jeszcze o jego zachowaniu można więcej napisać w ogłoszeniach. W 1 poście są linki do "starych" ogłoszeń gdybyś chciała się podeprzeć:)
A co Ty na to żebyśmy wybrały się do Ciebie?[/QUOTE]

to wykupię ogłoszenia i poczekam jeszcze na komentarz Uli (może jakieś ładne zdjęcie pozowane?)
jeśli chcecie do mnie, to jak Atos wróci do siebie, bo strasznie paszczy jak ktoś jest, a był raz kurier i raz gościu odczytać gaz :/
na poprzednim mieszkaniu tak nie bronił, może nie traktował go jak czegoś wartego obrony:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Kastracja Bono umówiona na czwartek koszt 150 zł[/QUOTE]
Bardzo dobrze:):)
[quote name='teresaa118']Pewnie nie do konca zdeklarowalam sie. Moja wplata jest stala. Prosze poglaskac za mnie Bonga. Fajny chlopak.:loveu:[/QUOTE]
Pięknie dziękujemy :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...