Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

Bry wieczór! Rozmawiałam z Kasią ( Diabełkiem ), jesteśmy w kontakcie telefonicznym, sprawa z hotelikiem Pani Elizy jest niepewna, z powodu braku kontaktu z tą Panią. Nie odbiera telefonu, odpisała tylko na jednego maila. Ja chętnie psa zawiozę, tylko nie chciałabym, żeby potem się okazało, że coś jest nie tak, bo psina pewnie się zestresuje mocno. Szukałam hotelu na własną rękę i w mojej okolicy, bo bardzo mi zależy, żeby można było do Majka zajrzeć choćby raz - dwa razy w tygodniu i skontrolować psiaka i sytuację. Jest hotelik w Kozach ( 12 km od Bielska Białej ) - pies byłby jedynym hotelowym rezydentem - kojec na zewnątrz, ocieplana podłoga i dach. Pan od hoteliku może mu ocieplić ściany kocami bądź styropianem ( mam zbędny ), może do kojca wrzucić słomę, bądź kołdrę czy koce ( poszukam... może coś się znajdzie ). Majk miałby wyjście z kojca na wybieg - cały dla niego. Pan ma hodowlę koni oraz ok 12 swoich psów, prowadzi dogoterapię z dziećmi. Mogę tam zaglądać parę razy w tygodniu. CENA: 20 pln / dzień - karmę trzeba kupić, cenę będę jeszcze negocjować jutro. Druga opcja to hotelik w Wilkowicach ( 6 km od Bielska Białej ) [URL]http://www.psi-pensjonat.pl/kontakt[/URL], opisałam psa, choroby, przebyte leczenie itp., powiedziałam, że co drugi dzień mogłabym wpaść i przez godzinę, dwie, zająć się pieskiem ( mam nadzieję, że to obniży cenę). Koszt: 20 pln / dzień - karmę trzeba kupić, ale Pani się jeszcze zastanowi i da znać jutro. Moim zdaniem nie ma sensu oddawać go w niepewne ręce... Byłoby świetnie, gdyby ktoś mógł na niego rzucić okiem co jakiś czas. Nie ma też sensu zawozić go gdzieś i po tygodniu czy dwóch przenosić w inne miejsce... Sama nie wiem co lepsze. Jutro będę szukać dalej, bo pies powinien być zabrany ze schroniska jak najszybciej...

Edited by Kama79
Link to comment
Share on other sites

Kochani, cena 20 zł /dzien to rozbój w biały dzien. Zaden hetel nie bierze tyle za dogomaniackiego psa.
Pytaliscie w hotelu Raszka u Emis ? To jest blisko, k. Sarnowa.
Moge rano zadzwonic.

A Psanatortium ? To najlepszy hotel jaki znam. Jest daleko, to prawda, ale cena 14 zł dziennie z wyzywieniem, ocieplane boksy i super warunki.

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

Wiesz, nie wszyscy znają Dogo... ja staram się robić co mogę i jutro jeszcze spróbuję negocjować za mniej... ewentualnie różnicę kilku dyszek pokryję z własnej kieszeni ( w miarę możliwości )... Mogę go przewieźć do Sarnowa, czy innego... Byle było mu dobrze. No i żeby ktoś mógł do niego zaglądać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Kochani, cena 20 zł /dzien to rozbój w biały dzien. Zaden hetel nie bierze tyle za dogomaniackiego psa.
Pytaliscie w hotelu Raszka u Emis ? To jest blisko, k. Sarnowa.
Moge rano zadzwonic.

A Psanatortium ? To najlepszy hotel jaki znam. Jest daleko, to prawda, ale cena 14 zł dziennie z wyzywieniem, ocieplane boksy i super warunki.[/QUOTE]


faktycznie 20,- to bardzo drogo i jeszcze dodatkowo karma?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Poczekajcie chwile, jutro podzwonie jeszcze po hotelach, ktore znam.
Majki moze spedzic w hotelu wiele miesiecy zanim znajdzie dom, wiec cena nie jest bez znaczenia.
Nie wiem dlaczego nie wypalil ten hotel w Wieliczce. Sądzilam, ze sprawa jest dograna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Poczekajcie chwile, jutro podzwonie jeszcze po hotelach, ktore znam.
Majki moze spedzic w hotelu wiele miesiecy zanim znajdzie dom, wiec cena nie jest bez znaczenia.
Nie wiem dlaczego nie wypalil ten hotel w Wieliczce. Sądzilam, ze sprawa jest dograna.[/QUOTE]

Z tego co wiem od Kasi, sprawa wydawała się dograna, ale jeśli Pani Eliza nie odbiera telefonu i nie odpisuje na wiadomości przez 2 dni, to raczej ciężko o porozumienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...