Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

:loveu:[B][U]Zaglądających na watek Majka prosimy o :[/U][/B]
*Przede wszystkim rozgłaszania wątku, gdzie tylko się da;
**Pomocy w organizowaniu bazarków oraz rzeczy na bazarki;
***Szukaniu Majkowi domu stałego;
[B][U]Potrzebujemy : [/U][/B]
*Stałych oraz jednorazowych deklaracji – by móc umieścić psiaka w bezpieczne miejsce, gdzie będzie leczony ;
**Oraz wsparcia duchowego, bo ono jest też bardzo potrzebne.:oops:

Link to comment
Share on other sites

A widzisz Bounty ma problem z dogo, nie może się zalogować czasem, wiem ze było by miała łatwiej administrować tym wątkiem, bo na pierwszym bym mogła wszytko rozpisywać . Bounty pracuje z tego co wiem dość długo i ma mało czasu na net, jesteśmy w kontakcie tel. jedynie .
Funky dziękuje że umieściłaś sygnaturkę Majka u siebie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A nie możecie zrobić zdjęć i wystawić fanty a potem po wylicytowaniu, lub po Kup teraz wysłać osobie co wygrała bazarek?? Nawet na jej koszt?? Ustalić cenę do licytacji , lub Kup teraz !
Beatko ja Ci podeślę zdjęcia, tego co mam, choć mam mało czasu na zabawę w pocztę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']A nie możecie zrobić zdjęć i wystawić fanty a potem po wylicytowaniu, lub po Kup teraz wysłać osobie co wygrała bazarek?? Nawet na jej koszt?? Ustalić cenę do licytacji , lub Kup teraz !
Beatko ja Ci podeślę zdjęcia, tego co mam, choć mam mało czasu na zabawę w pocztę.[/QUOTE]

ok. mail na zdjecia podalam gdzies powyzej.
oczywiscie ,ze mozna a nawet tak sie robi,ze na koszt osoby licytujacej wysyla sie fanty ale nie kazdy chce czy ma czas na to wiec do wyboru ..albo zdjecia albo paczka ;)
rozumiem ,ze koszty leczenia sa i zalezy Ci na jak najszybszym uzbieraniu jakis pieniazkow :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']ok. mail na zdjecia podalam gdzies powyzej.
oczywiscie ,ze mozna a nawet tak sie robi,ze na koszt osoby licytujacej wysyla sie fanty ale nie kazdy chce czy ma czas na to wiec do wyboru ..albo zdjecia albo paczka ;)
rozumiem ,ze koszty leczenia sa i zalezy Ci na jak najszybszym uzbieraniu jakis pieniazkow :-([/QUOTE]
Tak oczywiscie czas sie liczy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...