Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

JA poszukam i poprasuje ciuchy ale muszę mieć czasu więcej - mam firmowe .
I jeszcze poszukam u siebie co by tu mogło być umieszczone, mam szelki i linkę treningowa 5 m. dla owczarka niem. , kurteczki rozm 38 ze skórki sztucznej w ciekawym kroju i kolorystyce.Teraz nie mam jak zrobić zdjęć bo w pracy jestem :razz:. Ale obiecuje że umieszczę.
[B][COLOR=#006400]Także prośba Beatko śledź FB :) oki? :eviltong: ;)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']JA poszukam i poprasuje ciuchy ale muszę mieć czasu więcej - mam firmowe .
I jeszcze poszukam u siebie co by tu mogło być umieszczone, mam szelki i linkę treningowa 5 m. dla owczarka niem. , kurteczki rozm 38 ze skórki sztucznej w ciekawym kroju i kolorystyce.Teraz nie mam jak zrobić zdjęć bo w pracy jestem :razz:. Ale obiecuje że umieszczę.
[B][COLOR=#006400]Także prośba Beatko śledź FB :) oki? :eviltong: ;)[/COLOR][/B][/QUOTE]

to zrobimy z tych fantow drugi bazarek pozniej..
z tym fejsem troche problem bo ja wychodze dzis 13 -16.30 potem bede caly czas ,
trzeba bedzie sledzic godz wpisow i ewentualnie prostowac licytacje
ja wpisze na bazarku na dogo link do fejsa a Ty wpisz na fejsie link do bazarku dogo-moze Ktos zajrzy podgladnie jak jest dany fant licytowany ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']I ja też - przeglądam wątek... Niestety u mnie zwrot z adopcji i .. nadprogram mam przekroczony podwójnie:shake:..
Przepraszam.[/QUOTE]


Karilko dziękujemy że wpadłaś :loveu: i prosimy o zaglądanie - zawsze to w grupie raźniej :laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Diabelku dziekuje za num konta :bye:
ja dop dzis wysle dla Majkunia:modla:
sliczny bazarusiek :iloveyou::iloveyou:sciskam mocno mono za psinunia[/QUOTE]

[B]Witam Was kochani!!![/B]
Dziękuje trochę porobionych rzeczy podarowałam na bazarek , mam nadzieję że sie rozkręci - nadal szukamy ew. DS albo BDT, jesli sie nie znajdzie to hotelik - tylko na razie na hotelik brak funduszy , ale możne jakos damy rade :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...