Jump to content
Dogomania

XXXII MWPR Opole, 27-28.04.2013


vpassione

Recommended Posts

[quote name='DeeDee']Jest stawka ,albo ja już źle widzę ;)
Jak wchodzimy w wystawy.net --> zgłoszenia na wystawę --> Opole ---> i tak pod danym psem gdzie widnieje napis "przyjęte" jest W rasie: X , płci : X, w klasie : X

Dobrze to rozumiem ??[/QUOTE]

violka tak to wygląda, powinnaś mieć pod napisem, że zgłoszenie przyjęte :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale się uśmiałam,ale się uśmiałam .... przed nami jest 24 psy, u nas w rasie jest psów 14 ;) Przewidywane sędziowanie o 11:20 (nie dość ,że zmęczę psy to i siebie z 5 razy), sędziowanie u nas wg. rozpiski powinno trwać ok. 45min (na 14psów) a "idę" na ring do koleżanki, psów w rasie 41 , przewidywany czas 2 godziny - widzę ,że niektórzy sędziowie miiigiem planują oceniać psy - zazdroszczę :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Merrick[/B] jedź wcześniejszym ! :D Chociaż powiem szczerze, że sama zobaczę jeszcze na późniejsze pociągi skoro my zaczynamy 11:20 :/ 5 godzin w Opolu ? To my byśmy zdążyły mocno pozwiedzać ;)

A czy ktoś wie o której planują być finały ? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli się pojawię (w ramach widza i fotografa), wtedy z Leszna muszę wybyć o godzinie 7.46, bo późniejszy pociąg za późno przyjeżdża do Opola i nie wyrobiłybyśmy się na 13.15 na wystawę. Chciałabym pojechać, ale rodzicielkę trzeba do tego namówić. Słuchajcie najlepiej pojechać na Dworzec Główny czy inny? Bo w Opolu byłabym pierwszy raz, więc jestem kompletnie nie obeznana. ;)
Dodatkowo mam pytanie o oświetlenie... W leszczyńskim Trapezie zawsze było ciemno i zdjęcia wykonywane moją cyfrówką były bardzo kiepskiej jakości. Jak to wygląda w Opolu? :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Jeżeli się pojawię (w ramach widza i fotografa), wtedy z Leszna muszę wybyć o godzinie 7.46, bo późniejszy pociąg za późno przyjeżdża do Opola i nie wyrobiłybyśmy się na 13.15 na wystawę. Chciałabym pojechać, ale rodzicielkę trzeba do tego namówić. Słuchajcie najlepiej pojechać na Dworzec Główny czy inny? Bo w Opolu byłabym pierwszy raz, więc jestem kompletnie nie obeznana. ;)
Dodatkowo mam pytanie o oświetlenie... W leszczyńskim Trapezie zawsze było ciemno i zdjęcia wykonywane moją cyfrówką były bardzo kiepskiej jakości. Jak to wygląda w Opolu? :smile:[/QUOTE]
wysiadaj na głównym -ale dla pewnosci proponuje wydrukowac sobie kolejnośc stacji bo częśc pociagów wjeżdza na główny od tyłu, tam gdzie zadnej tablicy nie ma i nie wiadomo co to za stacja -chyba ze cos sie zmieniło ostatnio
większośc ras jest na zewnatrz, na hali tylko finały i zdaje sie częśc ozdóbek

my sie wystawiamy o 11:45 n a ringu 18 i o 13:45 na ringu 12 -miejmy nadzieje,ze sedziowanie bedzie zgodnie z planem bo jak mi sie rasy nałaoża to lezymy-nijak sie nie umiem sklonowac:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']
my sie wystawiamy o 11:45 n a ringu 18 i o 13:45 na ringu 12 -miejmy nadzieje,ze sedziowanie bedzie zgodnie z planem bo jak mi sie rasy nałaoża to lezymy-nijak sie nie umiem sklonowac:eviltong:[/QUOTE]

przyjdę podpatrzeć:loveu: no chyba, że zima wróci:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Dodatkowo mam pytanie o oświetlenie... W leszczyńskim Trapezie zawsze było ciemno i zdjęcia wykonywane moją cyfrówką były bardzo kiepskiej jakości. Jak to wygląda w Opolu? :smile:[/QUOTE]
Większość ras prezentowana jest na zewnątrz,ale w hali też niektóre - głównie małe rasy,jakieś cziłały i takie tam...plus finał. Oświetlenie w miarę,dobry aparat da radę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...