Jump to content
Dogomania

Tara już bezpieczna, odnalazła się ..tak to jest, jak się zaadoptuje teriera :D


majuska

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwonił dziś jakiś bęcwał, ale nie wiem czy to z ogłoszen Tary czy Terrego, bo nie był w stanie sprecyzować, pytał tylko co to za teriery ja mam :D no i perspektywa byla taka: mieszkanie w stajni w budzie celem polowania na nornice..powiedziałam mu że nasze teriery to są kanapowce, a nie do bud do stajni i żeby spadał ;) namolny był strasznie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Dzwonił dziś jakiś bęcwał, ale nie wiem czy to z ogłoszen Tary czy Terrego, bo nie był w stanie sprecyzować, pytał tylko co to za teriery ja mam :D no i perspektywa byla taka: mieszkanie w stajni w budzie celem polowania na nornice..powiedziałam mu że nasze teriery to są kanapowce, a nie do bud do stajni i żeby spadał ;) namolny był strasznie..[/QUOTE]

namolny i głupi - myślał, że kanapowa suka będzie mu polować na nornice? eh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Moje kanapowce prosto z kanap udają się na polowanko. Jedno drugiego nie wyklucza.[/QUOTE]

Dokładnie tak :)

Tarunia miała wczoraj badania krwi, z których właściwie nic złego nie wyszło, trochę więcej leukocytów, co wskazuje na stan zapalny i to chyba o ten pęcherz chodzi , dostała dziś inny antybiotyk, bo ten wcześniejszy sobie chyba z tą infekcją nie radził, dodatkow kolejne odrobaczenie, bo być może jest tasiemiec ( u naszej polującej na szczury bardzo prawdopodobny )
Poza tym z dnia na dzień coraz bardziej uwidacznie się jej "terierowatość" , z nią nie ma dyskusji, Terrego kocha, Pepera tolerowała, natomiast najnowszy nasz psiak, taki mały "Kajtek" ma u niej totalnie przechlapane :D, świetnie wie kidy chce się ją do boksu zamknąć i rozpoczyna zabawę w ściganego , stosuje zwody, uniki, na koniec zaszywa się w budce i strasznie nie chce wychodzić. Nie wiem jak Wy , ale ja uwielbiam takie charakterki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Tarunia jest cudowna, kochana, echh gdyby człowiek mógł to by ją wziął, taka babcia, nóżki jej się trzęsą, ale ciągle ten błysk w oku!!! :)[/QUOTE]
Dokładnie...one zachowują się przez całe zycie jak szczeniaki. Szkoda,że nikt nie wypatrzył i pokochał Tarunię.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam telefon:
Ma pani tą [B]fokstierkę[/B] jeszcze?
Jaką fokstierkę ?:roll: ( domyśłałam się, że chodzi o Tarę )
No taką rudo - czarną..
A imię pan potrafi przytoczyć, zawsze ogłaszamy psy po imieniu?
No nie wiem, taka fokstierka
Może terierka walijska Tara???
No chyba tak..
A czytał pan, że ona ma jedenaście lat ( w tle słysze drugiego chłopa: aaaaa..ona stara jest, weź zostaw )
A mozna tego psa wysłac kurierem?
...no i w tym momencie mi ręce juz opadły, zbeształam i sie rozłączyłam:shake:


Poza tym kompletna cisza u Tary....

Psinka bierze nadal antybiotyk i Encorton, doopcia się trzęsie, ale wigor jest, zwłaszcza w towarzystwie Terrego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...