Jump to content
Dogomania

Retriever z Nowej Szkocji (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wiza']Gola nie ma za co :multi:
Gosiuu śpioszek wam rośnie? No no...W Jakim wieku zaczniecie z nim nauki pływania? :loveu:
Tzn nie nauki ale testy sprawdzające, no bo pływac to aporterki od razu umieją :D
wiesz moe czy p.Tomek z retrovera planuje jakiś miot?[/quote]
Test to się okaze - pewnie w roku przyszłym, ale samo pływanko, a przynajmniej zapoznanie z wodą, mam nadzielę już niedługo, póki jeszcze jest ciepło. W Holandii mały był już na plaży (hodowca zabierał szczeniaki w różne miejsca), potem był z nami również- na pełne pływanie jeszcze za wcześnie.
A dziś, Dacerek kończy 8 tydzień! :multi:
Nauczył się reagować na imię, umie już siad- dziś sesyjka z aportowania. :evil_lol:
Na razie rzucam mu różne aporciki- kawałki skóry, metalowe klucze, zabawki, inne przedmioty - niech sie przyzwyczaja :razz:
[B]Blanol[/B]- no wyrodna jestem, wyrodna, nie ważę potworków, bo wagi nie mam jak trzeba. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiolaW']Chyba tak, a gdzie wy zmniejszacie zdjcia do avatorków?[/quote]

Ja mam program chyba się nazywa ACD fOTO CANVAS lite 2,0
ale poszukaj na necie na pewno znajdziesz coś darmowego.
Wiza nam tutaj też pomogła w tym temacie:lol: .

Na fotosik.pl też chyba można to zrobić muszę popatrzeć bo nie znam się na tym .

Program np IrfanView lub Pix REZISER

Link to comment
Share on other sites

WioluW nie ma sprawy ja Ci go zrobie tylko wiesz foteczki mi podrzuć :razz:
Dla mnie to przyjemność robienie avków z tollerkami dla kogoś, a potem przynajmniej forum wygląda estetycznie :cool3:

EDIT:
Znalazłam foto w bazie
[img]http://img211.imageshack.us/img211/7091/25836012zn5.gif[/img]
może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pandisia'][B]Blanol [/B]ja miałam wcześniej avatarka ale innego

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/90/bf441f86e930b07e.jpg[/IMG][/URL]

[/quote]
Oczywiście, że pamiętam tą morduchnę, ale teraz jest bardziej profesjonalnie - a jakie ujęcie!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

[B]Gucio[/B], a Ty jesteś papuga:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']Rozszalałaś się - co zajrzę na forum to inny avatar!!!!

A co do jajników - to Bono ma orzeszki na swoim miejscu - wetka sprawdziła. 100% chłopak:multi::multi::multi:[/QUOTE]
Próbuje, próbuje co mi tam wychodzi z posiadanych zdjęć ;)
Póki co chłopak, jak Ci urośnie to zobaczysz, wtedy już będzie 100% ale facet :evil_lol:

[B]Pandisia[/B], faktycznie! śliczna suńka :) no i taka "pół siostra" Chillouta, w końcu ten sam tatuś :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']Rozszalałaś się - co zajrzę na forum to inny avatar!!!!

A co do jajników - to Bono ma orzeszki na swoim miejscu - wetka sprawdziła. 100% chłopak:multi::multi::multi:[/quote]


To fajnie że ma ok to co trzeba bo mój nie miał jeszcze miesiąc temu
będę w poniedziałek u weta to sprawdzimy:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...